Σκιπερκε


kris863

Banned
Banned
2 Ιουλίου 2016
7
0
28
Γειαα σας ξερει κανεις που μπορω να βρω σκυλο ρατσας σκιπερκε??
 








kris863

Banned
Banned
2 Ιουλίου 2016
7
0
28
Στα Pet City ρώτησες;

Reverse psychology κι έτσι...
Οχι δε το χω ψαξει ακομα αλλα θα ρωτησω θενξ απλα ονλινε γνκα δε βρηκα πολλα για τη συγκεκριμενη ρατσα
 


canis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
1.410
6.538
Δεν βρήκες πολλά τι; Καταστήματα που να στέλνουν Ελλάδα;
 




TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
δεν υπαρχει εκτροφεας που να εκτρέφει στην ελλάδα
θα πρέπει να απευθυνθείτε στο εξωτερικό
 
  • Like
Reactions: LaCat




haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
και εχεις μελετησει το προτυπο και σου ταιριαΖει τοσο πολυ που λες μονο αυτο σκυλι θελω - κανενα αλλο, σωστά?
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Πάντως ρε παιδί μου, είναι φοβερό!

Σε μια χώρα, που ακόμη και νέοι άνθρωποι, στην εποχή μας, αγνοούν βασικές αρχές, που διέπουν την συμβίωση με έναν σκύλο, και που σε κάθε γωνιά βρίσκεις και μια αγέλη αδέσποτων <εστιάζοντας κυρίως, στους λόγους, που έχουν αυτές δημιουργηθεί> υπάρχουν άνθρωποι, που ψάχνουν διακαώς, ένα...Schipperke. Και διάφορες άλλες, άγνωστες...λέξεις, κατά καιρούς !!!!

Τι να πεις...o_O
 






canis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
1.410
6.538
Εγώ θα ήθελα να μάθω πως ένας άνθρωπος βρήκε το dogforum, δεν κοίταξε κανένα άλλο θέμα (όπως φαίνεται), αναζητά Schipperke, ρωτά "που μπορώ να βρω" και όχι αν γνωρίζετε κάποιο εκτροφείο, κάποιος του λέει να απευθυνθεί στην πλέον γνωστότερη αλυσίδα pet shop, η αντίδραση είναι "Α, ναι... Θα ρωτήσω" και απαντά μόνο στα δικά μου σχόλια... :)

Τέλος πάντων, @kris863 όταν ρωτήσεις ενημέρωσε μας για το τι σου είπαν και κυρίως πως αντέδρασαν όταν είπες "Σκιπερκε"... σου έφεραν να πιεις νεράκι, σε χτύπησαν στην πλάτη... :D
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU