Σκυλοπαρέες στο Παγκράτι και στα πέριξ?


catkal

Well-Known Member
20 Μαρτίου 2012
45
1
Κι εγώ Τετ Άλσος Λογγίνου 7,30 κατάλαβα αλλά το ίδιο μου είναι και το Παγκρατίου!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Στο Λογγίνου είναι ίσως λίγο πιο εύκολο να βρεθούμε γιατί είναι πιο μικρό.... αλλά ότι θέλετε, εγώ δεν έχω πρόβλημα.
Παρεμπιπτόντως επειδή εγώ έχω πολύ καιρό να παρακολουθήσω το φόρουμ, δεν ξέρω κανέναν σας (ούτε τα σκυλιά σας ούτε εσάς)..... οπότε βάλτε καμιά φωτό για να βρεθούμε. Οι Κοπρίτες είναι οι εξής:



Xαιρετήστε μας όταν μας δείτε!
 
  • Like
Reactions: d-friend


dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
ok λοιπόν!
άλσος λογγίνου αύριο στις 730, να βρεθούμε στην είσοδο για να μην ψαχνόμαστε μέσα; έχει μία είσοδο; μπαίνεις από αρχιμήδους/λογγίνου, για πες κοπριτογονιέ :)

η τασία και (αναμαλλιασμένη) εγώ:

 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Aπο Μ. Μουσούρου είσοδος, (στο ύψος της Αρχιμήδους). Κατεβαίνουμε σκαλάκια και βρισκόμαστε στην αλάνα που είναι ακριβώς εκεί. Αφου βρεθούμε όλοι μπορούμε να πάμε και παρα μέσα.

Παρεμπιπτόντως κοπρίτης είναι ο μαυροτσούκαλος μου. Εγώ είμαι κοπρίταινα. :)
 




catkal

Well-Known Member
20 Μαρτίου 2012
45
1
Ωραια εκλεισε για 7.30 στην εισοδο_αλανα κ για μας!

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 4 Beta
 




catkal

Well-Known Member
20 Μαρτίου 2012
45
1
Τεσπα επειδη δεν ξερω αν φαινεται (ανεβασα απο κινητο) μια ξανθια μαμα με ενα τρελοπαιδο που θα ωρυεται Μικυυυυυυ

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 4 Beta
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
καλημέρα! Επειδή εγω βρίσκομαι στη δουλειά και ίσα που θα πάω να μαζέψω τους κόπρους και θα έρθουμε, θα είμαστε 2 κοπέλες με 2 κοπρόσκυλα, ένα κοκερ και ένα κουτάβι δολοφόνο πίτ μπουλ που ακινητοποιεί τα θύματά του με γλειψίματα μέχρι θανάτου :p Θα σας δούμε εκεί το απύγευμα :D
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
καλημέρα! Επειδή εγω βρίσκομαι στη δουλειά και ίσα που θα πάω να μαζέψω τους κόπρους και θα έρθουμε, θα είμαστε 2 κοπέλες με 2 κοπρόσκυλα, ένα κοκερ και ένα κουτάβι δολοφόνο πίτ μπουλ που ακινητοποιεί τα θύματά του με γλειψίματα μέχρι θανάτου :p Θα σας δούμε εκεί το απύγευμα :D
Χαχαχχαχαχα!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Βάζοντάς το στο gps μου δείχνει το 1ο νεκροταφείο Αθηνών, κοντά στο Λόφο Αρδήττου. Βρήκα και τη Μάρκου Μουσούρου. Σωστά είμαι;
 






HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Πουέχεις φώτο του μικρού σου ρε συ;;
Στο πρώτο θρεντ είχα βάλει κάποιες και των 2, όταν είχα φτιάξει λογαριασμό στο φόρουμ. Πρέπει να φτιάξω ένα άλμπουμ...Τελοσπάντων αυτές είχα βάλει τότε, όμως η μικρή είναι τώρα 3 μηνών.

Audrey 42 Days Photo by elenaxr | Photobucket

photo1_zpsefdb203e.jpg Photo by elenaxr | Photobucket

photo_zps2ce9e418.jpg Photo by elenaxr | Photobucket
 
  • Like
Reactions: d-friend


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
Αμάν τι κουκλί είναι ο κούταβος;;!!!! Φοβερό χρώμα. Καλά τα κόκερ είναι λατρεία!
 












Στατιστικά Forum

Θέματα
33.149
Μηνύματα
896.308
Μέλη
19.953
Νεότερο μέλος
Έφη Ασπιώτη