Ρασελάδες του φόρουμ(Jack Russell)


christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Λόγω του ότι βλέπω ότι εμφανίζονται όλο και περισσότεροι με Jack Russell, προτείνω να μαζευτούμε (εγώ θα ποστάρω μόλις την φέρω σπίτι).
Όνομα, ηλικία, φωτογραφία και τρόπος απόκτησης (για όποιον θέλει).

Για πάμε...*agapoylas*

Σημ. Αν κριθεί ότι κάτι πάει λάθος ας διαγραφεί το παρόν από τους υπεύθυνους του φόρουμ.
 


poliklitos-maria

Active Member
29 Ιουνίου 2011
27
0
ας μαζευτουμε λοιπον!!πιστευω οτι ειμαστε πολλοι οντως!!!καθαροαιμοι και μη!

εμεις αποκτησαμε πριν 1μιση μηνα τη ΚΙΡΑ μας!!!η οποια τωρα ειναι 3 μηνων και σημερα πηγαμε θαλασσα για πρωτη φορα!!!
βουτηξε μονο τα ποδαρακια της αλλα ειμαστε ικανοποιημενοι για πρωτη φορα!!
Δεν ειχαμε ποτε μας κατοικιδιο και εχουμε δυσκολευτει λιγο, αλλα δε το μετανοιωσαμε με τιποτα!!μας εχει παρει τα μυαλα!!!

Πολυκλειτος-Μαρια απο Σητεια Κρητης!!εσυ φιλε μου?απο που?

IMG_0647.jpgεδω ειναι σχεδον 2 μηνων!!
 


christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Από Αθήνα, αλλά μένω Σαντορίνη. (Αυτή τη χρονιά 9-9-11 θα γίνει στο μαγαζί μου η ετήσια γιορτή της ρακής. χαχαχαχα)
Να σας ζήσει η μικρή
 




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Εντάξει ...εμείς δεν θα συστηθούμε ...είμαστε famous:p O πρωταθλητής του άλμα εις ύψους του φόρουμ:cool:
 


takos03

Well-Known Member
23 Ιουνίου 2011
176
2
39
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Πάνος από Ηγουμενίτσα, απόκτησα την Ήρα πριν 2 μήνες όταν ήταν 3 μηνών, τώρα είναι 5μηνών και 13 ημερών. Τα πάμε περέφημα μέχρι στιγμής, φωτογραφίες έχω στο άλπμουμ. Την απέκτησα απο petshop δυστυχώς. Κάνουμε τα μπανάκια μας κανονικά στην παραλία μιας και την έχουμε δίπλα, στο βουνό ανεβαίνουμε συχνα για βολτούλα και περπάτημα μιας και είναι μικρούλα ακόμα. Χαίρομαι που υπάρχουν και άλλοι ρασελάδες και μπορούμε να ανταλλάσουμε απόψεις.. Θέλω και βιντεάκια από τους αλήτες σας εεε..περιμένω!!
 


poliklitos-maria

Active Member
29 Ιουνίου 2011
27
0
παιδια καλημερα!!
διαβασα σε μια αλλη συζητηση οτι οσο ειναι μικρα τα σκυλια δε πρεπει να ανεβοκατεβαινουν σκαλες κλπ γιατι καταπονουνται οι αρθρωσεις.ισχυει αυτο?η δικια μου ειναι 3 μηνων και το κανει συχνα.να το σταματησω?απο ποια ηλικια ενδεικνυται κατι τετοιο?
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
Εγώ γτ το είδα τώρα αυτό??? Στραβομάρα!
Λοιπόν! Με λένε Μαρία, από Πάτρα κ εδώ κ περίπου 1,5 χρόνο με έχει υιοθετήσει η Τσίλι, ένα τρικολόρ JRT... Μου την έφερε ο καλός μου όταν αρχίσαμε την συγκατοίκηση κ είναι από γέννα ιδιώτη... Δν ξέραμε τότε... :shake:

ΥΓ: Τσίφτη είσαι συντοπίτης ε?
 


