Πώληση κουταβιών μέσω FACEBOOK!!!


Dyllangirl

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2010
176
0
Θεσσαλονίκη
πηρε γνωστος μου απο αυτον ενα μπορξερ και ειδα που του εκανε ταγκ σε μια φωτο και τον βρηκα... ρωτησα τον παιδι και μου ειπε οτι ειχε ακουσει πολυ καλα λογια..... και το πηρε απο εκει. παιζει να μενει μονιμα βουλγαρια αλλα ειναι απο ορεστιαδα .... απ οτι βλεπω τον ξερουν πολλοι γνωστοι μου... παιδια ειδατε τις φωτογραφιες ετσι???? φρικη σκετη....

παντως σιγουρα βουλγαρια δραστηριοποιειται... δεν ξερω .. να τον αναφερω στην φιλοζωικη αλεξανδρουπολης? τουλαχιστον να γινει καποια ειδους δυσφημιση??
ορεστιάδα πρέπει να μένει και φέρνει συνέχεια κουτάβια απο βουλγαρία και τα πουλάει ( αν και δεν ξερω αμα τα δίνει σε πετσοπ η σε άτομα ) αλλα πολλές φορές όπως είπα τα πέρνει στα χέρια και γυρνάει απο τις καφετέριες για να τα πουλήσει....σαν πλασίε.... :S αν μπορέσεις να κάνεις κάποιου είδους καταγγελία μπράβο :) !
 




Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
παιδια το εγραψα πολλες φορες αλλα θα το ξαναγραψω!!! το φεισμπουκ πες οτι κλεινει την σελιδα! Και??? εγινε κατι? Δεν μπορει ο κυριος και καθε κυριος να κανει καινουρια ? Η μηπως δεν μπορει να συνεχισει να κανει την δουλεια του χωρις φεισμπουκ???

προτιμω να υπαρχει και να βλεπω τι κανει... ωστε να εχω βασιμες αποδειξεις οταν θα κανω καποιου ειδους καταγγελια.

στα ινφο του ειχε πριν καιρο δεν ξερω τωρα δεν ειδα.. οτι μενει βουλγαρια! θα μαθω απο τον γνωστο μου που πηρε απο εκει το κουταβι του..

ειναι τραγικο ομως παιδια... στα κλουβια... ελεος!

@ Dyllangirl για το πλασιε που λες εχεις ακουσει κατι ?
 


Dyllangirl

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2010
176
0
Θεσσαλονίκη
παιδια το εγραψα πολλες φορες αλλα θα το ξαναγραψω!!! το φεισμπουκ πες οτι κλεινει την σελιδα! Και??? εγινε κατι? Δεν μπορει ο κυριος και καθε κυριος να κανει καινουρια ? Η μηπως δεν μπορει να συνεχισει να κανει την δουλεια του χωρις φεισμπουκ???

προτιμω να υπαρχει και να βλεπω τι κανει... ωστε να εχω βασιμες αποδειξεις οταν θα κανω καποιου ειδους καταγγελια.

στα ινφο του ειχε πριν καιρο δεν ξερω τωρα δεν ειδα.. οτι μενει βουλγαρια! θα μαθω απο τον γνωστο μου που πηρε απο εκει το κουταβι του..

ειναι τραγικο ομως παιδια... στα κλουβια... ελεος!

@ Dyllangirl για το πλασιε που λες εχεις ακουσει κατι ?
είμαι απο ορεστιάδα και τον έχω πετύχει ουκ ολίγες φορές !! και απ ότι μαθαίνω κυκλοφορεί ακόμη έτσι κατα καιρούς ....
 


Sissy

Well-Known Member
9 Απριλίου 2011
202
0
38
Ξάνθη
www.sissysphotography.blogspot.com
aaa καταλαβα!!!! τραγικο!!!

Λοιπον στο πρωτο λινκ που ειχα ποσταρει αρκετα... με νπλοκαραν με διεγραψαν και εσβησαν ολα τα ποστ μου καθως και του λεωνιδα ..

Καλο?????
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU