Τροφές ziwi peak


chrispapas

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2011
1.359
25
Έπεσε το μάτι μου σε μία μάρκα τροφών που από βάση συστατικών την θεωρώ από τις καλυτερες που έχω δει. Πολύ καλύτερη από Orijen κτλ.. τώρα όταν είδα την τιμή με έπιασε ένα σπαστικό γέλιο.
Την φθυνότερη 5kg την είδα κοντά στο 80 λίρες, οπότε καταλαβαίνετε γιατί το σπαστικό γέλιο και είπα να το μ0ιραστώ μαζί σας

http://www.ziwipeak.co.uk/air-dried-dog-food-ziwipeak-daily-dog-air-dried-cuisine/
 
  • Like
Reactions: ntoulis




Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
Με τετοια τιμη νομιζω πως σε συμφερει να αγορασεις καταψυκτη και να κανεις barf! :p
Απο το λιγο που διαβασα περι συστατικων σε ξηρες τροφες πριν κατι μερες φαινεται πολυ καλη.
 




golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Aχαχαχα! Χρήστο την είδα και γω πριν καποιους μήνες,ακόμα γελάω..
Δε λεω,καμία σχέση με τις άλλες τροφές,αλλα πραγματικά,πόσοι ανθρωποι δίνουν τόσα λεφτά για τροφή??Θέλεις έναν μισθό τον μήνα μόνο για το φαγητό του σκύλου..
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


chrispapas

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2011
1.359
25
Θέλω να βρω έναν που δείνει αυτήν την τροφή. Έναν.

Όλγα δεν έχουμε όλοι γουμάρια να ταίσουμε έγω με ένα 80 έχω βγάλει περίπου μήνα.
Βέβαια με 120 λίρες του αγόράζω τροφή για 3-4 μήνες (μαζί με κάτι λιχουδίες) από την Fish for Dogs άλλα δεν είναι το θέμα μας αυτό.
 
  • Like
Reactions: golden boy






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Chrispapas που βλέπεις την τιμή της τροφής γιατί έψαχνα και δεν το έβρισκα.
 
















Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
Για να υπαρχει καποιος θα την αγοραζει :confused: αλλα νομιζω πως ειναι και λιγο χαζο να το κανει εφοσον με τα ιδια και λιγοτερα χρηματα μπορει να προσφερει φρεσκια τροφη στον σκυλο του οπως μαγειρευτο ή barf... Αλλιως υπαρχουν και αλλες ξηρες τροφες με καλα υλικα και καθολου σιτηρα οπως η acana ranchlands/pacifica κλπ που ειναι 13Kg με 80 ευρω περιπου.
 


rogerF

Well-Known Member
4 Μαϊου 2014
257
74
Λάρισα
Εννοιτε... Πρώτα απ'ολα και να ειχα τόσα χρήματα διαθεσιμα για την τροφή του σκυλου μου δεν θα τα έδινα! Πιστευω υπάρχουν μακράν καλυτερες.
 




Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.866
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Δείτε τα σχόλια από κάτω, την αγοράζουν είτε για λιχουδιές είτε συμπληρώνουν την τροφή που τρώει ο σκύλος τους ως κύριο γεύμα, αλλά και πάλι, 100+ δολλάρια για 5 κιλά, πάτε καλά; o_O