M22

New Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
1
0
Τον λενε "ΡΕΞ" !!! Ειναι 2 μηνων με τελεια σωματοδομη ,απιστευτη ενεργεια και ΔΕΝ καταλαβαινει ... τιποτα ουτε απο ..φοβο ουτε απο ..διαταγες !!! Το μονο ουσιαστικο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι παιζει ..δαγκωνοντας !! Τα ποδια μου ειναι σαν να εχω περασει μεσα απο ..αγγαθια !! Καμμια συμβουλη ???? Ανατριχιαζω οταν σκεπτομαι τι θα γινει μολις ..μεγαλωσει !!!! Το μονο που εχω να προσθεσω ειναι οτι εχω και την "ΛΙΖΑ" JRT και αυτη ,11 ετων η οποια τα μονα που εχει δαγκωσει ειναι καμμια 20αρια αρουραιους και ...κατι γατες ..Α ξεχασα και ενα Λαμπραντορ που προσπαθησε να της παρει το ...φαγητο της !!! Υπαρχει καποιος που μπορει να το ..εκπαιδευσει ??
 




takos03

Well-Known Member
23 Ιουνίου 2011
176
2
39
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Παίδες έχει μείνει λίγο ανενεργό το ποστ, δεν είναι σωστό... για πάμε λίγο! Ανεβάζω το συντομότερο βίντεο και πρόσφατες φώτο από τη δικιά μου.
 




ΜάρκοςΓΔ

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2011
389
2
Σαντορίνη - Κερατσίνι
τον έλεγαν Φρόντο, τον αγαπούσα πολύ , μου είχε αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις σαν συγκάτοικος , μου άφησε τεράστιο κενό που έφυγε.
ύστερα από 5 μήνες μοναξιάς αποφάσισα να ψάξω για ένα ρασελάκι πάλι
 


OlgaM

Active Member
25 Σεπτεμβρίου 2012
44
0
32
Ηράκλειο Κρήτης
Ανένεργο το thread για 1 χρόνο ακριβώς; μμμμ ... :rolleyes:
Δεν ξέρω αν υπάρχουν κι άλλοι ρασελάδες, πάντως κι εμείς είμαστε μέσα!
Αυτός είναι ο Πέρης μας 2 μηνών πιπινάκι !! *agapoylas*

DSC00934.jpg
 


Kathrinf1

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2012
330
0
Γλύκας είναι!!!
Επίσης, πολύ ωραίο κολάρο!! Από πού το πήρατε;; Αν θες στείλε πμ!
 


OlgaM

Active Member
25 Σεπτεμβρίου 2012
44
0
32
Ηράκλειο Κρήτης
Γλύκας είναι!!!
Επίσης, πολύ ωραίο κολάρο!! Από πού το πήρατε;; Αν θες στείλε πμ!
Ευχαριστούμε πολύ! Από το κτηνιατρείο το πήραμε! Αλλά δεν είχε στο νούμερό του και έτσι πήραμε γατίσιο λουράκι... :D
 


Kathrinf1

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2012
330
0
Ευχαριστούμε πολύ! Από το κτηνιατρείο το πήραμε! Αλλά δεν είχε στο νούμερό του και έτσι πήραμε γατίσιο λουράκι... :D
Χαχα!! Του πηγαίνει πολύ πάντως!!!;):p
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ευχαριστούμε πολύ! Από το κτηνιατρείο το πήραμε! Αλλά δεν είχε στο νούμερό του και έτσι πήραμε γατίσιο λουράκι... :D
Nα προσέχεις πολύ το γατίσιο λουράκι, είναι έτσι φτιαγμένο ώστε αν πιαστεί κάπου να ανοίξει για την ασφάλεια της γάτας! Πρόσεχε μην σου φύγει ο σκυλάκος αν το χρησιμοποιείς και με το λουρί του .:)
 




OlgaM

Active Member
25 Σεπτεμβρίου 2012
44
0
32
Ηράκλειο Κρήτης
Nα προσέχεις πολύ το γατίσιο λουράκι, είναι έτσι φτιαγμένο ώστε αν πιαστεί κάπου να ανοίξει για την ασφάλεια της γάτας! Πρόσεχε μην σου φύγει ο σκυλάκος αν το χρησιμοποιείς και με το λουρί του .:)
Ναι το χω ξανακούσει αυτό! Ούτως η άλλως έχουμε ένα μήνα ακόμα μέχρι να μπορούμε να τον βγάζουμε βόλτα κανονικά! Πιστεύω να φορέσει κανονικό σκυλίσιο λουράκι μέχρι τότε! :razz:

Τρελο κουτσουνι:D Να σου ζησει.

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Ευχαριστώ πολύ!! Είναι γλύκας ο μπουρμπουλίθρας μου!! :rolleyes: