Τι σας αρέσει και τι δε σας αρέσει στο Dogforum;


Status
Κλειδωμένο θέμα

Kazia

Well-Known Member
29 Ιουλίου 2011
92
0
12
Αθήνα
..δεν νομιζω να κολλαει αυτος ο κανονισμος στην συγκεκριμενη κατηγορια.. ατυχησες..

.. να μας πείτε την γνώμη σας , να μας κάνετε προτάσεις για την ιστοσελίδα και το φόρουμ μας και ερωτήσεις σχετικα με τη λειτουργία του.
 




Kazia

Well-Known Member
29 Ιουλίου 2011
92
0
12
Αθήνα
lawrence-gr ειναι απαντηση στα μηνυματα της mareco που τα σβηνει και κλειδωνει τα τοπικ.. εγινε μια παρατηρηση για αυτην που κλεινει ΟΟΟΟΟΟΛΑ τα θεματα το ενα μετα το αλλο κατα την δικη της κριση..αγνωστος ο λογος.. και απλα εκανα την παρατηρηση μου για αυτην εδω και συγκεκριμενα εγραψα αυτο αλλα την πειραξε πολυ.. (καταλαβε τα λαθακια της; :D )


Καλησπερα επειδη ανοιξα θεμα σχετικα με προβλημα συντονιστη mareco .. Το γραφω εδω.. πολλοι εχουν το ιδιο προβλημα μαζι της δεν ξερω αν ειναι αντρα γυναικας η τι ειναι τελως παντων.. το γραφω εδω..

Δεν μου αρεσει που μερικα θεματα κλειδωνονται (απο μεμονωμενο συντονιστη) χωρις να δωθει σαφης απαντηση σε θεμα ! Κλειδωνονται θεματα χωρις να δινεται απαντηση.. εχει γινει σε πολλα ατομα απο συγκεκριμενο ατομο (δεν λεμε ονοματα ^_^ ) και κατανταει σπαστικο.. πχ. στο θεμα μου εδω

Στειρωση σκυλου..

πεταχτηκε και εγραψε Kazia έχει γίνει πολλές φορές αυτή η συζήτηση.
Κάνε σε παρακαλώ μια αναζήτηση και αν δεν καλυφθείς απο τις απαντήσεις, καλό θα είναι να συνεχίσουμε, ένα από τα ήδη υπάρχοντα θέματα.

Ευχαριστώ



ουτε να δωσει λινκ με τα ηδη υπαρχοντα θεματα .. εκανα την αναζητηση πιο πριν πρωτου αυτο το προσωπο γραψει το σχολιο της.. οταν κλειδωσε το θεμα μου εγραψα σε αλλο θεμα και εξαιτιας της που κλειδωσε το θεμα δεν πηρα απαντηση και μεχρι τωρα στα ηδη υπαρχωντα (εχει να κανει επειδη πολυς κοσμος κοιταει τα ηδη φρεσκα θεματα).. εγραψα σε διαφορα παρομοια θεματα.. δεν ειναι καλο να τα κλειδωνει ετσι.. μεχρι στιγμης μου αφηνει μια ασχημη εικονα για το προσωπο της με τους χαρακτηρισμους και της ειρωνειες που εγραφε σε αλλο τοπικ (προλαβε και εσβησε μερικα, δεν την συμφερα) και εκτος αυτου χαλαει και το φορουμ ενω ειναι πολυ καλο μερικα ατομα τα κανουνε μην πω..

υ.γ. για το λογου το αληθες εχει να κανει με ενα θεμα που ειχαμε τσακωθει εκει και την εχει πειραξει τοσο πολυ και τωρα κλειδωνει ολα τα θεματα μου..φιρι φιρι τελικα..
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
ειναι απο τους πιο τυπικους mod με ισχυρη παρουσια στο φορουμ κ στα κυνοφιλικα γενικα κ πραγματικα δινει αγωνα ,για ολα οσα θα επρεπε,ολους να μας απασχολουν..δεν θα επρεπε να σου κανει κατι ασχημη εντυπωση.δεν υπαρχει χουντικος χαρακτηρας στο φορουμ ,ουτε φιμωση αποψεων κ παραπονων.μηπως δεν εχεις καταλαβει κατι εσυ σωστα?απο οσο βλεπω κ μπορω να γνωριζω,δεν σου εχει απαγορευσει κανεις να μιλησεις.υπαρχουν απλα καποιοι καννες κ κανονισμοι που πρεπει να ακολουθουμε...ολοι!!!!

επισης να ξερεις,πως ,σε οποιο θεμα κ να γραψεις,αυτοι που στο παρελθον το εχουν παρακολουθησει,θα τους ξαναεμφανιστει κ οσοι δεν το ειδαν,θα τους εμφανιστει σαν νεο,στα φρεσκα.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
ουτε να δωσει λινκ με τα ηδη υπαρχοντα θεματα .. εκανα την αναζητηση πιο πριν πρωτου αυτο το προσωπο γραψει το σχολιο της.. οταν κλειδωσε το θεμα μου εγραψα σε αλλο θεμα και εξαιτιας της που κλειδωσε το θεμα δεν πηρα απαντηση και μεχρι τωρα στα ηδη υπαρχωντα (εχει να κανει επειδη πολυς κοσμος κοιταει τα ηδη φρεσκα θεματα).. εγραψα σε διαφορα παρομοια θεματα.. δεν ειναι καλο να τα κλειδωνει ετσι.. μεχρι στιγμης μου αφηνει μια ασχημη εικονα για το προσωπο της με τους χαρακτηρισμους και της ειρωνειες που εγραφε σε αλλο τοπικ (προλαβε και εσβησε μερικα, δεν την συμφερα) και εκτος αυτου χαλαει και το φορουμ ενω ειναι πολυ καλο μερικα ατομα τα κανουνε μην πω..

υ.γ. για το λογου το αληθες εχει να κανει με ενα θεμα που ειχαμε τσακωθει εκει και την εχει πειραξει τοσο πολυ και τωρα κλειδωνει ολα τα θεματα μου..φιρι φιρι τελικα..
Πρώτα ρίχνουμε μια ματιά στο forum για να δούμε ότι μας απασχολεί και μετά αν δεν βρούμε τότε ανοίγουμε καινούργιο topic!Δεν είναι δουλειά του mod να δίνει links άσχετα αν γίνεται κάποιες φορές!Δική σου δουλειά είναι να ψάξεις τι σε ενδιαφέρει!

Όσον αφορά τα παράπονα μας δεν ανοίγουμε καινούργια topic αλλά επικοινωνούμε μέσω pm με τον αντίστοιχο moderator ή τον administrator του forum για να λυθεί η όποια απορία ή ακόμα και παρεξήγηση!

Η συγκεκριμένη mod επικαλείται κανονισμούς του forum τους οποίους το κάθε νέο μέλος υποχρεούται να τους διαβάζει όταν εγγράφεται!
Δεν έχει κάτι προσωπικό με κάποιον άρα ούτε και με σένα!Την δουλειά της κάνει!

Άραγε το νέο μέλος που μπαίνει και δεν διαβάζει τους κανονισμούς παρά να τικάρει μόνο το κουτάκι της αποδοχής τι εντύπωση δίνει...?

Ο γραπτός λόγος είναι παρεξηγήσιμος πάντα...
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
...πάντως για θέμα της στείρωσης υπάρχουν άααααπειρα θέματα για να διαβάσει κανείς....
το να ανοίγεται κάθε φορά καινούργιο θέμα για ζητήματα που έχουν αναλυθεί και συζητηθεί στο έπακρο...κάνει το φόρουμ το λιγότερο δύσχρηστο....
ελπίζω να το καταλαβαίνεις αυτό....

εσύ απλά να γράφεις στο ήδη υπάρχων θέμα και σε όλους εμάς τους υπόλοιπους θα εμφανίζεται ως νέο μήνυμα.....έτσι απλά....:)
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
lawrence-gr ειναι απαντηση στα μηνυματα της mareco που τα σβηνει και κλειδωνει τα τοπικ.. εγινε μια παρατηρηση για αυτην που κλεινει ΟΟΟΟΟΟΛΑ τα θεματα το ενα μετα το αλλο κατα την δικη της κριση..αγνωστος ο λογος.. και απλα εκανα την παρατηρηση μου για αυτην εδω και συγκεκριμενα εγραψα αυτο αλλα την πειραξε πολυ.. (καταλαβε τα λαθακια της; :D )


Καλησπερα επειδη ανοιξα θεμα σχετικα με προβλημα συντονιστη mareco .. Το γραφω εδω.. πολλοι εχουν το ιδιο προβλημα μαζι της δεν ξερω αν ειναι αντρα γυναικας η τι ειναι τελως παντων.. το γραφω εδω..

Δεν μου αρεσει που μερικα θεματα κλειδωνονται (απο μεμονωμενο συντονιστη) χωρις να δωθει σαφης απαντηση σε θεμα ! Κλειδωνονται θεματα χωρις να δινεται απαντηση.. εχει γινει σε πολλα ατομα απο συγκεκριμενο ατομο (δεν λεμε ονοματα ^_^ ) και κατανταει σπαστικο.. πχ. στο θεμα μου εδω

Στειρωση σκυλου..

πεταχτηκε και εγραψε Kazia έχει γίνει πολλές φορές αυτή η συζήτηση.
Κάνε σε παρακαλώ μια αναζήτηση και αν δεν καλυφθείς απο τις απαντήσεις, καλό θα είναι να συνεχίσουμε, ένα από τα ήδη υπάρχοντα θέματα.

Ευχαριστώ



ουτε να δωσει λινκ με τα ηδη υπαρχοντα θεματα .. εκανα την αναζητηση πιο πριν πρωτου αυτο το προσωπο γραψει το σχολιο της.. οταν κλειδωσε το θεμα μου εγραψα σε αλλο θεμα και εξαιτιας της που κλειδωσε το θεμα δεν πηρα απαντηση και μεχρι τωρα στα ηδη υπαρχωντα (εχει να κανει επειδη πολυς κοσμος κοιταει τα ηδη φρεσκα θεματα).. εγραψα σε διαφορα παρομοια θεματα.. δεν ειναι καλο να τα κλειδωνει ετσι.. μεχρι στιγμης μου αφηνει μια ασχημη εικονα για το προσωπο της με τους χαρακτηρισμους και της ειρωνειες που εγραφε σε αλλο τοπικ (προλαβε και εσβησε μερικα, δεν την συμφερα) και εκτος αυτου χαλαει και το φορουμ ενω ειναι πολυ καλο μερικα ατομα τα κανουνε μην πω..

υ.γ. για το λογου το αληθες εχει να κανει με ενα θεμα που ειχαμε τσακωθει εκει και την εχει πειραξει τοσο πολυ και τωρα κλειδωνει ολα τα θεματα μου..φιρι φιρι τελικα..
Πριν ανοίξουμε νέο θέμα κάνουμε μια αναζήτηση και αν δούμε οτι δεν μας καλύπτει τότε συνεχίζουμε!!!
Έκανες αναζήτηση και δεν βρήκες τίποτα?Γιατί στην αναζήτηση που έκανα εγώ δυο απ΄τα εκατοντάδες θέματα που εμφανίστηκαν ήταν και αυτό =>
http://www.dogforum.gr/v3/%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%AF%CE%B1-%CE%B1%CF%83%CE%B8%CE%AD%CE%BD%CE%B5%CE%B9%CE%B5%CF%82/10220-%CF%83%CF%84%CE%B5%CE%AF%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7-%CF%85%CF%80%CE%AD%CF%81-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC.html

και αυτό => Στείρωση;

και πολλάαα πολλά ακόμα!!

απ΄την στιγμή που το μέλος mareco έχει οριστεί απ' τον admin moderator μέσα στα καθήκοντα της είναι και να "πετάγεται" γι αυτό μίλα καλύτερα!!;)
 




Status
Κλειδωμένο θέμα