Σιγά μην αφήναμε τέτοια μέρα ανεκμετάλλευτη!!


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Το τελευταίο διάστημα λόγω καιρού κ έλλειψης μεταφορικού μέσου και εγώ (μου είχε λείψει το πράσινο ναρκωτικό μου -η φύση δηλ.) ένιωθα μια κλεισούρα κ η λώρυ (είχε συμβιβαστεί με καθημερινές βολτίτσες πέρα-δώθε στη Βείκου) είχε ανάγκη από κατσικιές!

Έτσι σήμερα με τέτοιο ήλιο σιγά μη μέναμε μέσα!
Τοποθεσία: Άλσος Βείκου, στο Γαλάτσι (όχι μέσα στις αθλητικές εγκαταστάσεις, γύρω από αυτές). Πολλή άπλα, θες αρκετό χρόνο για να πεις ότι το γύρισες -αν αντέξεις δηλ.-:D κ για τους πιο τολμηρούς κ με αντοχές, μπορούν να ανέβουν μέχρι πάνω στο λόφο!

But... enough with the talking... :p


























Tι μας έμεινε από σήμερα;
Χρώματα, τρέξιμο, μυρωδιές, άπλα, ενέργεια, λαχάνιασμα, ευτυχία, εξερεύνηση, απόδραση, ... φύσηηηηη!!:):):):):)



:):):)
 
Last edited:


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ετσι ετσι!Μπραβοοοο!!!

Παμεεεεε...

Δεν ξερεις ποσο περιμενω να ανοιξει ο καιρος λιγο...να μην υπαρχει αυτη η λασπουρα...

Τελικα οταν βλεπουμε ηλιο ρε παιδακι μου σαν τα σαλιγκαρια βγαινουμε...χαχαχα

Και παλι μπραβο!!!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Αχ, κρίμα που δε μας είπατε! Κι εμείς κάναμε (μόνοι μας) μια δύωρη βόλτα στο Λυκαβηττό σημερα!!! (συνήθως πάμε γύρω γύρω, αλλά σημερα ανεβήκαμε πάνω στο θέατρο και στο Εκκλησάκι του Αγ. Ισιδώρου).

Φωτό δεν έβγαλα γιατι έχω βαλλει σε άλλο θέμα.

Η μέρα ήταν πράγματι υπέροχη!!:):):)
 




kat201161

Well-Known Member
5 Μαϊου 2009
436
7
ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΑΘΗΝΑ
Είναι μία κούκλα και η μέρα σήμερα ήταν πραγματικά υπέροχη, μετά από τόσο καιρό κλεισούρας! Δυστυχώς εμείς είμαστε με ίωση εδώ και μια βδομάδα και δεν θα βγούμε αυτό το διήμερο :)(), θα σας δούμε σε επόμενες εξορμήσεις:)
 


Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Καλα ειναι κουκλα η δικια σου!! μπραβο μπραβο..
ολοι σημερα οργωσαμε τις εξοχες απο οτι καταλαβα.. :) πολυ ομορφα και για εμας, και για τις αγαπες μας!

Δεν ξερεις ποσο περιμενω να ανοιξει ο καιρος λιγο...να μην υπαρχει αυτη η λασπουρα...
Αληθεια, τι κανετε με τις βροχες και τις λασπες;

Εμεις βαζουμε κουκουλα και βγαινουμε κανονικα. Και παλια χαλια γινομαστε... :D Δεν μπορω ομως να μην την παω στο δασος, την πιανει υπερενταση.
 








E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
Τόσα χρόνια έμενα στα Πατήσια, στο λόφο επάνω δεν είχε τύχει να ανέβω (δεν είχα κ σκύλο τότε).

Τί ωραία που είναι!!

Μπράβο Νατ! Πάντα τέτοια!!

:)
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
καταπληκτικές φωτό Νατάσσα!
...και μετά μου λες ότι δεν στήνεται η Λώρα!!! Σαν επαγγελματίας μοντέλο είναι!:D:D:D:D

Και η τρίχα...απίστευτη!!:):):)
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
καταπληκτικές φωτό Νατάσσα!
...και μετά μου λες ότι δεν στήνεται η Λώρα!!! Σαν επαγγελματίας μοντέλο είναι!:D:D:D:D

Και η τρίχα...απίστευτη!!:):):)

Ναι, σιγά το στήσιμο... Εγώ απλά είμαι καλή παπαράτσι. :p Όποτε τύχαινε να βάλει κ@λ@ κάτω, τότε τράβαγα (έχει μάθει όταν σταματάω κ την έχω στο "μαζί" να κάθεται, αν κ κάποια στιγμή με κατάλαβε η ρουφιάνα :p:D)

Όσο για την τρίχα... 2 ώρες χτένιζα σήμερα... Πολλή τρίχα κοπελιά λέμεεεε :D

Ναι, είναι ωραία στο Άλσος.
thank's για τα καλά λόγια παίδες :)
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Πραγματικά καταπληκτικές φωτογραφίες!!!:):)

και πλακα πλακα ούτε που ήξερα ότι είχαμε τέτοια μέρη στην Αττική..
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
ναι εβγαλε και πεντε φωτογραφιες καθιστη
σε ολες τις αλλες ή στον αερα θα ειναι ή τα δυο απο τα τεσσερα ποδια δεν θα πατανε στην γη :p
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
και πλακα πλακα ούτε που ήξερα ότι είχαμε τέτοια μέρη στην Αττική..
ναι δυστηχως εχουμε τσιμεντωθει μαζι με τις πολυκατοικιες και δεν κουναμε να παμε παραεξω

και πριν να καει η Παρνηθα ηταν ακομη περισσοτερα τα μερη αυτα

και 2 ωριτσες απο την Αθηνα εχει πολλα ωραια μερη να πας για καμπινγκ την ανοιξη
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Καλα ειναι κουκλα η δικια σου!! μπραβο μπραβο..
ολοι σημερα οργωσαμε τις εξοχες απο οτι καταλαβα.. :) πολυ ομορφα και για εμας, και για τις αγαπες μας!

Δεν ξερεις ποσο περιμενω να ανοιξει ο καιρος λιγο...να μην υπαρχει αυτη η λασπουρα...

Αληθεια, τι κανετε με τις βροχες και τις λασπες;

Εμεις βαζουμε κουκουλα και βγαινουμε κανονικα. Και παλια χαλια γινομαστε... :D Δεν μπορω ομως να μην την παω στο δασος, την πιανει υπερενταση.
Τι εννοεις τι κανουμε?Κατευθειαν εξω!Οτι και αν κανει,βρεξει,χιονισει,λασπες,νερα!Ευτυχως προλαβε και "γνωρισε" και το χιονι!Αυτην την περιοδο με ενδιαφερει να γνωρισει οσο πιο πολλα μπορει!

Προσωπικα δεν κολλαω σε τιποτα!Ας βραχει,ας πιτσιλιστει,ας λερωθει,γιατι να του στερησω εγω την χαρα που οταν βλεπει νερα πηγαινει σηκωνεται στα 2 ποδια και με δυναμη "βαραει" με τα μπροστινα ποδια τα νερα!Εδω χιονισε και μολις κατεβηκαμε και ειδε κατι ασπρο πανω σε ολα τα πραγματα πηγαινε και ρουθουνιζε να δει τι ειναι!Στο τελος εσκαβε με την μουτσκα του το χιονι!Χαχαχα!Γι ποιο λογο να μην τον αφησω αφου χαιρεται?Χαιρομαι και εγω!

Μολις τελειωσει η βολτα μας μας περιμενει μια πετσετα εξω απο την πορτα του σπιτιου τον καθαριζω να παρει τα πολλα πολλα,μπαινουμε μεσα σπιτι και κατευθειαν στο μπανιο!Μολις τελειωσει η καθαριοτητα,σφουγγαρισμα στο μπανιο το ιδιο και στην διαδρομη απο την εξωπορτα μεχρι το μπανιο οπου αφησε τυχον πατημασιες!...Λαμπικο και το σπιτι και ο Αδαμ!!!

Ετσι μας εκανε και η μανα μου με την αδερφη μου οταν ειμασταν μικρα και παιζαμε χιονοπολεμο εξω!Κυλιομασταν εξω,βρεχομασταν και ανεβαιναμε σπιτι,και ελεγε...αμεεεεσως στο μπανιοοοοο...τσουπ τσουπ τσουπ...βγαζαμε οτι ηταν βρεγμενο και πλενομασταν...(απιστευτα χρονια):D

Ειναι αυτο που λεμε παιδι μου...το παιδι και το σκυλι οπως το μαθεις...!:paja1::paja1::paja1:
 
Last edited: