Το Fazoo μετακομιζει


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Οι αρσενικοί όλο και λιγοστεύουν, αλλά είναι δουλευταράδες και προσπαθούν να αντισταθμίσουν τις ελλείψεις :)






Εγώ πάντως θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω γιατί αυτός δεν ήρθε! :lol:



Νομίζω ότι φταίει η Mareco επειδή αντί για Lancaster έφερε μια ταπεινή Nivea :D

Και για να μην ξεχνιόμαστε, μιας και γι'αυτά γίνεται όλη η προσπάθεια... (ok, και επειδή περνάμε καλά όσο μαζοχιστικό και αν ακούγεται!) Μια από τις αγαπημένες μασκότ της παρέας, η Αλίκη που είναι η προσωποποίηση της τσαχπινιάς και της κοινωνικότητας :)

 


Tricky

Well-Known Member
20 Ιουλίου 2008
2.014
294
Τα πραγματα αρχισαν να μπαινουν σε μια ταξη ...οι ελλειψεις φυσικα ακομα ειναι πολλες και ελπιζω σε μια μαζικοτερη συμμετοχη τις επομενες ημερες (ειτε σε προσφορα αναγκαιων ειδων ή σε εργασια) :)
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Oχι μονο δεν ηρθε ο κυριος αυτος αλλα δημιουργησε κ διαφωνιες για το τι εσωρουχο φοραει :)
Ευτυχως που υπαρχουν και τα κονταρια ... Βασω???:cool::p
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Ασε την Βάσω. Θα αργήσει. Μετά τα χθεσινά, πήγε super market για ψώνια...;)
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Αφού το χάσαμε το κορμί ρε κορίτσια... ας φοράει ότι θέλει...:p

(Το αντιηλιακό πάντως ήταν όλα τα λεφτά! χωρίς αυτό θα ήθελα γιαούρτια το βράδυ αλλά τελικά το σώσαμε);)
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Oχι μονο δεν ηρθε ο κυριος αυτος αλλα δημιουργησε κ διαφωνιες για το τι εσωρουχο φοραει :)
Ευτυχως που υπαρχουν και τα κονταρια ... Βασω???:cool::p
Θέλω να ευχαριστήσω το Fazoo που μου έδωσε την ευκαιρία να γνωρίσω τον έρωτα (ουάου!) και μάλιστα ... μέσα από το κοντάρι της Αμαλίας... δεν περιγράφω περισσότερα (μην μπω σε λεπτομέρειες...) .., όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν.... :D

Εγώ ένα έχω καταλάβει. Η Αμαλία τα έχει βάλει με την οικογένειά μας. Ο Ντιέγκο στο παρελθόν ήθελε να βιάσει την Pepper. Η Αμαλία δεν προσέχει με το κοντάρι της σκούπας... Μόνο η Κάρλα έχει καθαρό το κούτελο σε αυτή την οικογένεια και μας βγάζει ασπροπρόσωπους....
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Προς το παρόν. Μέχρι να γνωρίσει κι εκείνη τον έρωτα. Σε ποιά μορφή...θα δείξει...
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Τώρα τα διάβασα τα τελευταία σχόλια. Τελικά ο εθελοντισμός είναι kinky σπορ! :D
Ήρθε και η ώρα για τις αποκαλύψεις... Η αλήθεια είναι ότι δεν δουλεύαμε, βγάλαμε εκεί 3-4 φωτό να έχουμε να δείχνουμε στον κόσμο και την υπόλοιπη ώρα απλώναμε αντιηλιακά στα ιδρωμένα μας κορμιά. :cool:
Άντε, ακόμα δεν σας έπεισα να έρθετε? :lol:

Σοβαρά τώρα, πάμε για μια ακόμη εξόρμηση αυτό το Σάββατο? Είναι το τελευταίο ΣΚ πριν το τέλος της μετακόμισης, οπότε μπορεί να χρειαστεί βοήθεια και σε μεταφορές. Θα έχει βέβαια και το γνωστό βάψιμο :)

Bonus η παρέα από τον γνωστό Ανέστη, ο οποίος αν και σε αυτή την κατάσταση είναι αξιοθαύμαστος για τη διάθεση για ανθρώπινη επαφή. Έχω να τον δω από την ημέρα που έφυγε από τον γιατρό, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα έχει κάπως λιγότερα κοκαλάκια για μέτρημα ως το Σάββατο :)
 












Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Ο φίλος μας μάλλον θα έρθει στο τέλος, όταν θα κάνουμε παρτυ για την ολοκλήρωση των εργασιών :D

Υπάρχει μήπως κάποιος που θα έρθει το Σάββατο και μπορεί να παραλάβει πράγματα από ανθρώπους που τα προσφέρουν στο Fazoo?
-Φυτά (σχετικά μικρά) σε γλάστρες από Χαλάνδρι
-Πλυντήριο από Μαρούσι

Ώρα και μέρα για ραντεβού δεν υπάρχει ακόμα, εξαρτάται από το αν θα μπορέσει κάποιος να πάει ώστε να κανονιστεί ανάλογα.
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Προχωράνε οι εργασίες βλέπω!!!Μπράβο παιδιά!!Εγώ τόσο καιρό δεν είχα ιντερνετ γι αυτό δεν έμπαινα..!
Άμα έχω κενό εκείνη τη μέρα θα έρθω και εγώ!!!:)

Άσχετο..αλλά αν θέλει κανείς γάτα ας μου το πει γιατί βρήκα σήμερα ένα μικρό και δεν ξέρω τι να το κάνω..!:-k
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Το Fazoo μας μετακομίζει. Ξανά!

Αυτή την φορά, την μόνη βοήθεια που χρειάζεται, είναι για την μεταφορά των σκύλων.
Από Κορωπί, προς Καλύβια, μισό τσιγάρο δρόμος δηλαδή. Την άλλη Κυριακή, 5 του μηνού.
Αν μπορεί κανείς, να διαθέσει το αμάξι του, για 1-2 διαδρομές με όσα σκυλιά χωράει, θα είναι ευχής έργον. Αλλιώς, θα πρέπει να κάνουν οι ίδιοι, καμμιά 30αριά πήγαινε-έλα.

Οποιος λοιπόν μπορεί και θέλει να βοηθήσει, ας ενημερώσει, να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε :)
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Aslan and Amaliaz






spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.559
5.971
Πειραιάς
δυστυχως ειμαι μηχανοβιος (δεν περιμενα ποτε οτι θα εγραφα αυτη την προταση...:(), αλλιως θα 'ρχομουν σιγουρα.

αν πιστευετε οτι μπορω με καποιο αλλο τροπο να φανω χρησιμος, μου λετε. εκτος και αν... πιστευετε οτι εχει σκυλους που γουσταρουν...:Do_O.
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Κοίτα...έξτρα χέρια/μάτια, είναι ΠΑΝΤΑ χρήσιμα. Ορεξη να 'χεις :p Μπορείς πχ να είσαι συνοδηγός στις διαδρομές, για να 'χεις τον νου σου, στην γαλαρία. Καλού-κακού...:D
 
  • Like
Reactions: spyv