Ρεαλιστικό σεμινάριο θάρρους και σωματοφυλακής...


Hawelose

Member
31 Οκτωβρίου 2015
5
3
38
Από τον Καραμπατσο ζητάς λύπηση
σωστα....χαζη κ εγω....εδω μιλαμε για το power symbol, για εναν King και εγω ζηταω λυπηση....αφου δεν δερνει κ τα αφεντικα μαζι παλι καλα.... :D

Αφου βρισκει κοροϊδα ο so-called ''KING ΤΗΣ REAL EΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ'' και τους πειθει μαλιστα οτι θα μαθει τα σκυλια τους να αντιδρουν σωστα σε καταστασεις ''real πεσιματος'' .....εε, τι να πει κανεις...καταντια.
Παει ο καθε τελειωμενος και κανει κατι διαφορετικο απ'το να τα ξυνει ολημερις...
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Siegfried






Ran Tan Plan

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2011
515
292
Αθήνα
@Hawelose

Γεια σου και καλώς ήρθες. Πες μας και κάτι για σένα! Εχεις σκύλο και τι, είσαι Αθήνα ή έξω και κυρίως (αν θέλεις) το ονοματάκι σου! Ετσι για να γουσταρογουστάρουμε ντε!
Αλλωστε μας το υποσχέθηκες!
 
Last edited:


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Ρε σεις... που ήταν αυτό το θέμα και δεν το είχα πάρει χαμπάρι!!!:D
Το κάθε post είναι καλύτερο από το άλλο!!!

Θελει και δοντι μεχρι κοκκαλο ο τυπος!
Που αν συναντηθει με σκυλο που δαγκωνει ετσι οπως δουλευει, δεν θα του μεινει χερι να γραψει πως περασαν.......
Μη σου πω ότι δεν θάχει κάν μαντήλι να κλάψει... ούτε κάν σώβρακο...

Διόρθωση: Εννοείς, σκύλο που "δαγκάει", έ?:sneaky:

...ο συνομιλητής μου πέταξε το κορυφαίο "λογικό να μη σου αρέσουν αυτα, είναι σκληρά αντρικά χόμπυ"....
Έχει δίκιο ο άνθρωπος! Για δύο λόγους:
α) Γιατί, που να καταλάβεις εσύ από τα σκληρά ΜΑΣ αντρικά χόμπι...:p
β) Ας πρόσεχες με τους "συνομιλητές" που επιλέγεις να μιλάς!:whistle:

Man of steel ρε γατάκια, δείτε τη φάτσα του σκυλιού, τον δάγκωσε και πόνεσε.
Έχει κλείσει και τα μάτια... για να μη βλέπει τον πόνο που προκαλεί!

@johnk κάνε ένα καλό χρυσέ μου άνθρωπε και πήγαινε με τον Casper για εκπαίδευση χωρίς μανίκι και δάγκωμα μέχρι το κόκκαλο...
Το μόνο που μας έλειπε, θα ήταν αυτό...:cool:
Αυτό που θα πρότεινα, θα ήταν να πάει εκεί για "ρεαλιστικό" κλπ. Ο Πήγασος του Αντώνη Σουλή... εκεί θάπρεπε νάσουνα!!!:LOL:
 
Last edited:


Malamute

Active Member
27 Ιουνίου 2014
40
28
33
Αυτός χαλάει ένα τζιν ή ένα ζευγάρι παπούτσια για κάθε σκύλο, πως τα βγάζει πέρα οικονομικά;
 
  • Like
Reactions: Estranged


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Τι να κλάσουν τα γατάκια ρε...μπορούμε και μόνοι μας...:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Προχθεσινό μανούριασμα με τον πρόεδρο...:D

#mono_antitetaniko0000:ROFLMAO:
#αγκρρρρρ

 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν πάτε καλά. Το ότι φοβάμαι τις ενέσεις είναι επαρκης λόγος να τουμπανιάσω αν με δάγκωνε σκύλος
 




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Δεν πάτε καλά. Το ότι φοβάμαι τις ενέσεις είναι επαρκης λόγος να τουμπανιάσω αν με δάγκωνε σκύλος
Με τον τέτανο δεν παίζουνε...Δεν είναι αν συμβεί, μετά με κάποια αγωγή θα περάσει...
 








ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Έλα ρε και 'συ αδέσποτη δεν έχεις φάει?
Ε, @ghelly δεν έκανα αντιτετανικό, λίγο νερό έριξα και συνέχισα.:LOL:
Έτσουξε λίγο αλλά συνέχισα...
οοοοχι... η πιο κοντινή ήταν φέτος που σαβουριάστηκα μόνη μου σε τσιμεντοπλινθα που είχαν επαφή σκυλια... με πληγή που ήθελε ράμμα αλλά αρνιουμουν... 2 μερες μετά αφού άρχισε να πήζει το αίμα, ως τοτε το έκανα γαργάρα...(και μιλάμε για πόνο)
Με τον τέτανο δεν παίζουνε...Δεν είναι αν συμβεί, μετά με κάποια αγωγή θα περάσει...
Δεν ελέγχεται. Και αν δεν υπαρχει αλλος να με αναγκάσει, δεν παίζει να υποκύψω παρά το φόβο μου. (για να καταλάβεις, δεν εχω θέμα να δω ξεντεριασμένο... αλλά μη μου δείξεις ράμματα και ενέσεις)
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Δεν ελέγχεται.
Σε εκπαιδευτή σε πήγαν;:p

Αν σου ειχαν κάνει τα εμβόλια στο στρατό που μπαινουν στο δέρμα υπό πίεση, θα έβλεπες με άλλο μάτι τις τις βελόνες!:D
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Σε εκπαιδευτή σε πήγαν;:p

Αν σου ειχαν κάνει τα εμβόλια στο στρατό που μπαινουν στο δέρμα υπό πίεση, θα έβλεπες με άλλο μάτι τις τις βελόνες!:D
με e collar κιολας!

(εκείνα τα 5ετή λες? ασε και κάνω κάτι μαθηματα τώρα και πρέπει να εμβολιαστώ και είναι αιτία εγκατάλειψης αυτό)
 
  • Like
Reactions: epial and Sirkos




Ran Tan Plan

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2011
515
292
Αθήνα
Σε εκπαιδευτή σε πήγαν;:p

Αν σου ειχαν κάνει τα εμβόλια στο στρατό που μπαινουν στο δέρμα υπό πίεση, θα έβλεπες με άλλο μάτι τις τις βελόνες!:D
Αστα φίλε μου! Και στον στρατό μας "τουλουμιάσανε στα εμβόλια" και πριν λίγους μήνες, ο σκύλος φίλου, μου έκοψε το κάτω μέρος, στο τελείωμα του δακτύλου στο χέρι. Κρεμόταν. Μόνος μου το "έφτιαξα". Το κρέας που κρεμόταν, δεν μου έκανε καμμία εντύπωση, στην ιδέα να κάνω ενέσεις και ράμματα! Εχω κόλλημα με τα "αθλήματα", τι να κάνουμε! :sleep:
 


locog4creta

New Member
12 Ιανουαρίου 2016
3
0
48
Εκτός απο επικίνδυνος και εγκεφαλικά νεκροί αυτοί που πανε τα σκύλια τους εκει.και τον θαυμάζουν κιόλας!!
Ναι κανει και εκτροφη DDR καραμπατσου καπως ετσι τα ανακοινωνει
egefalika anapiros eisai esy poy vgazeis symperasmata apo oti blepoyn ta matia soy mesa apo ena pc kai oti akoyn ta aytia soy apo royfianoys kai zhliarides poy den exoyn tarxidia na ftiaxoyn skylo opos to karampatso ..........kane parea mazi toy kai meta bgale apopsi dikia soy ..probato e probato
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU