Πού μπορώ να θάψω τη σκυλίτσα μου;


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Καλό της ταξίδι... Κουράγιο σε εσάς και να την θυμάστε πάντα στις καλές της...
 


ninaioanna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2009
332
1
Καλο της ταξιδι. Εχω αποχαιρετησει 4 σκυλακια μεχρι τωρα και ξερω πως ποναει. Θα περασει σιγα-σιγα και θα μεινει ενας γλυκος πονος οποτε τη θυμαστε.
 


Darkness

Well-Known Member
8 Απριλίου 2010
792
4
Κρίμα το κοριτσάκι.. Θα ξεκουραστεί τώρα, όμως..
Κουράγιο σε σας, λυπάμαι πολύ.. :( Απλά, να σκέφτεστε ότι έφυγε νιώθοντας πως την αγαπάτε..
 


giannis1981

Member
4 Ιουλίου 2010
24
0
καλο της ταξιδι και καλη δυναμη σε σας...πριν 1,5 χρονο εχασα τη 1η μου σκυλα και ο πονος ηταν τεραστιος...ελεγα δεν θα ξαναπαρω σκυλο αλλα με την αγορα της νεας μου σκυλιτσας ξαναεγινα αλλος ανθρωπος...σε λιγους μηνες θα σου ελεγα να ξαναπαρεις...ετσι δεν αντικαθιστας το προηγουμενο σου σκυλο απλα δινεις αγαπη σε ενα νεο
 






yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Καλο ταξιδι στο κοριτσακι σας η αγαπη της θα σας συντροφευει παντα.
 






rosla

Member
1 Οκτωβρίου 2010
12
0
ΑΘΗΝΑ
Ευχαριστούμε τον καθένα απο σας που μας συμπαρασταθήκατε στις δύσκολες μέρες και σκεφτήκατε το μωρό μας, και την συμπονέσατε. Τώρα η Sarah μας αναπαύεται παρέα με άλλα ζωάκια στις καταπράσινες πλαγιές ενός βουνού. Θα είναι όμως πάντα μέσα στην καρδιά μας για όλη μας την ζωή . Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστω.
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Να είσαι καλά και να την θυμάσαι πάντα....
Δεν χρειάζεται να χαθείς τώρα. Να μπαίνεις να μιλάμε. Θα σου κάνει καλό.
Να ξέρεις ότι όλοι εδώ θα έχουν πάντα κάτι να σου πουν ...
 






rosla

Member
1 Οκτωβρίου 2010
12
0
ΑΘΗΝΑ
Μαθαίνουμε να ζούμε χωρίς την Sarah . Πολλοί απο σας ξέρουν πως είναι. Την ημέρα κάπως τρώγεται, αλλά η στιγμή που γυρνάς στο σπίτι είναι φρίκη.
Ας περάσει λίγος χρόνος παιδιά, να συνέλθουμε λίγο ,δεν θα χαθούμε απο το forum.
Μια μεγάλη αγκαλιά για όλους σας.
 




ΜαριλεναΣ

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2010
47
0
Αθηνα
Τι να σου πω? Πως να σε παρηγορησω? Εκλαψα και ας μην σας ηξερα. Το μονο που θα σας ξαναδωσει χαρα ειναι ενα μικρουλι παιχνιδιαρικο κουταβακι. Για σκεφτειτε το. :-:)-:)-(
 




rosla

Member
1 Οκτωβρίου 2010
12
0
ΑΘΗΝΑ
Δεν περνάει ο πόνος... Σταμάτησα να περιμένω να την δω, πιο εύκολα περπατάω στους δρόμους εκεί που κάναμε βόλτα μαζι .... πιο σπάνια πηγαίνω στο βουνό, εκεί που κοιμήθηκε...
Ο χρόνος περνάει, ο πόνος όχι. Ηταν εξαιρετική. Την βρήκα κακοποιημένη στον δρόμο πριν απο 10 χρόνια, και ανέρξατητως απο αυτά που είχε περάσει, ήταν ολόκληρη μια αγάπη.
Δεν μπορώ να καταλάβω αν το 2010 ήταν μια ευτυχισμένη ή δυστυχισμένη χρονιά για μένα. Ναι μεν έφυγε η Σαρα μου, αλλά ήταν και η τελευταία χρονιά που την είχα, ήταν μια χρονιά που είμαστε μαζί και μόνο για αυτόν το λόγο ήταν μια καλή χρονιά.

Κάποτε πρέπει να είχα κάνει κάτι καλό για να μου στείλει ο Θεός την Σάρα. Ηταν δώρο Θεού για μένα.
22 june 2010 2..jpg
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Θες κι αλλο χρονο.Παρε οσο θες.Κλαψε,στεναχωρησου.Δε θα βγει ποτε απο το μυαλο σας(γιατι αλλωστε;),αλλα ο πονος θα γινει πιο γλυκος και θα μετατραπει σε ομορφη αναμνηση.Υπομονη...
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU