Συνάντηση






xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Ρε παιδια ξινο τους το βγαλαμε των ανθρωπων! Αλλωστε το θεμα μας ηταν η βολτα, μην ειμαστε εκτος;) Εγω παντως εχω να πω οτι ειστε υπεροχη παρεα και φαινεται να περνατε τελεια, αλλα πως να το κανουμε.. η σταρ ειναι η βιρμαδεντογκ:D:D! θα εκτιμουσα αν βαζατε και αλλα βιντεος απο τη σταρ οταν κανει το δελφινι!
 


elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
Ευχαριστούμε xritaki να σαι καλά…:p

Πραγματικά περάσαμε εκείνη την μέρα πολύ όμορφα..:D:rolleyes:

Σας ευχαριστούμε πολύ…:p

Καλά η Βιρμα είναι μια ΣΤΑΡ ;)θα μπορούσε να γίνει ναυαγωσωστρεια χιχι…:xD:

Με το άλμα:flip: και την αγάπη *agapoylas*της για το νεράκι…

Έλλη να την χαίρεστε είναι υπέροχο σκυλάκι…=D>
 


elle

Well-Known Member
28 Φεβρουαρίου 2008
223
0
Αλεξανδρούπολη
Για να πώ την αλήθεια την πατήσαμε με την επιλογή του μέρους αλλα απο δώ και πέρα θα είμαστε πολύ πιο προσεκτικοί..

Το θετικό της ιστορίας είναι το οτι περάσαμε καταπληκτικά και θα προσπαθήσουμε να το επαναλαμβάνουμε αρκετά συχνά ..
 


elle

Well-Known Member
28 Φεβρουαρίου 2008
223
0
Αλεξανδρούπολη
Ρε παιδια ξινο τους το βγαλαμε των ανθρωπων! Αλλωστε το θεμα μας ηταν η βολτα, μην ειμαστε εκτος;) Εγω παντως εχω να πω οτι ειστε υπεροχη παρεα και φαινεται να περνατε τελεια, αλλα πως να το κανουμε.. η σταρ ειναι η βιρμαδεντογκ:D:D! θα εκτιμουσα αν βαζατε και αλλα βιντεος απο τη σταρ οταν κανει το δελφινι!
Ευχαριστούμε δυστυχώς πλέον για αποφυγή διαπληκτισμών με άλλους λουομένους τα περισσότερα μπάνια των κοριτσιών γίνονται το βράδυ και δεν γίνεται να τραβάω βίντεο μεσα στα μαυρα σκοταδια..

Αλλα οποτε πάμε μέρα για μπανάκι δεν το γλιτώνεται το βιντεο..:D