Το αιμα μου βραζει! εσας ?


k4ileb

Well-Known Member
25 Ιανουαρίου 2013
288
1
ΑΘΗΝΑ
[video=youtube;WDBZr4ie2AE]http://www.youtube.com/watch?v=WDBZr4ie2AE[/video]

πριν λιγο μου εστειλε φιλος μου αυτο το βιντεο.

πολλοι κατηγορησαν τον ιδιωκτητη που πειραξε τους μπατσους και την πληρωσε ο σκυλος.

Ας πουμε πως ηταν λαθος του να αφησει τα παραθυρα ανοιχτα ΑΛΛΑ:

1) γιατι του φορεσαν κατευθειαν χειροπεδες?
2)γιατι οι μπατσοι δεν κρατησαν αποσταση απο τον σκυλο μεχρι να τον δεσει καποιος?
3)και αν μιλαμε για αυτοαμυνα γιατι δεν εριξε μια σφαιρα (στο ποδι πχ) καπου που να τρομαξει τον σκυλο και να μεινει πισω αλλα να ζησει κιολας το ζωο ?

φερει ευθυνες και ο ιδιοκτητης αλλα οι μπατσοι γιατι τραμπουκισαν ετσι ?

οταν ειδα τον σκυλο να σπαρταραει ενιωσα εναν κομπο και ενα τεραστιο θυμο μεσα μου.

περιμενω τα σχολια σας.
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
οχι ρε συ...Τι ειναι αυτα τα αισχη.
Ο ιδιοκτητης ολιγον τι βλακας βεβαια, αλλα οι μπατσοι φονιαδες.Και με ποιο δικαιωμα τον συνελαβαν κιολας!!
και την πληρωσε ο μονος που δεν εφταιγε.
 
Last edited:


jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
Αυτή είναι η Αμερική που μας διαφημίζουν μερικοί για τους φοβερούς νόμους της, που ούτε τα ζώα ούτε οι άνθρωποι έχουν δικαιώματα....

Πάντως άμα το σκυλί ήθελε θα πήγαινε να δαγκώσει κατευθείαν οπότε τι αυτο άμυνα? ας έλυναν τον φουκαρα που μαζεψαν γιατι τραβουσε βιντεο με το κινητο να το μαζέψει..
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Καλα τι ναι αυτα;;;; Ας αφηναν τον ιδιοκτητη να πιασει τον σκυλο ΕΛΕΟΣ!!!! Απιστευτο η ψυχη μου μαυρισε

Καλα μου παιδια ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΑΖΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΒΙΝΤΕΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ;;;; Ειλικρινα τι νοημα εχουνε;;;;;


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Last edited:


Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
Παιδιά δεν έγινε επειδή είναι Αμερική-εδω στη Μεγαλόπολη Αρκαδίας είχαν πιάσει μπάτσους να μοιράζουν φόλες.. Είναι τι άνθρωπος είσαι.Για μένα αυτό το κτήνος που πυροβολισε τον σκυλάκο δε διαφέρει σε τίποτα απο αυτούς που φολιάζουν τα σκυλιά παντού. Η άρρωστια (γιατί άρρωστοι είναι) δεν έχει σύνορα.Είναι θέμα παιδείας κ ανθρωπιάς..
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Ειναι φανερο δε οτι ο παλιο ***** το κανει ΕΠΙΤΗΔΕΣ.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Γιατί το είδα τωρα αυτο?? Αντε να φύγει αυτή η εικόνα απο το μυαλό μου...
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
ΚΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΑΖΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΒΙΝΤΕΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ;;;;Ειλικρινα τι νοημα εχουνε;;;;;
ακριβως! εγω φταιω που πατησα να το δω. :mad:

Ειναι φανερο δε οτι ο παλιο ***** το κανει ΕΠΙΤΗΔΕΣ.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
και ξανα "Ακριβως"!
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Κτήνη!
και ξέρω ότι με τη λέξη αυτή, τους δίνω τιμή...:(

Υ.Γ. Κι ένα τελευταίο, που ΔΕΝ είναι λεπτομέρεια: Καλά, ο ιδιοκτήτης του σκύλου, τι έπρεπε να έχει "πιεί", για να συμπεριφερθεί έτσι?
 
Last edited:


silver

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2012
813
1
Αθήνα
Εγώ πάλι, δεν πρόκειται να δω το βίντεο. Δεν με ενδιαφέρει η όποια βλακεία ενδεχομένως έκανε ο ιδιοκτήτης, γιατί καμία αιτία δεν δικαιολογεί το συγκεκριμένο αποτέλεσμα, που μπορεί να είναι από αντίδραση μέχρι προϊόν φυλετικών φρονημάτων. Λάθος άνθρωποι που κρατούν όπλο υπάρχουν παντού..ΑΙΣΧΟΣ...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Δεν το είδα και ούτε πρόκειται αλλά ξέρω τι δείχνει και αναρωτιέμαι κι εγώ...αυτή είναι η Αμερική για την οποία μας μιλάει η Σάρα για τα δικαιώματα των ζώων;
 


wizardsm

Well-Known Member
1 Μαϊου 2013
268
1
εε τοσο μ@λακες ειναι..εβαλαν χειροπεδες στον ανθρωπο δεν μπορουσε να σταματησει τον σκυλο και ο αλλος αρχισε να πυροβολαει..
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
να σου πω κατι kyveli?

Στη χωρα αυτη ενα αδεσποτο δεν υιοθετηθει μεσα σε ενα ορισμενο χρονικο διαστημα, θανατωνεται με συνοπτικες διαδικασιες .
Τις προαλλες βρηκα στο ιντερνετ ενα σαιτ για υιοθεσια αδεσποτων που εδειχνε σκυλια σε κλουβια, και διπλα ειχε χρονομετρο το οποιο μετρουσε αντιστροφα και έδειχνε σε ποσες μερες το σκυλι αυτο θα θανατωθει με τοξικα αερια...

Με αυτα και μονο αρκει για να καταλαβουμε τι ισχυει περι δικαιωματων των ζωων.


Σορρυ για το οφφ.
 






nikos

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2009
108
0
Τρίπολη
Κρίμα για τον σκύλο, πλήρωσε τη βλακεία και την αλητεία του ιδιοκτήτη.
δεν παραβιάζει ο βλάκας προσωπικά δεδομένα κτλ;
Ο ιδιοκτήτης φταίει κατά τη γνώμη μου.

την συμπεριφορά των αστυνομικών στην Αμερική ακόμα κι εδώ, απ ότι φάνηκε, την ξέρουν όλοι,
αυτό το γαιδούρι πως την είχε δει με το κωλοκινητό του
 


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
αίσχος,ντροπή και πολλά ακόμα δεν μπορώ να το χονέψω!δεν φτάνει η βλακεία του ιδιοκτήτη αλλά ο αστυνομικός τόσο μα τόσο αναίσθητος?αυτόν πρέπει να έχουν βάλει στην φυλακή μετα απο αυτό γιατί δεν έχει ψυχή λές και του έφταιξε το σκυλί που με το δίκιο του αλλά δεν έκανε και κάτι το υπερβολικό.

λυπάμαι το σκυλάκι και ελπίζω να είναι κάπου καλά στον ουρανό η ξέρω γώ.

υγ η σκηνή του πυροβολισμού και μετά είναι πολύ δυνατή μήπως να διαγραφτεί σαν θέμα?
 


bouboul

Well-Known Member
18 Οκτωβρίου 2012
420
2
είναι μπάτσοι απλά!
αν μιλούσαμε για κανονικούς ανθρώπους θα άλλαζαν τα δεδομένα
 


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
πφφφ δεν το ξανά βλέπω μακριά μου ένιωσα πολύ άσχημα!

το σκυλί ρότβαιλερ δεν είναι έτσι,τι γένος άραγε αν και μικρή σημασία?
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.868
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Ο μεγαλύτερος μαμάκας είναι ο ιδιοκτήτης, μετά ο αστυνομικός που πυροβόλησε και σκότωσε τον σκύλο.

Σημασία έχει που πάντα την πληρώνουν εκείνοι που δεν φταίνε σε τίποτα.

Φρίκαρα...