Πολύ χιόνι λέμεεε!


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Εγώ καταπάγωσα, ο κύριος Κούκης όμως βρήκε τη χαρά του!

Χιόνιζε επί δύο μέρες (και τώρα χιόνιζει πού και πού), όλα γύρω είναι κατάλευκα... πρόσεξτε πόσο χιόνι έχει πάνω στα παγκάκια! :D






Και το "μικρό μου σκυλάκι" είναι μισό μέσα στο χιόνι....:eek:





Εδώ πιάνουμε χιονόμπαλες... στον αέρα! :cool:




Και για να μην το μπουκώσουμε το θέμα με πολλές φωτό.... γιατί πολλές τράβηξα.... :p Οποιος θέλει να δει κι άλλα καμόματά μας, ας πάει στην ιστοσελίδα του Κούκη ή στο βίντεο που ανέβασα εδώ στο φόρουμ :)

Ελάτε Βελιγράδιιιιιιι!

 




















Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Ναι, μωρέ, τα ίδια κάνει και το Μουφ. Χιονίζει έξω και κείνος αρχίζει και κλαίει μέχρι να τον βγάλω έξω να τρίψει τον αποτέτοιο του στο χιόνι!!
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ναι, μωρέ, τα ίδια κάνει και το Μουφ. Χιονίζει έξω και κείνος αρχίζει και κλαίει μέχρι να τον βγάλω έξω να τρίψει τον αποτέτοιο του στο χιόνι!!
:paja1::paja1::paja1::paja1:

Εκπληκτικα τοπια!Θελω και εγω!

Το μετεωρολογικο δελτιο εξεδωσε ανακοινωση οτι τα Χριστουγεννα θα εχουμε μεχρι και 18-20 βαθμους εδω στην Ελλαδα!!!:eek::eek::eek:
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Ναι, μωρέ, τα ίδια κάνει και το Μουφ. Χιονίζει έξω και κείνος αρχίζει και κλαίει μέχρι να τον βγάλω έξω να τρίψει τον αποτέτοιο του στο χιόνι!!
Ναι... Και ο Κουκης... παλουκια εχει. :rolleyes:

20 βαθμους?! Ααα τυχεροιιιι... Εδω -10!:cool:
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ναι... Και ο Κουκης... παλουκια εχει. :rolleyes:

20 βαθμους?! Ααα τυχεροιιιι... Εδω -10!:cool:
Θες και τα λες?Θα σου πεταξω χιονομπαλα προσεχε!!!

Οσο και αν αγαπαω το καλοκαιρι Χριστουγεννα χωρις φλοκατη μπροστα στο τζακι και εξω να πεφτει χιονι δεν λεει!:D:D:D
 




Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Εκπληκτικα τοπια!Θελω και εγω!

Το μετεωρολογικο δελτιο εξεδωσε ανακοινωση οτι τα Χριστουγεννα θα εχουμε μεχρι και 18-20 βαθμους εδω στην Ελλαδα!!!:eek::eek::eek:
Τέκνον εμόν, ποίον σε έπος φύγεν έρκος οδόντων?!:p:p:p:p:p:D:D:D:D:D (που θα 'λεγε και ο Όμηρος!)

Ρε αύριο θα έχουμε απο -12 μέχρι 1!!!!!:(:( Και από μεθαύριο μπιλοζίρια χαίρε βάθος αμέτρητον! Αγόρασα κι άλλη χιονοστολή, αυτή τη φορά χιονοφόρμα με ειδικές αρκτικές κάλτσες (έτσι τις λένε!). Έχεις υπόψη σου κρύο? Ξέρεις ότι θα κατεβεί συντόμως στους -30?

Και η μόνη αχτίδα ελπίδας είναι η Καλιφόρνια, τέσσερεις μέρες τον Ιανουάριο.........:(:(:(:(:(
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Μωρέ ας χιόνιζε και στην Αθηνα..έστω για μία μέρα...!!!
Sara..διάβασα πως φέτος είναι τραγικά τα πραγματα με το κρύο στην Αμερική...είχατε λέει και νεκρούς από τη κακοκαιρία???
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Όχι στο Καλαμποκιστάν και τα πέριξ του. Έχουμε ακόμα κυνικά καύματα διότι κανονικά θα έπρεπε ήδη να μας ταλαιπωρούν τα χιόνια και τα μπιλοζίρια. Κι όμως το έστρωσε μόνο άπαξ και μετά έλυωσε προς μεγάλον κακοφανισμό του Μουφ. Αφού να φανταστείτε έχω ακόμα γκαζόν ζωντανό!
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Μωρέ ας χιόνιζε και στην Αθηνα..έστω για μία μέρα...!!!
Sara..διάβασα πως φέτος είναι τραγικά τα πραγματα με το κρύο στην Αμερική...είχατε λέει και νεκρούς από τη κακοκαιρία???
Και ποτε δεν εχει νεκρους απο τα κρυα???

Αφου λεμε να μην βγαινουμε απο τα σπιτια μας και ολοι σαν τα χαιβανια παιρνουν δρομους,ταξιδια φτιαχνουν!Τοτε βγαινουν να περπατησουν χιλιομετρα!

:paja1::paja1::paja1:
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Και ποτε δεν εχει νεκρους απο τα κρυα???

Αφου λεμε να μην βγαινουμε απο τα σπιτια μας και ολοι σαν τα χαιβανια παιρνουν δρομους,ταξιδια φτιαχνουν!Τοτε βγαινουν να περπατησουν χιλιομετρα!
Εντάξει, το παρατραβάνε και λίγο στις ειδήσεις. Το πολύ πολύ αν βγεις έξω να σπάσεις κανένα πόδι..... :-|
Το πρωί εδώ είχε -17 :eek: Ετσι ελεγε το θερμόμετρό μου.... Γίναμε πα-πα-πα-πα-γακια!

Μωρέ ας χιόνιζε και στην Αθηνα..έστω για μία μέρα...!!!
Να χιονίσει αλλά ο υδράργυρος να μην πέσει κάτω από τους 10 βαθμούς :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU