Πρωτάρης με σκυλί [Bull Terrier]


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
δεν θα το έχω δεμένο όλη μέρα... από το πρωί μέχρι το μεσημέρι θα είναι δεμένος μετά που σχολάω από την δουλειά θα είναι λυμένος το απόγευμα εχω απεριόριστο χρόνο για βόλτες και παιχνίδια κλπ κλπ και το βράδυ λυμένος το πρωί που ξυπνάω και φεύγω για δουλειά θα τον δένω πάλι δεν κατάλαβες καλά η δεν το διατύπωσα καλά παραπάνω
Το να τον βάζεις σε ελεγχόμενο χώρο μέσα στο σπίτι δεν σου περνάει απο το μυαλο??
 


makrixeris

Member
6 Αυγούστου 2011
18
0
Το να τον βάζεις σε ελεγχόμενο χώρο μέσα στο σπίτι δεν σου περνάει απο το μυαλο??
αν το έχω έξω δεν μπορώ να το βάζω σε ελεγχόμενο χώρο το πρωί μετά δεν έχω θέμα... αν το έχω όπως είπα πάνω από το σπίτι μου θα το έχω όλη μέρα λυτό
 


Nikolojohn

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2011
153
3
Χαϊδάρι
Γιατί να τον δένεις? Δεν υπάρχει λόγος...
Για crate δεν ψήνεσαι? Που έξω θα το έχεις, αν όχι πάνω από το σπίτι σου,ώστε να πρέπει να είναι δεμένο?
 


makrixeris

Member
6 Αυγούστου 2011
18
0
έξω εννοώντας στον περιβάλλοντα χώρο του σπιτιού... απλά επειδή μπαινοβγαινουν άτομα δεν θέλω να τον έχω ελεύθερο και να λείπω αλλά ένταξή αφού έχω έχω και την άλλη εναλλακτική είναι και πολλή καλύτερα κατά την γνώμη μου
 
Last edited:


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ξέρω οτι υπάρχει εκτροφείο bull terriers στο Μεσολόγγι. Ο Σεγκας ειναι ο εκτροφεας που εχει και τη σχολη whiteghosts. Μπορεις να τον βρεις και στο φβ και να τον ρωτήσεις ό,τι θες, πριν προχωρήσεις.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.322
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc