Τσισα!!




BLUE

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2008
278
0
Ναι αυτό εννοώ:)
Έχω την εντύπωση κιόλας ότι τα σκυλάκια ιδρώνουν στην πατούσα...
Ο δικός μου αφήνει κατά καιρούς κάτι αποτυπώματα:D
 


joncr

Well-Known Member
23 Ιουλίου 2008
116
0
ydrefsi.blogspot.com
Παιδιά τι ειναι η πάνα που αναφέρετε συνέχεια; Ειναι ειδική για αυτη την δουλειά; Εγω τον εχω μαθει να τα κανει πανω σε εφημεριδα μεχρι να αρχισω να τον κατευαζω βολτα( δεν εχει κανει ολα τα εμβόλια ακόμα , γιαυτό)
 




xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Ο μαστερ οφ κατουρα ξαναχτυπα. Στα πετσοπ ειναι πανακριβες συν το οτι εχουν συνηθως αρωμα. Εμενα προσωπικα το κατουρο με μυρωδια με αηδιαζει. Αν θες να εχεις επι καθημερινη βαση και να αλλαζεις μετα απο καθε πιπι θες πολλεες. Μπορεις να βρεις στα φαρμακεια ζητωντας "Υποσεντονα". Ειναι για τους ανθρωπους που εχουν ακρατεια να τα βαζουν κατω απο κρεβατι. Δε μυριζουν και ειναι μιση τιμη!!
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Oντως ειναι πανακριβες στα πετ-σοπ...νομιζω 10 πανες 11ευρω τις ειχα βρει...
πηγαινα στο σουπερ μαρκετ και επερνα τα υποσεντονα π λεει το χριτακι..10 στα 3ευρω...
Μιας και το θεμα ειναι τσισακια...εμεις βγαινουμε εξω το πρωι(10-11 καπου εκει),μετα 3 μεσημερι για συντομο κατουρημα,μετα 7 το απογευμα για παιχνιδι και τρεξιμο μιας και δροσιζει εκεινη την ωρα,και μετα κατα τις 12μιση-1 το βραδυ ή οτι ωρα γυρισω απο εξω...
 


GeorgeK

Well-Known Member
18 Ιουνίου 2008
172
0
ανάλογα το ποιος είναι σπίτι σε μας..
εγώ είμαι 24χ και όταν βγάζω σκύλο βόλτα συνήθως τον γυρίζω σέρνοντας πίσω. η μητέρα μου, που προσέχει τα σφουγγαρόπανα (μικρά κακομαθημένα κανίς, πεκινουά, γκριφόν) τα αμολάει στον κήπο γιατί λόγω σπασμένου ποδιού δεν μπορεί να κόβει χιλιόμετρα.ιδίως τον χειμώνα..δεν έχουν παράπονο!
 


liajoe

Well-Known Member
Εμεις βγαινουμε ανα 12ωρο...:?πιστευω οτι δεν ειναι καλο γιατι αυτο το σκυλι ειναι ικανο να σκασει αλλα ποτε δεν θα τα κανει μεσα..

Εσεις τον βγαζετε 2 φορες η τρεις?
12ωρο:eek:...αυτό είναι λίγο extreme....:(
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Εχω σκύλα που τα κάνει ανα 24 ώρες. Πάντα ήταν έτσι. Αν την έβγαζες ΙΣΩΣ να ουρούσε μόνο ... τώρα που γέρασε και μάλιστα είναι ελεύθερη να τα κάνει όποως θέλει, πάλι ανα 24 ώρες τα κάνει ... μονο ουρεί πιο συχνά ...
 




denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
A βέβαια, κι εγώ δεν θέλω να πώ μην βγάζετε βόλτα τον σκύλο σας ... μακροπρόθεσμα μάλιστα μπορεί να τον βλάψουν πολύ τέτοιες συνήθειες, σίγουρα στους νεφρούς αλλά και ουρήθρες - προστάτες κλπ ....