Σκύλος με καλαζάρ... Τι μπορώ να κάνω;;;


m@r@

Well-Known Member
31 Μαϊου 2011
292
1
Στον όμιλο, τον έχει περιορίσει σε έναν στάβλο που δεν χρησιμοποιείται, μέχρι στιγμής δεν έχουμε πρόβλημα, αν όμως μας πουν να τον πάρουμε δεν ξέρω τι θα κάνουμε...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Aς ευχηθούμε ότι δεν θα υπάρξει θέμα..
Αν δεν είχε εσάς θα πέθαινε με φριχτό τρόπο..Καλή τύχη του εύχομαι.
 


Elpidaki

Well-Known Member
4 Μαρτίου 2012
205
0
Πειραιάς
Ας γράψω κι εγώ γιατί έχω εξαφανιστεί τελευταία...
Τη μέρα που τον πέτυχα στην πλατεία, τσακίστηκα πήγα στον όμιλο να βρω ένα crate. Γύρισα λοιπόν και είχε εξαφανιστεί. Έψαχνα γύρω γύρω κάνα 2ωρο ώσπου βλέπω σε ένα δρόμο με τα σούπερ σπίτια με κήπους κτλ κτλ ένα σκυλί ψόφιο, τούμπανο, μεσα στη μέση, όχι χτυπημένο από αυτοκίνητο, τουλάχιστον δεν είχε πληγές κι επίσης ο δρόμος είναι πολύ στενός και αδιέξοδος... ΌΛΑ τα παράσιτα - μύγες, μυρμήγκια κτλ κτλ - της Αττικής είχα μαζευτεί επάνω του. Τα ούλα του ήταν μαύρα και τα δόντια είχαν φύγει από τη θέση τους από τη σαπίλα... Μα ειλικρινά, απαντήστε μου... Σε τι χώρα ζούμε;;

Σε ό,τι αφορά το σκυλάκι που πήγαμε στο γιατρό, σήμερα ήταν πολύ καλύτερα. ελπίζω να συνεχίσει έτσι και να μπορέσουμε να το δούμε εντελώς καλά. :)
 


m@r@

Well-Known Member
31 Μαϊου 2011
292
1
SOS!!
Ψάχνουμε κάποια πανσιόν ή κάπου που να μπορέσει να φιλοξενηθεί για λίγο. Στον όμιλο κάποιος ανοίγει τον στάβλο που τον είχαμε περιορίσει και τον έχουμε χάσει 2 φορές μέσα σε 2 μέρες! Ευτυχώς και τις 2 φορές τον ξαναβρήκαμε αλλά πρέπει να τον πάρουμε από εκεί όσο πιο γρήγορα γίνεται!
Έχετε κάτι να μας προτείνετε;