Σκουπιδο-κούταβα 2-3 ημερών


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Την υπερβολή στο κλάμα την έχουμε ακόμα! Λίγο να στραβοπατήσει έρχεται μιξοκλαίγοντας με σηκωμένο το ποδαράκι μέχρι να του το χαϊδέψω και να του πω ότι δεν είναι τίποτα :rolleyes:

Κατά τ`άλλα, πήρε καλά μαθήματα και "σκουντάει" κι αυτός τα άλλα σκυλιά με περισσό ζήλο...

ΚΑ-ΚΟ-ΜΑ-ΘΗ-ΜΕ-ΝΟΣ

Πάντως να πω, ότι τώρα πια έχω αρχίσει και απολαμβάνω τη συμβίωση μαζί του (τις περισσότερες φορές :p . Φαντάζομαι οτι οφείλεται στην εκπαίδευση και στο ότι μεγαλώνει και ωριμάζει.
Αν είχα το χρόνο και την ενέργεια να είμαι όσο συνεπής χρειάζεται στο "homework" θα ήταν ακόμα καλύτερα τα πράγματα, αλλά ήδη (μετά απο 9 μαθήματα που έχω καταφέρει να τον πάω μέσα σε 3 μήνες) η βελτίωση είναι ολοφάνερη.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Η Ολγα τα θυμάται. Ο Prince τα έχει ξεχάσει :rolleyes:
Να υπήρχε τρόπος να τους θυμίζεις την προ περισυλλογής από τα σκουπίδια, ζωή τους ε;
Να θυμούνται οι κωλόσκυλοι που ήταν και που βρέθηκαν, για να το εκτιμήσουν όπως πρέπει. Τι καλά που θα 'ταν...:)
 




takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
:):):):):):)

Πέρασε κιόλας ένας χρόνος ε;!!!!!

Χρόνια πολλά στον πρίγκηπα σου Όλγα μου!!!!!!:):)

Και σε όλα τα υπόλοιπα μωρά σου!!!!!!!:):)
 










νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Να τα χαίρεσαι τα μωρα σου όλα. Πολυχρονα και ευτυχισμένα. :p

Sent from my HTC One using Tapatalk 2
 






Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Ευχαριστούμε πάρα πολύ παιδιά :)
Είμαι πολύ χαρούμενη που μπορώ να μοιραστώ μαζί σας τέτοιες εικόνες ένα χρόνο μετά :)
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
να χαρώ να χαρώ να χαρώ

το μωρό το μωρό το μωρό


(μπορουμε να τραγουδήσουμε και κατι σε Πανταζή αμα θες)(όλα τα μωρά στην πίστα)
 






TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
να σου ζήσουν Όλγα!:D

μήπως να άλλαζε ο τίτλος του θέματος σε κάτι....χμ ας πούμε...
''απ τα αλώνια στα σαλόνια'';;)
 


marilena83

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2010
549
0
Κυψέλη
Από το πρωί κάθομαι και διαβάζω ασταμάτητα το θέμα, από την αρχή ως τέλος...πολύ συγκινητική ιστορία! Μπράβο σου και να τα χαίρεσαι και τα δύο τα κουκλάκια (ως παιδιά της κουκλάρας βεβαίως βεβαίως)! Χρόνια σας πολλά!
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Τα χαίρομαι όσο δεν πάει άλλο!
Το καλύτερο όλων είναι που μπόρεσα να τα κρατήσω και τα 2 κοντά μου, δεν θα μπορούσα να το φανταστώ αλλιώς τελικά :)
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Το διάβασα όλο κι εγώ! 90 σελίδες ουφ... Δε μπορούσα να σηκώσω το μάτι όμως, έπρεπε να δω τι θα γίνει! Πριν ακριβώς ένα χρόνο ξεκίνησες το ποστ λέγοντας "δεν είναι η μέρα μου σήμερα". Κι όμως τελικά ήταν η μέρα σου.. Χρόνια πολλά στα κουκλάκια!!

Καλά αυτός ο Prince.. και η Νίκη η ελαφίνα θεάρα δε λέω, αλλά αυτή η Princeοφατσα δεν παίζεται.. Ουφ δε μπορώ, πάω βόλτα το μούρο μου να πάρω αέρα γιατί πολύ συγκινήθηκα!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf