Τον χτύπησε αυτοκίνητο


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ναι βρε κουκλε, ετσι, χαμόγελα μόνο! Μια χαρά τούρμπο ρε είναι το παιδί, φτου φτου - Φτου είπα, δε θυμάμαι;
Κανα χαρτομάντηλο έχεις ή τσάμπα λερώνεις την οθόνη? :p

Α ρε Κούκι... διασκορπίζουν DNA για πάρτη σου στις οθόνες!
 
  • Like
Reactions: Berna and Estranged


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Κανα χαρτομάντηλο έχεις ή τσάμπα λερώνεις την οθόνη? :p

Α ρε Κούκι... διασκορπίζουν DNA για πάρτη σου στις οθόνες!
Μπα, το σκετο, το καλό, σαν τις θείες στο χωριό που σε λούζουν! Να το πάρει το csi να μου πει κ τι εφαγα πριν 3 βδομάδες.
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.710
3.865
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Αύριο θα είναι πλέον 3 εβδομάδες απ' την επέμβαση. Και σήμερα, ένας μήνας απ' το ατύχημα...

Πάμε καλύτερα. Η πληγή έχει κλείσει και στεγνώσει, αύριο βγαίνουν και τα ράμματα. Είναι πιο χαρούμενος, περιμένει πώς και πώς να βγει βόλτα. Αρχίσαμε να περπατάμε λίγο περισσότερο. Κούτσα-κούτσα.









 












l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Σιδερένιο το παιδί!!
Μη το πεις ούτε του παπά Έλενα μπορεί να ταλαιπωρηθήκατε πολύ αλλά είχατε μεγάλη τύχη!
Μέσα από τη καρδιά μου σας εύχομαι ξανά τίποτα στραβό να μη σας ξανασυμβεί!
 
  • Like
Reactions: Berna






Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.710
3.865
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Το ξέρω! Απ' την άλλη, γιατί να μην μπορούσε να περάσει το δρόμο χωρίς να του συμβεί τίποτα... :( Μάλλον πολλά ζητάω, πρέπει να χαίρομαι που είναι ζωντανός και που θα ξανατρέξει να φέρει το αγαπημένο του μπαλάκι μία μέρα... Ταλαιπωρήθηκε και μετά την επέμβαση αρκετά. Ελπίζω να πάνε όλα καλά από δω και πέρα.
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Μη τα σκέφτεσαι τώρα αυτά..αν είχες νύχι θα σουν δάχτυλο. Πολλά θα μπορούσαν να είχαν γίνει. Μια χαρά θα είναι και θα τρέχει. Μη ξεχνάς οτι αντιλαμβάνονται τον πόνο και την δυσφορία πολύ διαφορετικά απο εμάς.
 
  • Like
Reactions: LaCat and Berna






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν μου φεύγει από το μυαλό ο Κούκι και όσα περάσατε!!! Να του δώσεις ενα μεγαλο φιλί στην κεφάλα του και ενα σκυλομπισκότο παραπάνω!!!!


(τον βλέπω να πλησιάζει σε διαφορα σημεία και λέω "τωρα θα σηκώσει πόδι να μαρκάρει")
 
  • Like
Reactions: Berna