Σκυλοσυναντήσεις Πατρινών!


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
χαχαχα θελει κ ο άλντο μεζεδάκι! Μα ελεος ποτε θα καταλαβετε ότι τα 40+ κιλά δεν ειναι στην κατηγορία μικρόσωμων? :p
 


Thodoras

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2012
662
303
Πάτρα
Κυριακή μεσημεράκι στο γήπεδο του τέννις. Καθαρό σε σχέση με άλλες φορές και εκτυπωμένα ταμπελάκια σχετικά με την καθαριότητα του χώρου.

Αρκετά σκυλιά μέσα απο 4 κιλά εώς 70... όλα ήταν παιχνιδιάρικα και γενικά έγινε μια ωραία συνάντηση...










 


jimmynet

Well-Known Member
26 Μαϊου 2008
74
0
Τι έγινε ρε παιδιά
Εξαφανιστηκαν οι Πατρινοί?
Εμείς πάντως τώρα που έφτιαξε ο καιρός πάμε σχεδόν κάθε απόγευμα στο Τένις από τις 17:00 και μετά.
Τώρα που είναι καθαρός ο χώρος είναι πολύ καλά.

Στάλθηκε από το GT-P3100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 






jimmynet

Well-Known Member
26 Μαϊου 2008
74
0
Jimmynet, μη μου πεις ότι ο κουραμπιές στο άβαταρ λέγεται Ραλφ κι είναι έξι μηνών!
Καλημέρα
Όχι ο κουραμπιές λέγεται Dylan και είναι 7μιση μηνών
 










Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Θόδωρα περαστικά εύχομαι!
Εγώ έχω το λαιμό μου και ελαφρύ συνάχι!
Ομοιοπαθής λοιπόν κατά μία έννοια!
Μας κάνει καλό καιρό όμως...:cool:
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Για όποιους βολτάρουν προς Θεατράκι-Μαρίνα πλευρά, στα υπ'όψιν ότι κυκλοφορεί κουστουμάτος κύριος, μιας κάποιας ηλικίας, με τραγιάσκα, που δεν διστάζει να πει ότι τον δάγκωσε σκύλος που δεν τον έχει ακουμπήσει καν. Συνέβει σε φίλη μου, η οποία δεν ήθελε να προκαλέσει καθώς με δυο σκυλιά στα λουριά στα χέρια της, πίστευε ότι αν μαζευτεί κόσμος θα γίνει το συνηθισμένο επεισόδιο με το κοινό να λέει "μαζευτε τα πια τα βρομόσκυλά σας". Όταν του είπα να μας αφήσει στην ησυχία μας απείλησε να με χαστουκίσει, όπου του είπα ότι από την στιγμή που δεν τον ενοχλήσαμε, δεν τον βρίσαμε και με το που θα με αγγίξει α) φωνάζω άμεσα την αστυνομία και β) δεν του εγγυόμαι τι θα κάνει ο σκύλος μου και μετά όντως θα εχει σκυλοδάγκωμα.

Το επεισόδιο έληξε όταν δυο άλλοι κύριοι που παρακολουθούσαν τη σκηνή επενέβησαν και τον έδιωξαν λέγοντάς μας ότι είναι γνωστός καυγατζής και αντιπαθητικός του σημείου.
 






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Πλάκα κανεις............. ελεος, δεν παει καλά ο κοσμος!
Δεν κάνω πλάκα, γι'αυτό είπα να το βάλω εδώ, να το δουν οι Πατρινοί να έχουν το νου τους, μην ξαφνιαστούν
ουφ η αληθεια ειναι οτι κατι τετοια μου λειπουν ηδη!!!
Τώρα "κλέβω" την ατάκα της Ghelly: Πλάκα κάνεις!
 




GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
ε ναι ...
εγω αντιδρω διαφορετικα....
ισως να αρχιζα κατευθειαν τις φωνες... βοηθεια μου δαγκωσε το σκυλο πιαστε τον!!!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
πραγματικά τρωγομαι να κανονισω να παω προς τα εκει βολτα....

θα ριξω το γελιο της αρκουδας να τσιριζει οτι τον δαγκωσε το νιντζα!
 


Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
...Καταρχήν ο νίντζα ξέρει πολεμικές τέχνες!
Το δάγκωμα είναι η τελευταία του επιλογή.. :lol: