Το Fazoo μετακομιζει


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Δε ντρέπεσαι? Τον τάζεις από δω κι από κει λες και είναι κανένας ξετσίπωτος! Τς τς τς... :p
Κι εγώ θα έρθω (μαζί με όποιον καλό άνθρωπο με φορτωθεί αυτή τη φορά για τη μεταφορά :D )

Θα έχει αρκετό βάψιμο, που σημαίνει
α. Μην κολλάτε στο ότι δεν ξέρετε από κατασκευές, το βάψιμο είναι εύκολο για όλους και δεν θέλει μπράτσα (αν κάποιος βέβαια ξέρει και από κατασκευές εννοείται ότι δεν είναι κακό)
β. Αν έχει κάποιος σκοπό να φέρει βερνίκι και μίνιο αν γίνεται να το πει εγκαίρως ώστε να ξέρουν οι άνθρωποι εκεί πόσο υπάρχει διαθέσιμο και πόσο είναι απαραίτητο να εξασφαλιστεί επιπλέον ώστε να φτάσει.

Απαραίτητα αξεσουάρ εκτός από τα πινέλα και τα ρολά: καπελάκια, αντιηλιακό, γυαλιά ηλίου 8)
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.124
10.078
Athens
Οοοο... το βάψιμο το γουστάρω τρελά - για πείτε τι να φέρουμε από σύνεργα... μην έρθω με καν πινελάκι του μακιγιάζ... είμαστε και ξανθιές τελευταία...

Ένα pm το πήρα - την έκατσα τη βάρκα? Τι σημαίνει Leo?
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Ρολά νομίζω υπάρχουν αρκετά (τι λέτε οι ρολοχειριστές της περασμένης βδομάδας?). Πινέλα μάλλον θα χρειαστούν. Όπως και κανένα κοντάρι για τα ρολά (για να μη μου βουτάνε όλοι το κοντάρι της σκούπας μου :p) και σκαφάκια γιατί τα ρολά δεν χωράνε άνετα στους κουβάδες με το βερνίκι.

Ο Leo δεν σου λέμε τι είναι. Αφού τον κέρδισες, στο αφήνουμε για έκπληξη :D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Χρειαζόμαστε:
Ρολλά μεγάλα
Σκαφάκια μεγάλα
Κοντάρια 3-4
Πινέλα επίσης μεγάλα
Νέφτι αρκετό ή white spirit

Από βερνίκι και μίνιο νομίζω είμαστε καλυμμένοι αλλά περιμένουμε τους αρμόδιους να εμφανιστούν...και βλέπουμε...

Ξαναλέω...καφεδάκι,νεράκι και ο ήλιος θα τσουρουφλάει.

Οποιος έχει την καλή διάθεση και περισσευούμενο χαρτζηλίκι, το fazoo έχει τεράστια ανάγκη από πάρα πολλά πράγματα. Ανατρέξτε σε προηγούμενα post ή συνεννοούμαστε με πμ.

Για την βόλτα με τον Leo, θα χρειαστούμε και σαμάρι. Παρακαλείται η νικήτρια να λάβει τα μέτρα της :D
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Για την βόλτα με τον Leo, θα χρειαστούμε και σαμάρι. Παρακαλείται η νικήτρια να λάβει τα μέτρα της :D
Kαι φορμα ερεθιστη και μανικι χαχαχα
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Οχι μωρέ. Τι ειδικά; Οτι να 'ναι. Ισα να τα χώνουμε στα ρολλά και να κάνουμε πιο εύκολα την δουλειά μας, στα σημεία που δεν φτάνουμε.
Οτι έχετε.
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.124
10.078
Athens
Πάντως έχω να παρατηρήσω το εξής: Βάψιμο και λοιπές εργασίες - που απαιτούν δικέφαλους, τρικέφαλους και λοιπούς κέφαλους - θα εκτελεστούν από το αδύναμο φύλο (λέμε τώρα...) διότι μόνο γυναίκες έχουν δηλώσει συμμετοχή.

Οι άντρες του φόρουμ τι τα κάνουν τα χέρια τους? :p
 




superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
αμα δε δουλευω σαββατο παιζει να σκασω και γω.
αν εχετε σιδηροκατασκευες η λοιπες κατασκευες πειτε καποιος τι εργαλεια δεν υπαρχουν
θα ενημερωσω καποιον παρασκευη γιομα αμα ειναι να ρθω.αντε να ρθει και ο κοκονης βοηθος η μαστορας!
 




zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
sexyplumberbutt..jpgειμαι ετοιμος αλλα,θελω ενσημα βαρεα,αντηλιακη προστασια κατα προτιμηση lancaster(αλλη για το προσωπο αλλη για τα ματια)
.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.124
10.078
Athens
View attachment 22255ειμαι ετοιμος αλλα,θελω ενσημα βαρεα,αντηλιακη προστασια κατα προτιμηση lancaster(αλλη για το προσωπο αλλη για τα ματια)
.
Έτσι-έτσιιιι.... είσαι στο σωστό δρόμο...
Παλικάρια για μαζευτείτε κι άλλοι - και παρακαλώ πολύ με το παραπάνω look... ;) Εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο zouzounos!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
View attachment 22255ειμαι ετοιμος αλλα,θελω ενσημα βαρεα,αντηλιακη προστασια κατα προτιμηση lancaster(αλλη για το προσωπο αλλη για τα ματια)
.
Αλλη για το πρόσωπο, άλλη για τα μάτια και άλλη για ότι υπόλοιπο θα είναι εκτεθειμένο; :rolleyes:
Να ξέρουμε, να οργανωθούμε ;)
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Πήρα τρία μεγάλα σκαφάκια για τα ρολλά και θα φέρω και 3 κοντάρια σκούπας. Ευτυχώς ο καιρός φαίνεται καλός το Σάββατο. :)
 


nacho_DL

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2010
615
3
Αθηνα - Moσχατο
Θα μπορέσω και εγώ τελικά!:)

Αν χρειάζεται κάτι της τελευταίας στιγμής πείτε μου μήπως και μπορώ να βρω...

Πείτε μου και λεπτομέρειες συνάντησης.
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Μέχρι να τελειώσει ο Ιούνιος θα έχουμε το καλύτερο μαύρισμα απ'όλους και όσοι δεν έρχεστε θα ζουλεύετε, σας το λέω! :p


Εργασία και χαρά...






Ήρθε και το Γκογκόλι να βάλει μια πατούσα βοηθειας





Το παν είναι ο ρυθμός! "Επ! Τι κάνετε εκεί? Χέρια ψηλά δεν είπαμε?" :D