Υποψια καρκινου ????


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ούτε πέτρα είδε ούτε ουρολοίμωξη ούτε τίποτε άλλο.
Τον εκτοράκο τον έχω βρεί απο κουτάβι 1 μηνός περίπου.
Δεν τον έχω κάνει στείρωση .
Ουρολοίμωξη δεν φαίνεται στον υπέρηχο όπως σου είπαν. Αλλά θα φαινόταν οποιαδήποτε μάζα οπότε είναι πολύ θετικό που δεν έδειξε κάτι.
Ίσως είναι μια απλή ουρολοίμωξη που θα λυθεί με την αντιβίωση που έδωσε. Περαστικά σας!
Συνεχίζω να έχω την απορία αν ο σκύλος τώρα ουρεί κανονικά.
 


thanos-ektoras

Active Member
17 Αυγούστου 2017
34
67
Επανέρχομαι για να ενημερώσω όλους τους φίλους που ενδιαφέρθηκαν στο πρόβλημα.
Μετά την αγωγή που του έδωσε πλέων ουρεί κανονικά ο έκτορας.

Απλά πλέων έχω κάποιες ενστάσεις απέναντι στην γιατρό.
Ενω είχε το τηλέφωνω μου και ενώ την είχα πάρει τηλέφωνω να την ρωτήσω τι έγινε με την καλλιέργεια ούρων ποτέ δεν με ενημέρωσε παρα μόνο την ημέρα που είχαμε κλείσει ραντεβού για το υπέρηχο σε κάποιον αλλον γιατρό για το αν θα πάω στο ραντεβού.
Και ενώ της εξήγησα ότι πλέων ο εκτοράκος ουρεί κανονικά πάλι δεν με ενημέρωσε για την καλλιέργεια παρά μόνο για το ραντεβού.
Δεν θέλω και δεν μου αρέσει να κατηγορώ άδικα ανθρώπους αλλά μια τέτοια συμπεριφορά με βάζει σε σκέψεις.
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Επανέρχομαι για να ενημερώσω όλους τους φίλους που ενδιαφέρθηκαν στο πρόβλημα.
Μετά την αγωγή που του έδωσε πλέων ουρεί κανονικά ο έκτορας.

Απλά πλέων έχω κάποιες ενστάσεις απέναντι στην γιατρό.
Ενω είχε το τηλέφωνω μου και ενώ την είχα πάρει τηλέφωνω να την ρωτήσω τι έγινε με την καλλιέργεια ούρων ποτέ δεν με ενημέρωσε παρα μόνο την ημέρα που είχαμε κλείσει ραντεβού για το υπέρηχο σε κάποιον αλλον γιατρό για το αν θα πάω στο ραντεβού.
Και ενώ της εξήγησα ότι πλέων ο εκτοράκος ουρεί κανονικά πάλι δεν με ενημέρωσε για την καλλιέργεια παρά μόνο για το ραντεβού.
Δεν θέλω και δεν μου αρέσει να κατηγορώ άδικα ανθρώπους αλλά μια τέτοια συμπεριφορά με βάζει σε σκέψεις.
Έχεις δίκιο, θα έλεγα να προσανατολιστείς προς άλλον κτηνίατρο απο δω και πέρα.
Σιδερένιος ο Εκτοράκος!!!
 
  • Like
Reactions: Estranged