Σκύλος και ποτό


macblack

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2009
157
0
από την πόλη του Ζορό
Η εθνική μας πορνοστάρ ποτίζει το τσιουάουα της ούζο. Όλα αυτά μπροστά στις κάμερες του Star. Αν είμασταν στην Αμερική θα την είχαν μπουζουριάσει πάραυτα και θα της απαγόρευαν την επαφή ακόμα και με λούτρινα ζώα (Sara μάλλον τώρα χρειάζονται οι νομικές σου γνώσεις), ενώ εδώ την βγάζουμε στα κανάλια να περιφανευτεί για το κατόρθωμα της.
Περαστικά μας :confused:
 










GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
και οι μεσημεριανες εκπομπες αναφερονται ειρωνικα για την κυρια που τολμησε να μιλησει κατα της τζουλιας.....
και φυσικα και αναπαραγουν το θεμα ... ξεχνωντας οτι υπαρχει και ο πιθηκισμος στην εποχή μας......
 






Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
βρε παιδια η γυναικα αυτη δεν σεβεται τον εαυτο της πρωτα απο ολα , και μετα την οικογενεια της ,θα σεβαστει το σκυλο που της χαρισαν ?
κατα τη γνωμη μου οι φιλοζωικες θα πρεπει να παρουν αποφαση εισαγγελεα για κακοποιηση ζωου και να της το παρουν, απλα τα πραγματα
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.869
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Δεν του ειχε δωσει ουζο ο παππουσ-της;
Αντε να δουμε μεχρι ποτε θα ακουμε για τα κατορθωματα της βλαμμενης. Τζερτζελες να γινεται.
 


dimvagio

Well-Known Member
5 Δεκεμβρίου 2009
112
0
32
thessaloniki
δεν υπαρχει περιπτωση να υπαρξουν κυρωσεις!!!:mad: δυστυχως βρισκομαστε στην τριτοκοσμικη Ελλαδα! τι της φταιει το σκυλακι????????ελεος!!
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Το κακομοιρακι και τρεμει μεχρι και στην αγκαλια της. Δεν θελω να φανταζομαι τι θα εχει τραβηξει.
Δεν ειναι ικανη να φροντισει τον εαυτο της, το σκυλι την μαρανε.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ενα ακομη καλο που μου εκανε ο Αδαμ ειναι οτι απο τοτε που τον πηρα λιγες φορες εχω κατσει να δω το χαζοκουτι!:D

Ωστοσο καποιοι θελουν βρωμοξυλο εκει μεσα...


και οι μεσημεριανες εκπομπες αναφερονται ειρωνικα για την κυρια που τολμησε να μιλησει κατα της τζουλιας.....
και φυσικα και αναπαραγουν το θεμα ... ξεχνωντας οτι υπαρχει και ο πιθηκισμος στην εποχή μας......


Δεν του ειχε δωσει ουζο ο παππουσ-της;
Αντε να δουμε μεχρι ποτε θα ακουμε για τα κατορθωματα της βλαμμενης. Τζερτζελες να γινεται.
Τα ακουτε και εσεις εκει πανω?
Πο ποοοο ρεζιλια των σκυλιων...
 
Last edited:








harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Σιγουρα το θεμα αυτο δεν ειναι και απο τις καλυτερες στιγμες του φορουμ μας :-|
Αλλά μια και το ανεχτηκε η διοικηση, ας πω κι εγω την αλλη αποψη.

Καταρχην ας αναρρωτηθουμε γιατι βγαζουμε τοση κακία για την Τζουλια.
Για ποιο λογο ειναι χειροτερη απο τις επωνυμες καλλιτεχνιδες που βιζιτωνονται στα κρυφα με επιχειρηματιες?
Οι νεαρες που παντρευονται παμπλουτους παππουδες και τους πουλανε ερωτα ειναι αγνοτερες?

