Τρίτος επίσημος αγώνας agility


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Είναι όντως, πιο βαρυκόκκαλο σε σχέση με όσα προηγούμενα "σχέδια" είδες. Δεν είνα και φυλή, που φτιάχτηκε για agility. Γι'αυτό σας τα βάζω, για να δείτε ότι όμως, σχεδόν όλα τα σκυλιά, μπορούν να τα καταφέρουν. Η Κυβέλη που βλέπεις, είναι κατηγορία Α2. Εχει ανέβει επίπεδο δηλαδή.

Δες το άλλο μας sharpei, τον Βροντέα, που έχει άλλη κατασκευή:
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Μάρκο σ'αγαπώ αγορίνα μου! :love::love::love:

Σ'αγαπώ, αλλά να σε έχει άλλος, γιατί αν σε είχα εγώ θα έβγαζα τους πασάλλους από το σλάλομ και θα σε κυνηγούσα αγόρι μου για να σε μαδήσω.:D:D
ΗΡΩΑΣ η μάνα σου...ΗΡΩΑΣ!!!

Μαρία κλαίω με την ηρεμία που τον φωνάζεις...Μάρκο...Μάρκο...Μάρκο!
 
  • Like
Reactions: johnk and mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Τι να κάνω μάνα μου, μας βλέπει ο κόσμος!

Και ξέρεις τι καλά, που το κάνει, το ρημάδι το σλάλομ;;;
Επιπέδου Α3 λέει η Εφη :mad:
 
  • Like
Reactions: johnk


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Απορία: Μετά τη Μαλουκα, φερατε συνεργείο να ξαναστήσει? χαχαχαχα θεά ηταν, αλλά καλώς ή κακώς τα πρωτεία παραμένουν στις πατούσες του Μάρκου.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Η πλάκα είναι, ότι αν δεν τα έχει γκρεμίσει όλα η τρελλή, δεν νομίζω ότι υπάρχει κανονισμός, που να απαγορεύει, να βουτήξει ο σκύλος το νούμερο. Δεν το είχαν σκεφτεί κιόλας οι θεσμοθέτες φαντάζομαι. Συνεπώς, μάλλον δεν θα υπήρχε και ποινή, αν η διαδρομή της ήταν σωστή!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Η πλάκα είναι, ότι αν δεν τα έχει γκρεμίσει όλα η τρελλή, δεν νομίζω ότι υπάρχει κανονισμός, που να απαγορεύει, να βουτήξει ο σκύλος το νούμερο. Δεν το είχαν σκεφτεί κιόλας οι θεσμοθέτες φαντάζομαι. Συνεπώς, μάλλον δεν θα υπήρχε και ποινή, αν η διαδρομή της ήταν σωστή!
Μετά από τη Μαλούκα θα βγει αναθεώρηση κανονισμών...
Πού να καταφέρει όλα τα εμπόδια μπουκωμένη όμως! Χάρμα ιδέσθαι πάντως και Μαρκος και Μαλούκα
 
  • Like
Reactions: mareco


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Καλά ο Μάρκος Θεός....αχαχαχαχχα...new rules ....
(όσο τον θυμάμαι και στη Θεσ/κη..που άνοιξε το crate και κοίταζε κατά που θα την κάνει...)

Μπράβο σε όλους!
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Οπως τον θυμάσαι είναι ακόμη Σταματία :)

Και φυσικά έχω ξεχάσει το καλύτερο! Που περνάει παιδάκι, με το καλαμάκι [σουβλάκι] απλωμένο με το χεράκι του, στα μούτρα του Μάρκου. Πρόλαβα να τον τραβήξω, όσο χρειάστηκε για να μην βουτήξει χεράκι. Το καλαμάκι δεν γλύτωσε. Ευτυχώς ο μπαμπάς γέλασε και το θεώρησε λογικό. Ε...ναι...ήταν λογικό, η αλήθεια είναι :rolleyes:
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Ε...μετά την άσκηση επιβάλλεται λίγο σουβλάκι..ποιος το θεωρεί παράλογο?
 
  • Like
Reactions: mareco


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Την κοπελιά με τα Σάρπευ την είχα δει σε ένα σεμινάριο για Ερεθιστές εδώ Θεσσαλονίκη πριν 2 χρόνια και είχε 1-2 δυνατά Σάρπευ. Δεν ξέρω αν είναι κάποιο από αυτά που είδα αλλά ήταν δυνατά δεδομένου της φυλής!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Λογικά αυτά είχε Στέλιο. Συν το άλλο αρσενικό της, τον Εφιάλτη. Στον ίδιο σωματότυπο με τον Βροντέα. Μέχρι κι εμένα μου αρέσουν.
 






TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
να τα δει η Έλενα- να ψηλώσει 2 μέτρα....:LOL:
συγχαρητήρια σε όλους!!

τυπάκια σαν τον Μαρκούλη είναι ξεχωριστά..
οπότε εξηγείται και η ξεχωριστή -σε στυλ παρουσία του στους στίβους...:ROFLMAO:
πάντως το σλάλομ του είναι πραγματικά το κάτι άλλο...(όταν αποφασίζει βέβαια να το κάνει..)
 
  • Like
Reactions: mareco


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
<<ζόρι>>
Για τα εισαγωγικά της ελληνικής, πάτησε ταυτοχρόνως για το άνοιγμα, Αlt και [ ή για το κλείσιμο, Alt και ]
Πχ: «ζόρι»

Προσοχή! Το Αlt που είναι δεξιότερα από το πληκτρο του διαστήματος
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.984
Για τα εισαγωγικά της ελληνικής, πάτησε ταυτοχρόνως για το άνοιγμα, Αlt και [ ή για το κλείσιμο, Alt και ]
Πχ: «ζόρι»

Προσοχή! Το Αlt που είναι δεξιότερα από το πληκτρο του διαστήματος
Τα σπας, δε θυμάμαι χρόνια πού είναι και βαριέμαι επίσης χρόνια τώρα να το ψάξω! Τώρα που πήρες φόρα, πες πώς μπαίνουν διαλυτικά μαζί με τόνο πλζ...!

edit: άσε, το βρήκα με τη λογική του alt gr
 
  • Like
Reactions: anastasiak


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Για τα εισαγωγικά της ελληνικής, πάτησε ταυτοχρόνως για το άνοιγμα, Αlt και [ ή για το κλείσιμο, Alt και ]
Πχ: «ζόρι»

Προσοχή! Το Αlt που είναι δεξιότερα από το πληκτρο του διαστήματος
άμα είναι μεγάλο το ζόρι, γράφεται με Shift και ,
 


Boss

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
279
170
είναι πολύ χαρούμενο σαν άθλημα και για το χειριστή και για τον σκύλο αλλα οπως ειπε και mareco θα σας βγεί η γλώσσα στο τρέξιμο :) . Σημαντικό επίσης (για εμένα τουλάχιστον) οτι έχει καλό κόσμο!!! Δοκιμάστε το (κι ας αυξηθεί ο ανταγωνισμός :) ) ....θα κολλήσετε !!!
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU