Τσακωμοι με μη ζωόφιλους


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
lone wolf said:
Έχω βγάλει βόλτα την μικρή, λερώνει και σκύβω και τα μαζεύω με την σακουλίτσα... ακούω μια φωνή από ένα μπαλκόνι να λέει "Καλή όρεξη" "Κοπιάστε" του απαντάω και τον κοιτάω... στράβωσε τα μούτρα του και απλά έφυγα....
Τι ειναι αυτοι ρε? Δν φτανει π τα μαζευεις να μην τα πατησει ο κυριουλης σου τη λενε κ απο πανω...

Τωρα π δν εχω σκυλο βγαζω με την κολλητη μου τον δικο της(ενα ακιτα που βρηκε παρατημενο στο δρομο και το μαζεψε)
Μια μερα περναμε απο ενα σπιτι η κυρια ειχε βγει και σκουπιζε και το δρομο εκτος της δικης της αυλης.
Εμεις απλα περασαμε και φτανουμε στα 20 μετρα περιπου που ειναι ενα χωραφι, βρισκει ενα δεντρακι ο Λεο και κατουραει...
Βγαινει η κυριουλα απο το σπιτι και αρχιζει να οριεται ''να τον πας μπροστα στην πορτα σου να τα κανει(μα δν ειμαι μπροστα στην πορτα σου κυρα μ), μας βρομιζουν που μας βρωμιζουν τα αδεσποτα μην εχουμε κ εσας(τι σ βρωμησε μωρε π ποτισε το δεντρακι σ βρωμησε?)''

Τεσπα της ειπαμε οτι δν εχουμε καμια σχεση εδω π βρισκομαστε με την πορτα της και οτι υπαρχουν πολυ πιο σοβαρα πραγματα απο αυτο για να την ενοχλουν και φυγαμε! :twisted:

Εχει χαρη που ειμαστε λιγο σα χωριο εδω και δν μπορω να εκφραστω ελευθερα γιατι θα γινω βουκινο μετα.. :lol:
 


dali

Well-Known Member
5 Ιουνίου 2008
335
0
37
Διόνυσος
“Ζωόφιλους” που κάνουν παλιάτσους τα σκυλιά τους, τους βάφουν τα νύχια και το τρίχωμα, τα ντύνουν με ρουχαλάκια, στρας και χαϊμαλιά και τα ψεκάζουν με αρώματα.
Ρε παιδιά κοιτάξτε τι έχει κάνει αυτή στο σκύλο της.Αυτό υποτίθεται ότι είναι ένα κανίς (poodle)


Kαι τι καμάρι εεε!!!!!!
 






dali

Well-Known Member
5 Ιουνίου 2008
335
0
37
Διόνυσος
Δεν είναι καθόλου λούτρινο, κοίτα τα αυτάκια του που τα έχει καλήψει με την κορδέλα για να μην φαίνοντε...
 




dali

Well-Known Member
5 Ιουνίου 2008
335
0
37
Διόνυσος
Eίναι σε έκθεση που λέγεται "super groom 2007" όπου μεταμορφόνουν σκυλάκια και το πρώτο βραβείο κέρδισε αυτή που έκανε το σκυλί της harley

 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Καλά αυτοί δεν απέχουν και πολυ από εκείνον τον τρελό που χρησιμοποίησε το σκυλάκι για την τέχνη του...
Ενταξη μπορεί να μην είναι τόσο χοντρό αλλα στον ίδιο δρόμο εκμετάλλευσης είναι.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 




Rania

Well-Known Member
14 Μαϊου 2008
306
1
46
Αθηνα
ΣΤΑΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΘΑ ΠΑΘΩ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 




keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
lone wolf said:
Έχω βγάλει βόλτα την μικρή, λερώνει και σκύβω και τα μαζεύω με την σακουλίτσα... ακούω μια φωνή από ένα μπαλκόνι να λέει "Καλή όρεξη" "Κοπιάστε" του απαντάω και τον κοιτάω... στράβωσε τα μούτρα του και απλά έφυγα....

καλό!!!! :lol: :lol: :lol:

καλέ τι είναι αυτές οι φωτό??? :shock: :shock: :shock: Και να μου το έλεγαν δεν θα το πίστευα αν δεν το έβλεπα.

Μήπως αυτά τα σκυλιά το γουστάρουν όμως?
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Δεν παει καλα ο κοσμος!!
Ασε που ειναι και εντελος αισχος και κακογουστο.

Τουτο εδω στο λινκ το βρισκω σαν δουλεια καταπληκτικο και το αποτελεσμα πανεμορφω- αλλα και παλι λεω- τα καιμενα τα σκυλια!!

http://www.starwoodcenter.com/intrand/viewintrend.asp?GID=41
 




FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
dali said:
πράγματι είναι πανέμορφο αλλά και το κακόμοιρο το σκυλάκι τι τραβάει...
ακριβος!!

Εγινε μεν σαν εγω τεχνης- και θαυμαζω τις φοβερες ικανοητιτες του Groomer, ΑΛΛΑ τι φταει ο σκυλος????
 


lone wolf

Well-Known Member
13 Οκτωβρίου 2006
706
3
Athens
και εγώ αυτό θαυμάζω τις ικανότητες του groomer πάντως δεν έδειχνε και να κακοπερνάει το μικρό....

Αν και τα θεωρώ όλα αυτά τραβηγμένα από τα μαλλιά!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 






MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Κ εμενα περισσοτερο σαν μπιμπελο μου κανει!
Ναι εχει γνωσεις και ικανοτητες ο groomer αλλα οκ μην το παρα κανουμε κ ολας!
Dali απλα αισχος δν βρισκω λεξη να χαρακτηρησω τους ανθρωπους αυτους Ελεος :shock: :shock: :shock:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22