Σκουπιδο-κούταβα 2-3 ημερών


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Πέρασε κιόλας ένας χρόνος!!
Πολύ συγκινούμαι!!!
Να τα χαίρεσαι Όλγα μου!!! Το καλό που τους έκανες απ τον Θεό να το βρεις!!:)
 


Christos Argentina

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2013
77
0
Το διάβασα σχεδον οοοοοολο το thread. Χιλια μπραβο για αυτο που εκανες! Ζουμε σε μια χωρα γεματη μισος για ανθρωπους και ζωα και οταν διαβαζω τετοια πραγματα χαιρομαι και ελπιζω οτι καπως, καποτε κατι θα αλλαξει και θα ξαναγινουμε ανθρωποι. Δεν εχω σκυλακι (ακομα) αλλα τα λατρευω και παντα εχω μαζι μου σκυλοτροφη για να ταισω οποιο αδεσποτακι βρω. Να σαι παντα καλα!! :)
 


Dog-Mania

New Member
6 Οκτωβρίου 2013
3
0
Τι γλυκές οι φατσούλες τους!Ποιος πετάει κάτι τέτοιο στα σκουπίδια;:(
Τέλος πάντων.Στείλε email σε φιλοζωικές οργανώσεις να βάλουν αγγελίες.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Dog-Mania, ειλικρινά...νομίζω ότι μετά από 902 ποστ, αυτό ήταν ότι πιο χρήσιμο μπορούσαμε ν'ακούσουμε :)
 
  • Haha
Reactions: Lara_kouklara






Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457




Κοντεύουμε να γίνουμε 2 ετών πια! Πάνω η Νίκη, κάτω ο Prince στις καλοκαιρινές τους διακοπές (δεν πήγαν μαζί :p)
Η Νίκη είναι 6,5-7 κιλά και ο Prince 13-13,5.
Τα λατρεύουμε :)
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Τα σκουπιδο- κούταβα των 2-3 ημερών γίνανε σκύλαροι μεγάλοι και όμορφοι ..να σας ζήσουν :D
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Κουκλάκια! Καμιά παραπάνω φωτογραφία της Νίκης? Τόση αγωνία για το αν θα τα καταφέρει ή όχι, και τώρα που είναι μια χαρά και καλοπερνάει, μας δίνεις φώτο με το σταγονόμετρο?
 




jasonp66gr

Well-Known Member
15 Οκτωβρίου 2008
83
62
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
Έπεσα κατά λάθος στο θέμα και διάβασα όλα τα post, δεν νομίζω ότι υπάρχουν λέξεις που μπορούν να αποδώσουν τα συναισθήματα που βγάζει η ιστορία σας, ίσως ότι καλύτερο υπάρχει στο χώρο
Respect στην Όλγα και την Lara και σε όλους βοήθησαν :)
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Παιδιά, το να βγει η Νίκη φωτογραφία είναι άθλος. Τα δευτερόλεπτα που μένει ακίνητη μέσα στη μέρα είναι μετρημένα στα δάχτυλα...του ενός χεριού!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Γίνανε πολύ όμορφα σκυλάκια. Και έμειναν και στην οικογένεια που τα ανέθρεψε! Η πιο υπέροχη ιστορία του φόρουμ!
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
prince.jpg

O Prince το σκουπιδο-κούταβο 8,5 ετών πλέον (και 20 κιλά αλλά αυτό το κρύβουμε...από Δευτέρα δίαιτα)
Έχασε τον τίτλο του μικρού της οικογένειας, παραμένει όμως χαζοκούταβο.
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.548
6.975
Mε έκανες να το ξανα "ξεφυλλίσω" το θέμα.

Η ομορφότερη ιστορία του φόρουμ.

Δες εδώ, κάποια συμφορουμίτισσα έχει κληρονομικό χάρισμα ανακαλύπτω :ROFLMAO:

Λοιπόν είδα στην μαγική μου σφαίρα το πρωί ότι το αγοράκι θα το κρατήσεις και για το κοριτσάκι θα βρεις το καλύτερο σπίτι που υπάρχει και θα γίνουν και τα δύο πολύ πολύ ευτυχισμένα..!!(συγχωρήστε μου το παραλήρημα έχω πυρετό!:p)
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Mε έκανες να το ξανα "ξεφυλλίσω" το θέμα.

Η ομορφότερη ιστορία του φόρουμ.
Η "live" παρακολούθηση του θέματος και μάλιστα για πάρα πολύ καιρό ήταν κάτι πολύ ξεχωριστό, κάθε ημέρα να τρέχεις να μπεις φόρουμ να δεις πως πάνε τα κουτάβια, να ζεις με την αγωνία αλλά και να χρωστάς ευγνωμοσύνη στην αγαπημένη μας @Lara_kouklara