Το στολίδι μου!!!






giouli4

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
398
0
κούκλος είναι...ζουζουνόφατσα! να τον χαίρεστε και να σας χαίρεται κι αυτός!
 












stolidi mou

Member
5 Ιανουαρίου 2013
19
0
Παιδιά πολύ χαίρομαι που βλέπετε το μανάρι μου τόσο γλυκό;)...... (βέβαια για μένα και κανένας να μην τον έβλεπε τόσο ομορφούλη θα είναι για πάντα το μονάκριβό μου!!!!.....αλλά βρε παιδιά.....τι εστί Τζιμάκος???????:confused:....ψάχνω ψάχνω να τον βρώ από περιέργεια και δεν τον βρίσκω*agapoylas*...μοιάζει εμφανισιακά με τον Εκτοράκο?.............και γιατί να τρομάξω αν μάθω για τον Τζιμάκο??Είμαι σίγουρη ότι ακόμη και σκανδαλιάρης να είναι ο Τζιμάκος σίγουρα θα είναι ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!:rolleyes:.....αν μπορείτε στείλτε μου ένα link να τον δώ .....και να διαβάσω για τις "μαγκιές" του....γιατί Τζιμάκος και να μην είναι μάγκας δεν υπάρχει περίπτωση!!!!!!:D
...Μια ζωή τα είχα λατρεία τα σκυλάκια είτε αδεσποτάκια είτε καθαρόαιμα, η αλήθεια είναι ότι όλα τα σκυλάκια μ'αρέσουν ανεξαρτήτως εμφάνισης, απλά πάντα εμπλεκόμουν συναισθηματικά και όσο μπορούσα και πρακτικά με τα αδεσποτάκια και ήθελα να πάρω ένα από αυτά, όποιο και αν ήταν,.... όλα θέλουν αγάπη και δίνουν αγάπη....:rolleyes:.....

Τέλος ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για την υιοθεσία η αλήθεια είναι όμως πως δεν έχω και ιδιαίτερες απαιτήσεις από τα σκυλάκια προς το παρόν, ....δεν θέλω να είναι φύλακας, δεν έχω πρόβλημα να είναι "χαζούλης", δεν με πειράζει να είναι σκανδαλιάρης, το μόνο που θέλω είναι να είναι κοινωνικός και παρέα, να το αγαπάω και να με αγαπάει,...ε και αν δεν μ'αγαπάει θα το αγαπάω μόνο εγώ!!!!!:D

Πωπω βραδιάτικα....οίστρος με έπιασε!!!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Τέλος ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για την υιοθεσία η αλήθεια είναι όμως πως δεν έχω και ιδιαίτερες απαιτήσεις από τα σκυλάκια προς το παρόν, ....δεν θέλω να είναι φύλακας, δεν έχω πρόβλημα να είναι "χαζούλης", δεν με πειράζει να είναι σκανδαλιάρης, το μόνο που θέλω είναι να είναι κοινωνικός και παρέα, να το αγαπάω και να με αγαπάει,...ε και αν δεν μ'αγαπάει θα το αγαπάω μόνο εγώ!!!!!:D

Πωπω βραδιάτικα....οίστρος με έπιασε!!!
Πολύ μου άρεσε αυτή η παράγραφος.
Όσο για τον Τζιμάκο..ήθελες τα και παθέστα!!!


Λεπτομέρειες μπορείς να δεις στο ποστ του nizinny, στην λέξη Τζιμακοφερνει, έχει link :) :)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981