Προβλήματα με γείτονες


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
:eek::eek::eek::(:(:(:(. Tι να πω..να υποφερουν το ιδιο πριν πεθανουν αυτοι που το καναν ευχομαι. τπτε αλλο:(
 


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Εχω ρίξει πολλές κατάρες σε αυτούς που το έκαναν. Δεν ξέρω τελικά ποιός/ποιοί είναι. Υποψιάζομαι τους πάντες και ΔΕΝ θα το ξεχάσω ποτέ :mad:
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Billy καταλαβαίνω ότι πόνεσες, όμως καλό είναι όταν λείπεις και μάλιστα για τόσο καιρό να μην αφήνεις τα σκυλιά μόνα τους.
Χίλιες φορές σε πανσιόν και να 'χεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Πλέον κανονίζω τα ταξίδια μου έτσι ώστε να τα παίρνω μαζί μου. Ο καθένας μας έχει τη δικιά του θέση στο αυτοκίνητο. Γίνεται λίγο μεγαλύτερο το ταξίδι αλλά δεν πειράζει, έχει την πλάκα του(το κάνουμε σαν εκδρομή). :D
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Πλέον κανονίζω τα ταξίδια μου έτσι ώστε να τα παίρνω μαζί μου. Ο καθένας μας έχει τη δικιά του θέση στο αυτοκίνητο. Γίνεται λίγο μεγαλύτερο το ταξίδι αλλά δεν πειράζει, έχει την πλάκα του(το κάνουμε σαν εκδρομή). :D
Η καλύτερη λύση. Και τα δικά μου σχεδόν πάντα μαζί μας τα παίρνουμε.
 


FAINOMENON

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
879
3
Ireland
ποτε τα σκυλια στην αυλη οταν λειπουμε εκτος αν ειναι σε κλουβι/κεννελ με πλεγμα που δεν περναει φολα μεσα και σκεπασμενο απο πανω...εχω χασει σκυλο απο φολα (ενα αδεσποτακι που ειχαμε μαζεψει και δυστυχως την κοπανησε μια μερα και γυρισε δηλητηριασμενος) δεν παλευεται η πικρα...:(:mad: