Στειρωθήκαμε και σας περιμένουμε! (Μάσκα)


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Παιδιά ας σας λείπει...σε εκείνη απ'ότι βλέπεται δε καίγεται καρφάκι...χαχαχαχαχα Μπράβο που το κορίτσι βρήκε τόσο υπέροχη οικογένεια!(Το μπράβο πάει στην Κρητικοπούλα που της έδωσε αυτή τη ζωή!)
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Έξι μήνες μετά.

Κι ενώ εμείς κόβαμε την πίτα, κάποιοι, μερικά χιλιόμετρα μακρυά, με μια μικρή διαφορά θερμοκρασίας πήγαν να γιορτάσουν τους έξι μήνες συγκατοίκησης.

[video=youtube;_fBFt1CVimo]http://www.youtube.com/watch?v=_fBFt1CVimo[/video]

Πέρασαν έξι μήνες!
 


io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπορω να δω το βιντεακι. Μου βγαζει ενδειξη οτι ειναι απορρητο.

Παντως η Μασκα καλοπερναει απο οτι καταλαβαινω.
 






Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
τελικα κανεις δεν πιανει το μασκακι στο τρεξιμο....
γεια σου ρε κουκλα μασκα

φιλεναδα να σαι καλα ρε αξιζαν ολα... ειναι χαρουμενο το μασκακι...!!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν θα υπάρξει πιο καλοβολο σκυλι από τη Μάσκα!!! Και της αξίζει με το παραπάνω να ζει υπέροχα.
Χαίρομαι που τη βλέπω χαρούμενη να τρέχει και να παίζει.

Μπράβο kritikopoula και για τη Μάσκα αλλά και που μοιράστηκες το βιντεο!
 




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Κορίτσι μου ομορφοοο!!
Έτσι και καλύτερα να περνάνε!!!!
Πολύ συγκινούμαι με τέτοια βίντεο από πρώην αδεσποτάκια..
Να είναι πάντα καλά η κουκλίτσα!!!
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Παιδιά, δεν απαντάω στα σχόλια... Δεν ξέρω τι να απαντήσω! Απλά έχω κατουρηθεί από τη χαρά μου με το πόσο τυχερή είναι η κούκλα μας! Περνάει υπέροχα κοντά σε έναν άνθρωπο που την αγαπάει και την προσέχει πολύ. Κι αυτή, σε ανταπόδοση έχει γίνει πολύ πιο υπάκουη απ'όσο ήταν εδώ.

Εχω και σημερινό υλικό, που βγήκε και λίγο ήλιος στα μέρη της και γνώρισε και ένα "κοντούλι" σκυλάκι!

_DSC8710-k.jpg _DSC8714-k.jpg

Σκέφτομαι, σοβαρά, να βάλω ουρά και να θέσω υποψηφιότητα για υιοθεσία κι εγώ. *lingua*
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.882
Σαν τζακ ράσελ μοιάζει η μάσκα στην δεύτερη φωτό, δίπλα στον κοντούλη :D
 






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ναι, borzoi είναι, όντως! Καλά, δεν ξέρω πόσο καθαρόαιμο βέβαια, αλλά κάτι τέτοιο τέλος πάντων... Κι όπως λέει και το mareco, κάνει τη Μάσκα να μοιάζει με jack russel! Που η μικρή είναι 17-18 κιλά και καμία πενηνταριά πόντους στο ακροωμιο... Ghelly, εσύ που έχεις δει τόσο τη Μάσκα, φαντάζεται ύψος του αλλουνού;
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Λοιπόν, ο κηδεμόνας της Μάσκας, μου ζήτησε να βάζω πιο συχνά υλικό από την εκεί ζωή της, ώστε να φεύγουν οι όποιες αμφιβολίες περί πειραματόζωων ή άλλων αστικών μύθων. Επίσης, για να παίρνουν κουράγιο όσοι σκέφτονται να στείλουν το αδεσποτάκι "τους" έξω και σκέφτονται τα του αποχωρισμού..

Ορίστε, λοιπόν, άλλο ένα βίντεο της κοριτσάρας μου! Sirko, που'σαι? Η Μάσκα τρώει λάχανο την Ελβετούλα!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ijD-la-3hUs&amp;feature=youtu.be" target="_blank">[video=youtube;ijD-la-3hUs]http://www.youtube.com/watch?v=ijD-la-3hUs&amp;feature=youtu.be[/video]

Υ.γ. αν κάποια στιγμή το θέμα κουράσει, μπορεί να κλειδωθεί.
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Λοιπόν, ο κηδεμόνας της Μάσκας, μου ζήτησε να βάζω πιο συχνά υλικό από την εκεί ζωή της, ώστε να φεύγουν οι όποιες αμφιβολίες περί πειραματόζωων ή άλλων αστικών μύθων. Επίσης, για να παίρνουν κουράγιο όσοι σκέφτονται να στείλουν το αδεσποτάκι "τους" έξω και σκέφτονται τα του αποχωρισμού..[/video]
Τον καλύτερο της βρήκες βρε κορίτσι! Μπράβο σου!

Ούτε εγώ κουράζομαι με τέτοια βίντεο πάντως!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Δεν της τον βρήκα εγώ, μη λέμε κι ότι θέλουμε! Είναι ένα σωματείο εδώ στην Πάτρα, που μου έκαναν το χατήρι κι ανέβασαν στο site τους την αγγελία της. Αυτοί ανέλαβαν και τη συνέντευξη του κηδεμόνα και τους ελέγχους κι όλα όσα ήταν να κανονιστουν. Χωρίς αυτούς, εγώ ακόμα θα άκουγα τα ελάχιστα τρελά τηλεφωνήματα, ότι τη θέλουν για να φυλάει κοτέτσι ή δεν ξέρω τι άλλο...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf