Σκουπιδο-κούταβα 2-3 ημερών










Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Τι καλο που εγινε κι αυτο! ;)

Ποσο περηφανη πρεπει να εισαι οτι βλεπεις ενα διαβολακι να τρεχει και να χοροπηδαει και θυμασαι πως παλευες μαζι της να τα καταφερετε! :)
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
πριν 9 μηνες εκανες απιστευτο αγωνα για να τα σωσεις και τωρα πρεπει να νιωθεις πολυ περηφανη γι' αυτα τα πλασματα! Η μικρη ξεπεταχτηκε για τα καλα και ξεδιπλωνει στις φωτογραφιες ολη την τσαχπινια της!!
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Ναι το ομολογώ, είμαι πολύ περήφανη γι`αυτά, αν και την περισσότερη δουλειά την έκανε η Λάρα και φυσικά δεν θα τα κατάφερνα ποτέ χωρίς την πολύτιμη βοήθεια αγαπημένων μελών του φόρουμ μας!!!

Ήταν μια μοναδική εμπειρία, που όμως εύχομαι να μην χρειαστεί να ξαναπεράσω σύντομα...(ή και ποτέ :rolleyes:)

Χαίρομαι που μπόρεσα να τα κρατήσω και τα 2 κοντά μου τελικά.
Η μικρή είναι απίστευτο σκυλί, πολύ ανθρωποκεντρική, μπορείς να έχεις τις πόρτες ανοιχτές και δεν θα σκεφτεί καν να φύγει από το σπίτι, φουλ στην ενέργεια (τον έχει γονατίσει τον καημένο τον Άρη, τον σέρνει από το αυτί), χοροπηδάει τόσο πολύ, που φοβάμαι πως καμια μέρα θα σπάσει κανένα πόδι, τα ποδαράκια της παραείναι λεπτά για το σώμα της (επιλεκτική εκτροφή βλέπεις...), πολύ τρυφερή, με το που την παίρνεις αγκαλιά σε αγκαλιάζει κι αυτή και αρχίζει τον...καθαρισμό προσώπου :cool:
Δεν γαυγίζει ΠΟΤΕ, ακόμα κι όταν ο Άρης γαυγίζει σαν τρελός, απλά τρέχει μαζί του και κοιτάει. Ακούμε τη φωνή της μόνο όταν βγάζει κραυγούλες ενθουσιασμού και έχει πολύ αστεία φωνή, εντελώς τσιριχτή και κοριτσίστικη.

Σταματάω γιατί δεν θα τελειώσω ποτέ :p
 




Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
545
Χολαργός
Αν και άργησα να πάρω χαμπάρι το ποστ,δεν το πιστεύω ότι αυτή η φατσούλα είναι εκείνο το μικρό και αδύναμο "σκουπιδοκουταβάκι" που έκανες τόοοοσο αγώνα για να το κρατήσεις στη ζωή!!!
Τι να πω!!! Είναι ένα κουκλάκι!!!
Αυτή η εικόνα είναι κατά κάποιο τρόπο η αμοιβή σου για τα όσα πέρασες και έκανες γι αυτές τις ψυχούλες!!!
Να σαι πάντα καλά,και να χαιρεστε τη συντροφιά ο ένας του άλλου!!
 




mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟ ΑΥΤΟ απο πανω ειναι το μωρο που βλεπαμε και δεν μπορουσε ουτε να γαυγισει ? τρομαξαμε μεχρι να φανει οτι ειναι σκυλι ? χαχχαχαχα μπραβο σου Λαρα και σε αυτον τον μαντραχαλο φιλακια;)
 












Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Καλημέρα, είναι λελέκι το χρυσό μου χαχαχαχ

Κρητικοπούλα μου, επειδή υπάρχουν και χειρότερα δε σημαίνει ότι δεν είναι ένας κακαμαθημένος δαίμονας ο δικός μου!
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Και με εξαιρετική ακοή...
Γαβγίζουν στις.....Σπέτσες ας πούμε, κι αυτός το ακούει και αντιδρά αναλόγως...
Μιλάμε, αστέρι σκυλί!!! :p
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf