Σκυλοσυναντήσεις Πατρινών!


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Σκεφτηκα να κανονιζουμε εδω ολες μας τις συναντησεις...Κυριακατικες ή εκτακτες ετσι ώστε να μην ανοιγουμε νεο θεμα καθε φορα. Θα ειναι και πιο ευκολο να το παρακολουθουμε και να ειμαστε ενημεροι με αυτον τον τροπο.

:)


Οποτε αν κ δεν εχει μεγαλη σημασια...ειμαστε στην Νο5 (σε εκκρεμοτητα)....
383224_101505145778&.jpg
 




aggpap

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2011
77
0
Πατρα
εγω θα απουσιασω για 5 εβδομαδες καθως ο σταρκ ξεκιναει εκπαιδευση και θα παμε στην αθηνα. θα σας ερθουμε ανανεωμενοι σε λιγο καιρο! μεχρι τοτε να περνατε καλα και να μας δειχνετε φωτογραφιες σας!
 




STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Καλε Πεμπτη εννουσα...χτες 9-2-12.

Τελικα Chillako δε βλεπω να σε βλεπω....Δε μενεις μεχρι Κυριακη που καπως μαζευομαστε?

(Αγγελε καλη εκπαιδευση...θα το στειλεις η θα σαι κ εσυ μαζι? Ποιος εκπαιδευτης θα το αναλαβει?)

Κυριακη ισχυει???? Εμεις πρωτα ο Θεος θα παμε....αλλος κανεις????????????
 


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
εγω μονο κυριακη μπορω να διαθετω απλετο χρονο για την αρια τις αλλες μερες προλαβαινω μοναχα να ασχολουμαι μαζι της στις εντολες στο παιχνιδι και την βολτα... καθοτι δουλευω ωρες καταστηματων ισα που προλαβαινω να φαω και μετα βουρ με τα μουτρα στην μικρη....

τα υπολοιπα κενα ειναι πιασμενα ρεζερβε...πρεπει και εγω να κανο κοινονικοποιηση...α0οχοαχο0αχο0αχο
 


aggpap

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2011
77
0
Πατρα
και εγω μαζι εννοειται! δεν τον αφηνω τον κοπρακο μονο του! αυριο φευγουμε για αθηνα! ο εκπαιδευτης ειναι οικογενειακος φιλος και ειναι η δουλεια του οποτε τον εμπιστευομαι γενικα.
Καλε Πεμπτη εννουσα...χτες 9-2-12.

Τελικα Chillako δε βλεπω να σε βλεπω....Δε μενεις μεχρι Κυριακη που καπως μαζευομαστε?

(Αγγελε καλη εκπαιδευση...θα το στειλεις η θα σαι κ εσυ μαζι? Ποιος εκπαιδευτης θα το αναλαβει?)

Κυριακη ισχυει???? Εμεις πρωτα ο Θεος θα παμε....αλλος κανεις????????????
 




STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Ωραια!!!! το μερος ειναι το γνωστο...στο παλιο κολυμβητηριο απο πισω στο παρκακι που εχει..συναντιομαστε περιπου πισω απο τα οργανα γυμναστικης μολις φτασεις θα τα δεις και θα καταλαβεις.
Το παλιο κολυμβητηριο ειναι στην πλαζ στο τερμα της Ηρ.Πολυτεχνειου εκει που συνανταται με την Κανελλοπουλου.
Η ωρα? περιπου στις 12 μαζευομαστε, εγω αργω καπως :p

Tωρα αν βρεχει...δεν εχω καποιο κλειστο χωρο υποψην....ισως να μεταφεραμε την ωρα πιο αργα στη μερα πχ αν κανει μεσημερακι η απογευμα καλυτερο καιρο.Μιλαμε την Κυριακη, αν δειτε βροχουλα μπειτε εδω να συντονιστουμε.
 


joe

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2011
131
2
πατρα
το εψαξα το θεμα με τον καιρο και δεν θα βρεχει!!!chilli ανυπομονω να δω το ρασελακι σου!!!!
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
το εψαξα το θεμα με τον καιρο και δεν θα βρεχει!!!chilli ανυπομονω να δω το ρασελακι σου!!!!
Αν δν έχει κάποιο με ανάλογο χαρακτήρα να τρεχοβολήσει λίγο, δν θα δεις τπτ. Θα ακούσεις. Αν δν την παίζουνε τα άλλα... παιδάκια τα παίρνει λίγο κ φωνάζει! Οπότε αύριο κατά τις 12?
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
ναι ναι, λέω να έρθω και γώ αυριο, ελάτε να δω γουνες

και πιθανά να ρθει και ένα φιλαράκι με πρέσα
τεραστιοσκυλάδες θα έρθουν;;;
 


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Αν δν έχει κάποιο με ανάλογο χαρακτήρα να τρεχοβολήσει λίγο, δν θα δεις τπτ. Θα ακούσεις. Αν δν την παίζουνε τα άλλα... παιδάκια τα παίρνει λίγο κ φωνάζει! Οπότε αύριο κατά τις 12?
Eμεις απο τρεξιμο αλλο τιποτα...αφου αναγκαζομαι να την περνω αγκαλια για να σταματησει να παρει μια ανασα.Ειναι τρελοκομειο δε σταματαει μονη της! Παω για υπνο γιατι πηγε αργα και αυριο δε θα ξυπναω για να ρθω! Θα σας δουμε απο κοντα!
Προς το 12.30 με κοβω....
 


joe

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2011
131
2
πατρα
Αν δν έχει κάποιο με ανάλογο χαρακτήρα να τρεχοβολήσει λίγο, δν θα δεις τπτ. Θα ακούσεις. Αν δν την παίζουνε τα άλλα... παιδάκια τα παίρνει λίγο κ φωνάζει! Οπότε αύριο κατά τις 12?
θα παιξει με τον κυριο μου που του αρεσει να παιζει κυνιγιτο!!!!!
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Βρε βρε βρε, το κανατε έθιμο τελικα! Ποσοι μαζευτηκατε σημερα; Βαλτε κι αλλες φωτο να δουμε...
 


chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Αρκετοί ήμασταν και περάσαμε κάλα.Μακάρι να μπορέσετε να ερθέτε κάποια στιγμή κι άλλοι που μένετε μακρυά!
Καρναβάλι πλησιάζει και είστε όλοι καλοδεχούμενοι με τους τετράποδους να σας φιλοξενίσουμε κιόλας αν θέλετε!
Φωτογραφίες περιμένουμε από starmilly;)
 


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Βρε βρε βρε, το κανατε έθιμο τελικα! Ποσοι μαζευτηκατε σημερα; Βαλτε κι αλλες φωτο να δουμε...
Eθιμο το χαμε...οχι σαν τους Αθηναιους μια το χρονο....!
Πες στον Ice πως τις Κυριακες τον απαταω με την Blacky!!!!!! Bεβαια ολα αυτα μεχρι να τον γνωρισω!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Στο καρναβαλι, καλυτερα μακρια απο Πατρα με τον χαμο που γινεται. Ποτε ειναι η επομενη συναντηση; Εχουμε αρκετο καιρο να ερθουμε Πατρα να δουμε και τον εκτροφεα και καποια καινουρια σκυλια απο κοντα.

Τωρα για τους Αθηναιους δεν μπορω να πω κατι ειμαι στην μεση εγω...
Οσον αφορα την Μπλακυ τι ειδους εξαπατηση γινεται δεν καταλαβαινω, αλλα Οκ...
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
Η Blacky είναι τεράστιο γλυφτρόνι! :p
Απορώ που έχει ακόμα τρίχωμα στην πλάτη της! Ολο ανάσκελα είναι κ γουρουνοζητάει χάδια με χαμόγελο κολγκέιτ! :D :D :D

Τον Ρας τον ήξερα ήδη...

Α! Η Εύα! Θεά! Αν δεν μας τρόμαζε λίγο η μεγαλοκουτάβα της παρέας όλο πίσω της θα τρέχαμε. Κ το Presa του καλεσμένου της Vaggelo ήταν... πωωωω... Τρομερός!
Αλλά εμένα η αγάπη μου είναι πλέον ο Bolt. :p Τί γλύκα παναγία μου!!!

Ξεχνάω πολλά... Να δω φωτογραφίες να θυμηθώ...