Επισης, ποιος μας λεες οτι το σκυλακι της δεν περναει ζωη χαρισαμενη? Εγω θεωρω πολυ πιθανο να το λατρευει. Μπορει να ειναι ανοητη αλλά κακια δεν φαινεται.
Θα την καταδικασουμε επειδη σε μια στιγμη κεφιου, αμηχανιας και ανοησιας μπροστα στην καμερα, ο συνοδος της εδωσε στο σκυλακι να πιει ουζο?
Κι εγω στην πιτσαρια προχθες εδωσα στα σκυλια μου λιγη πιτσα. Δηλαδη τα σκυλια μου τρεφονται με πιτσα?

Το μονο γελοιο και μεμπτό που βλεπω εγω στην ολη ιστορια ειναι η υποκρισια και η υστερια των φιλοζωικων, που εκμεταλλευομενες την δημοτικοτητα της Τζουλιας ξεσηκωθηκαν για να δειξουν το παρόν.
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
οτι ειναι ζωο ειναι.κακια δεν την ειπε κανεις.για τον ξεσηκωμο τωρα των φιλοζωικων κτλ,οκ ειναι τραβηγμενο,αλλα κανουν το κομματι τους κ αυτοι κ καλα κανουν.καπως πρεπει να δηλωσουν το παρον.η τζουλια εχει την πιτα αυτη τη στιγμη κ ταιζει κοσμο.δεν αμφιβαλω κ εγω οτι μπορει να το υπεραγαπαει,αν κ βρισκω οτι αγαπαει πιο πολυ την εικονα της παρις χιλτον παρα το ιδιο της το ζωακι.κατα τα αλλα,μαγκια της τουλαχιστον που κανει δημοσια ο,τι κανει κ δεν ειναι σαν τις κυριες που αναφερεις.αλλα κ στην τελικη εμεις δινουμε αξια στο οτιδηποτε συμβαινει.αν δεν δηλωναμε φαν του ντορου που εγινε δεν θα παιζοταν καθολου η τζουλια σημερα.κατακρινω μονο τα αρχικα ψεματα που ελεγε οτι κ καλα το κλεψαν το βιντει κτλ κτλ.κατα τα αλλα,ολα καλα...
 


kat201161

Well-Known Member
5 Μαϊου 2009
436
7
ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΑΘΗΝΑ
Το σκυλί για τέτοιους ανθρώπους (Παρις Χίλτον, Τζούλια κλπ) δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα αξεσουάρ που πιθανόν θα τραβήξει κάποιο φωτάκι δημοσιότητας και κάποια κάμερα. Ούτε το ζήτησαν, ούτε το θέλουν, ούτε ασχολούνται μαζί του, το ανέχονται για όσο είναι αναμμένα τα φώτα και μετά το πασσάρουν στον βοηθό, στην υπηρέτρια, όπου βρούν.
Με εξοργίζει η επιλογή της συγκεκριμένης ράτσας σκυλιού, τα τσιουάουα λόγω μεγέθους και ιδιοσυγκρασίας είναι εξαιρετικά ανθρωποκεντρικά , αφοσιωμένα και τρυφερά ...θα μου πείτε όλα τα σκυλιά έτσι είναι και συμφωνώ αλλά κοτζάμ τζούλια με τί άλλο θα μπορουσε να κυκλοφορήσει? Και ποιά δηλαδή είναι η Πάρις που κυκλοφορεί με τσιουάουα?
Το ζωάκι είναι "αδέσποτο" σ'ενα άδειο σπίτι. Κρίμα!
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Κατερινα, μαλλον ετσι ειναι τα πραγματα, οπως τα λες, αλλά δεν ξερουμε τι κανει ο αλλος μεσα στο σπιτι του.
Ενα καλο παραδειγμα σαν τις κυριες που λες ειναι ο Μπους οταν ηταν προεδρος. Εβγαζε τον σκυλο στην αυλη του Λευκου Οικου και παριστανε τον ζωοφιλο για προφανεις λογους. Μπορει να τον εξαφανισανε τον σκυλο μετα, μπορει ομως και να κοιμοταν ο Μπους μαζι του αγκαλια στο κρεβατι. Η μοιρα των "διασημων" ειναι να θεωρειται υποπτο και ψευτικο ο,τι και να κανουν, οσο καλο και να ειναι ή να φαινεται οτι ειναι.