Στολισμός Χριστουγεννιάτικου δέντρου ?!?!?!


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Αμαν πια!! Σταμάτα να το κακολογείς το κορίτσι! ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ - ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!

Το δέντρο είναι κάτι καινούριο μωρέ για εκείνη. Δώσε χρόνο. Το πολύ να το ρίξει κάτω στο τσακίρ κέφι :p Αλήθεια ρε παιδιά, για όσους στρώσατε τώρα χαλιά και έχετε νεοφερμένα μέλη, τι κάνετε; Πως το πήρανε; Εγώ θα στρώσω όπου νά ναι και έχω μεγάλη αγωνία..
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αμαν πια!! Σταμάτα να το κακολογείς το κορίτσι! ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ - ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!

Το δέντρο είναι κάτι καινούριο μωρέ για εκείνη. Δώσε χρόνο. Το πολύ να το ρίξει κάτω στο τσακίρ κέφι :p Αλήθεια ρε παιδιά, για όσους στρώσατε τώρα χαλιά και έχετε νεοφερμένα μέλη, τι κάνετε; Πως το πήρανε; Εγώ θα στρώσω όπου νά ναι και έχω μεγάλη αγωνία..
τα νεοφερμένα πώς το πηραν το στρώσιμο ή οι ιδιοκτητες που μόλις εφεραν τα χαλιά από τον καθαρισμό?
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
χαχαχα τα νεοφερμένα κατά κύριο λόγο. Για τους ιδιοκτήτες μπορώ να σχηματίσω εικόνα. Θέλω να αγοράσω καινούρια χαλιά εδώ και 4 - 5 χρόνια. Φέτος, θα το αναβάλω γιατί έχω τη μικρή, πέρσι και πρόπερσι το ανέβαλα γιατί είχα την άλλη μικρη. Αντιπρόπερσι και αντι-αντι πρόπερσι, το ανέβαλα γιατί είχα τη γιαγούλα μου που συχνά πυκνά την έπιαναν οι ακράτειες. Για παρόμοιους λόγους, έχω αναβάλει και την αγορά νέου δέντρου και νέων στολιδιών. Κάθε χρονιά και kinder έκπληξη! Δεν ξέρω τι μου ξημερώνει :p

εντιτ: αναφέρομαι σε σκυλο-γιαγιούλα, όχι σε άνθρωπο έτσι;;:p
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.322
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc