Τριχώπτοση!


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
ειναι αναμεσα μας..
ΜΠΟΥ!
Λες? 8-[
Πως μετατράπηκε μια ερωτηση για την τριχόπτωση, σε 5 σελίδες τρίχες κατσαρές?
Πάλι μας την πέσανε οι Νεφελίμ, δεν εξηγείται….
 


french bulldog

Well-Known Member
28 Αυγούστου 2009
292
0
Επειδή φίλε μου ROTTIE αντί να μου απαντήσουνε με κάνανε να νιώθω οτι ρώτησα κάτι κακό! Ελεος:D! Αλλα τουλαχιστο πήρα τελικά απάντηση!:)
 


linaki20

Member
1 Σεπτεμβρίου 2009
5
0
thessalonikh
να σου πω τι κανουμε εμεις που εχουμε γαλλικο (τον ρήγα)κ μοιαζει απιστευτα με τον δικο σου....μια φορα τον μηνα τον ανεβαζουμε στην ταρατσα κ με τα χερια τον χαιδευεις περα δωθε στην πλατη κ φευγει πολυ πραμα....παιρνει λιγη ωρα ομως!αλλα μειωνεται αρκετα η τριχα..:)ελπιζω να σε βοηθησα!
 








harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Κοιτα. Εγω εχω ένα καταμαυρο ποιμενικο, αρκετα μακρυτριχο.
Παρολο το τακτικο βούρτσισμα, γινεται χαμος σε ολο το σπιτι.
Κάθε φορα που θα βλεπεις τριχες, θα λες δυνατά:
«δεν πειραζει μωρέ, υπαρχουν και χειροτερα!»
και θα εννοεις εμενα :paja1:


Χαιρομαι που σε βοηθησα :D
 


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
Κοιτα. Εγω εχω ένα καταμαυρο ποιμενικο, αρκετα μακρυτριχο.
Παρολο το τακτικο βούρτσισμα, γινεται χαμος σε ολο το σπιτι.
Κάθε φορα που θα βλεπεις τριχες, θα λες δυνατά:
«δεν πειραζει μωρέ, υπαρχουν και χειροτερα!»
και θα εννοεις εμενα :paja1:


Χαιρομαι που σε βοηθησα :D
και εμενα!τωρα τελευταια γινεται χαμος
 


stilbh

Well-Known Member
27 Μαϊου 2009
48
0
Στυλίδα Φθιώτιδας
Το βιντεάκι τέλειο !!!
Ο σκυλάκος θα λέει από μέσα του: πάμε άλλη μία! πάμε άλλη μία!
Υπάρχουν και χειρότερα πάντως ... ελάτε στο δικό μου δωμάτιο
που δεν έχω το σκύλο μέσα στο σπίτι :D κι εγώ σκουπίζω τακτικά
αναγκαστικά.
 








st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Αλιμονο αν δεν λατρευαμε το σκυλο μας...και με τις τριχες του και με τα σαλια του!!!Τι να κανουμε ειναι τα παιδια μας!!!
 




elenian

Active Member
5 Σεπτεμβρίου 2009
29
0
Εγώ για τίποτα στον κόσμο δεν θα πρατούσα το μωράκι μου! Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι το σκυλλάκι μου είναι τα πάντα για εμένα!

Και πολύ καλά κάνεις...Και μένα το ίδιο ο φιντελάκος...Όσο για το θέμα της τριχόπτωσης (καθότι ξέφυγε η κουβέντα) εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα βρε παιδιά..Δεν ξέρω αλλά δε βγάζει καθόλου τρίχα...βγάζει μια νορμάλ ποσότητα, ώστε να μην χρειάζεται κάθε μέρα σκούπα!!!

french bulldog σκέφτεσαι να δοκιμάσεις barf? μπορεί να σωθείς...δεν ξέρω!:confused:
 


frenchie

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2009
93
0
Pireaus
να σου πω τι κανουμε εμεις που εχουμε γαλλικο (τον ρήγα)κ μοιαζει απιστευτα με τον δικο σου....μια φορα τον μηνα τον ανεβαζουμε στην ταρατσα κ με τα χερια τον χαιδευεις περα δωθε στην πλατη κ φευγει πολυ πραμα....παιρνει λιγη ωρα ομως!αλλα μειωνεται αρκετα η τριχα..:)ελπιζω να σε βοηθησα!
χεχε φανταζομαι του αρέσει αυτό! ο δικός μας όταν του τρίβουμε την πλάτη μας κοιτάει με ευγνομωσύνη:) έχουν πολύ τρίχα τα γαλλικά...εγώ καμιά φορά κοιτάω το πάτωμα και είναι καλυμένο απο τριχούλες...και ας βάζουμε σκούπα συχνά...και σκέφτομαι τι σοκ θα πάθαινε η mother αν έβλεπε το δάπεδο χαχα 7 χρόνια μόνη μου η φωνή της μαμάς αντηχεί ακόμα στα αυτιά μου
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Μετα απο το post σου θυμαμαι χαρακτηριστικα τις πρωτες ημερες που ειχα παρει την μικρη μου...
Συνανταω εναν κυριο στο δρομο με ενα γαλλικο ....τρεχω εκει χαρουλες αγκαλιες φιλια...πιασαμε τη κουβεντα με τον κυριο...
Το πρωτο πραγμα που μου ειπε..και εννοω το πρωτο...ηταν ''δεν μπιστευω να πηρες γαλλικο νομιζοντας οτι δεν θα εχεις τριχες, ειμαι με μια σκουπα συνεχως στο χερι''...
Και οντως αυτο συμβαινει...ειδικα τις 2 περιοδους οπου αυξανεται το φαινομενο...
Θα σου προτεινα αν θες να παρεις λαδι σολωμου και να βαζεις μια φορα την ημερα στο φαγητο του...
Δεν σημαινει οτι θα λυθει το προβλημα σου...απλα θα μειωθει λιγακι μιας και το λαδι δυναμωνει και δινει λαμψη στο τριχωμα τους...επισης λενε οτι βοηθαει και σε θεματα δερματολογικα..:)