Σχετικα με τους κομμωτές σκύλων..




vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Δεν ξέρω βέβαια πως ήταν πριν, αλλά είναι πολύ γλύκα!!! :D
Πολύ τρίχα πάντως και εσείς!! :lol:

'Εμεινες ευχαριστημένη ? Περίμενες εκεί τελικά?
Είναι μόνο κομμωτήριο?..Αυτά προς το παρόν!
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
Ευχαριστημενη απο τη δουλεια,την συμπεριφορα και την εξυπηρετηση,ευχαριστημενη απο τον τροπο προς το ζωο και επισης απο τις γνωσεις που ειχαν οι κοπελες αλλα το μαγαζι τιποτα το ιδιαιτερο και σαν χωρος τρυπα εντελλει,και τα κλασικα:τροφες,αξεσουαρ,ειδη καλλωπισμου κτλ.της λιανικης πωλησης.
Εμενα μου το συστησε μια πελατισσα με κοκερ μαυρο η οποια παει χρονια και ειναι πολυ ευχαριστημενη,για τα μαλτεζακια ηξερε τα κολπα,αυτα που ανεφερε η frenchie οποτε διπλοτσεκαρισα.
Περιμενα λιγο εκει και μετα οταν ολα ηταν οκ και υπηρχε ταξη και ηρεμια πηγα απεναντι που ειναι ο κομμωτης μου και χτενισα κι εγω μαλλι :lol: :lol: :lol: :lol: τις ηξερε κι ο κομμωτης μου τις κοπελες και ετσι σε 1 ωριτσα ειμασταν και οι δυο on the way to home χτενισμενες :D
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
LUNA07 said:
Περιμενα λιγο εκει και μετα οταν ολα ηταν οκ και υπηρχε ταξη και ηρεμια πηγα απεναντι που ειναι ο κομμωτης μου και χτενισα κι εγω μαλλι :lol: :lol: :lol: :lol: τις ηξερε κι ο κομμωτης μου τις κοπελες και ετσι σε 1 ωριτσα ειμασταν και οι δυο on the way to home χτενισμενες :D
Κούκλες γίνατε δηλαδή και μάνα και κόρη! Μπράβο! :D
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
@vaso δεν τα κουρευει βασικα περιποιηση κανει,αυτο μου ειπε και αυτη οταν πηγα,μονο οταν εχει γινει πολυ χαλια το τριχωμα του ζωου τα κουρευει η' κατα σημεια ξυρισμα οπου απαιτηται.Της πελατισσας μου ειναι με ωραιο μεταξενιο τριχωμα μακρυ και πλουσιο οπως τα κοκερ γιατι παει συχνα :wink:

@rottieμετα απο 15 χρονια μαλλι ως τη μεση πηγα και εκοψα γιαπωνεζικο καταμαυρο καρε με μυτες :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: φαντασου τι φρικη εχω φαει το τελευταιο διαστημα :lol: :lol: :lol:
 




Ameli

Well-Known Member
28 Ιανουαρίου 2008
179
0
Thessaloniki
luna η μικρή σου είναι κουκλα!!!φτου φτου! σε παρακαλώ στειλε μου pm με διευθυνση και όνομα κομμωτη αν εχεις τη καλοσύνη, σευχαριστώ εκ των προτέρων
 






coco07

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2007
51
0
Θεσσαλονίκη
Σ'ευχαριστώ πολύ luna και εγώ εκεί σκεφόμουν να την πάω αλλά δεν είχα ακούσει τίποτα από άλλους.Την άλλη εβδομάδα θα κλέισω ραντεβού.Με έβγαλες από μεγάλο άγχος!!!!!!!!!Merci :D
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
Λοιπον σας το εστειλα ολες το pm,εχω δηλωσω το εξης να ειστε προσεκτικες και να συνενοηθειτε σωστα για να μην κλαιτε μετα.Θα υποδειξετε εσεις τα σημεια και το τι θελετε να γινει στο ζωο οπως μου υπεδειξε κι εμενα η frenchie αναλογα με το τι απαιτησεις εχει το καθε τριχωμα :wink: αυτα προς το παρον για να μην εχουμε κακες εμπειριες :lol:
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
Καλα αισθανομαι σαν την Paris Hilton με κατοικιδιο :lol: :lol: :lol:
φυσικα το φιογκακι σημερα δεν υπαρχει :shock: το εφαγε :lol: :lol: :lol:
 






kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
κουκλιτσα εγινε!!!

τα μαλτεζακια ειναι η αληθεια θελουν πολυ περιποιηση..

οσο για το δικο σου μαλλι σου Σοφακι μου...σε καταλαβαινω απολυτα πριν 3 μηνες περιπου..εκοψα το μαλλι μου απο κυριολεκτικα μεση ,σε καρε πανω απο τον ωμο..στην αρχη μου ελειπε πολυ..αλλα μια αλαγη δεν ειναι κακη..εγω επειδη ειχα πολυ καιρο μακρια μαλλια μου αρεσαν..

οποτε μεγια και στις δυο!!! :p :p :p :p
 




LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
επειδη πλησιαζει καλοκαιρι και σκεφτηκαμε να αλλαξουμε look κουρευτηκαμε για να βγαινουμε αφοβα στον κηπο να τρεχουμε,να παιζουμε και να κυλιομαστε ....σας φεραμε και φωτογραφιες απο το νεο μας babycut απο χθες μετα το κομμωτηριο :D :D :D




 


Alexandra

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2008
794
1
Athens
*agapoylas* *agapoylas* *agapoylas* *agapoylas* *agapoylas*

Με βλέπω να ερωτεύομαι μικρά φλούφλικα σκυλάκια. Είναι ΤΕΛΕΙΑ.
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
τωρα που το ξαναβλεπω ειμαι χαλια φωτογραφος Θεουλη μου χαλια :shock: :shock:
που να φανει καλα το κουρεμα της φλουφλας :lol: μονο αμα δει καποιος το πριν και μετα :lol: :lol: