Πρόβλημα με την υπογραφή!!




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Παιδιά ο λογαριασμός μου μάλλον έχει γενικότερο κόλλημα με την αλλαγή υπογραφής!
Δεν μπορώ με την καμία όμως να την αλλάξω εγώ!!

Χθες παρατήρησα οτι ένα γράμμα είναι λάθος και πήγα να τη διορθώσω, και πάλι το ίδιο μήνυμα!

Ερώτηση: Πως μπορώ να διαγράψω αυτό τον λογαριασμό? Και αν τον διαγράψω και δημιουργήσω νέο λογαριασμό θα δω άσπρη μέρα με τις κ@λουπογραφές??? :mad:
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ερώτηση: Πως μπορώ να διαγράψω αυτό τον λογαριασμό? Και αν τον διαγράψω και δημιουργήσω νέο λογαριασμό θα δω άσπρη μέρα με τις κ@λουπογραφές??? :mad:
Δεν ειναι θεμα λογαριασμου. υπαρχουν καποιες δυσλειτουργιες στο φορουμ. Δοκιμασε να σβησεις τελειως την υπογραφη, κανε αποθηκευση αλλαγων, τσεκαρισε οτι οντως δεν εχεις καμια υπογραφη, κανε αποσυνδεση, ξανακανε συνδεση, και γραψε παλι απο την αρχη την καινουρια που θελεις...
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
00:02 o ICE απαντάει!!!!!!!!!
"Δοκιμασε να σβησεις τελειως την υπογραφη, κανε αποθηκευση αλλαγων, τσεκαρισε οτι οντως δεν εχεις καμια υπογραφη, κανε αποσυνδεση, ξανακανε συνδεση, και γραψε παλι απο την αρχη την καινουρια που θελεις..."
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχαχαχαχα
 






Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Δεν ειναι θεμα λογαριασμου. υπαρχουν καποιες δυσλειτουργιες στο φορουμ. Δοκιμασε να σβησεις τελειως την υπογραφη, κανε αποθηκευση αλλαγων, τσεκαρισε οτι οντως δεν εχεις καμια υπογραφη, κανε αποσυνδεση, ξανακανε συνδεση, και γραψε παλι απο την αρχη την καινουρια που θελεις...
Καλημέρα και καλή χρονιά να έχουμε!! :)
Λοιπόν.. το δοκίμασα και αυτό!!

Τα αποτελέσματα: Παίρνω το ίδιο μήνυμα με μόνη διαφορά πως τώρα δεν έχω καθόλου υπογραφή!!!

Γκρρρρρρρρρρρ :mad: ](*,)
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Καλημέρα και καλή χρονιά να έχουμε!! :)
Λοιπόν.. το δοκίμασα και αυτό!!

Τα αποτελέσματα: Παίρνω το ίδιο μήνυμα με μόνη διαφορά πως τώρα δεν έχω καθόλου υπογραφή!!!

Γκρρρρρρρρρρρ :mad: ](*,)
Tοτε ως τελευταια λυση, δοκιμασε να επεξεργαστεις την υπογραφη σου απο εναν αλλον υπολογιστη αλλα και απο μια αλλη συνδεση οπωσδηποτε. Εγω για παραδειγμα απο την δικη μ ου συνδεση δεν βλεπω τα αλμπουμ. Απο αλλη συνδεση ομως τα βλεπω! Και μιλαμε παντα για τον ιδιο λογαριασμο...:rolleyes:
 


Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
Καλημέρα και καλή χρονιά!:D:D

Δοκίμασε να σβήσεις και την cache (σβήνοντας το ιστορικό του browser), κάνε επανεκκίνηση του browser και ξαναπροσπάθησε.:)
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
πάει και το ιστορικό, το ξέκανα!! επανεκκίνηση δεν ξέρω πως να κάνω στον browser (είμαι άσχετη)

Έκπληξη: πάλι τα ίδια!! :rolleyes:

Τώρα θα δοκιμάσω να την αλλάξω από το pc του φίλου μου! (άντε να δούμε)
 






Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
πριν λίγες μέρες ήμουν στην Αλεξανδρούπολη και δοκίμασα και από την εκεί σύνδεση του σπιτιού μου αλλά και από εκεί τα ίδια!!

Έτσι όπως το βλέπω έχω 3 επιλογές: Ή να μην έχω υπογραφή, ή να σπάω τα νεύρα των moderators για να μου γράφουν αυτοί την υπογραφή που θέλω ή να γράφω μόνη μου την υπογραφή που θέλω κόβοντάς την στη μέση για να μη τη βλέπει σαν μεγάλη!!!

Πφφφ :mad:
 






ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Χαχαχαχα, ειναι καλος ο admin...Πρήξτον λιγο, και θυμισε και το αλλο προβλημα με τις φωτογραφιες των αλμπουμ...:p:lol:
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf