Φίλοι μου ΓΕΙΑ ΣΑΣ !!! Καλώς σας βρήκα ;)


Meligra

Well-Known Member
12 Μαρτίου 2010
64
0
Είμαι μια ευτυχισμένη κάτοχος ενός θηλυκού γαλλικού μπουλντόγκ 7.5 περίπου μηνών ! ! ! Το όνομα της ειναι ΜΕΛΙΓΚΡΑ !
Ο λόγος που έγινα μέλος στο forum είναι γιατί δεν είχα πότε μου σκύλακι και φυσικά καθόλου γνώσεις σχετικά με τη ζωή και τη φροντίδα του. Προσπαθώ συνεχώς να ενημερώνομαι έτσι ώστε να προσφέρω στο νέο μέλος της οικογένειας μου, μια όσο το δυνατόν ποιοτική και όμορφη ζωή :)
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Καλωσήρθες! Τώρα την πήρες - εννοώ 7,5 μηνών ή πιο πριν απλά τώρα γράφτηκες στο forum?
 








GEORGE1034

Well-Known Member
20 Σεπτεμβρίου 2009
579
0
26
Θεσσαλονικη!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλώς μας βρήκες!!!!!Βάλε καμία φότο να την δούμε την κοπελιά!!!:D
Όταν την πήρες τη ηλικία είχε;Και δεύτερον από που την πήρες από εκτροφείο ή pet shop;;;
 




eleanna2

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2010
125
0
Καλώς μας βρήκες!!!!!Βάλε καμία φότο να την δούμε την κοπελιά!!!:D
Όταν την πήρες τη ηλικία είχε;Και δεύτερον από που την πήρες από εκτροφείο ή pet shop;;;
Ελεος βρε εσυ!!Μολις δειτε καινουργιο μελος γυαλιζουν τα ματια σας!Τι κακο ειν τουτο εδω μεσα!:D:D
Πες ενα καλως ηρθατε και βοηθησε την αν μπορεις .Ασε την ανακριση!Εξαλλου σκεψου οτι και απο πετ σοπ να την πηρε τι θα κανει τωρα θα την γυρισει πισω?Απλα ενημερωσε και μεχρι εκει.
 


Meligra

Well-Known Member
12 Μαρτίου 2010
64
0
Σας ευχαριστώ όλους ! Τη Meligra την πήρα περίπου 2 μηνών από ιδιώτη που του "έτυχε" μια εγκυμοσύνη που δεν περίμενε γιατί φιλοξενήσε το σκυλί του αδερφού του! :) Οι γονείς της έχουν και οι δύο χαρτιά και ήταν αγορασμένοι από εκτροφείς!
 




Meligra

Well-Known Member
12 Μαρτίου 2010
64
0
Καλωσήρθες....to Meligra...πως σου ήρθε????????:):):):)
:) Το όνομα έχει πλάκα αλλά το αποφάσισα με τον αρραβωνιαστικό μου πριν ακόμα την αποκτήσουμε ! Συζητούσαμε για την ασθένεια των φυτών μας αλλά την ίδια περίοδο συζητούσαμε κια για την επιθυμία μας να αποκτήσουμε ένα θηλυκό σκυλάκι... Η μελίγκρα στα φυτά είναι ένα ζιζάνιο που δύσκολα ξεκολάει από πάνω τους! Κάτι τέτοιο λοιπόν θέλαμε κι εμείς...ένα ζιζάνιο που να μας ακολουθεί σε κάθε μας βήμα ;)
 




GEORGE1034

Well-Known Member
20 Σεπτεμβρίου 2009
579
0
26
Θεσσαλονικη!!!!!!!!!!!!!!!!
Ελεος βρε εσυ!!Μολις δειτε καινουργιο μελος γυαλιζουν τα ματια σας!Τι κακο ειν τουτο εδω μεσα!:D:D
Πες ενα καλως ηρθατε και βοηθησε την αν μπορεις .Ασε την ανακριση!Εξαλλου σκεψου οτι και απο πετ σοπ να την πηρε τι θα κανει τωρα θα την γυρισει πισω?Απλα ενημερωσε και μεχρι εκει.
Οχι βρε, απλός να μάθουμε και κάτι ακόμη για το σκυλάκι!!!:)Και άλλοστε θα πρέπει να ξερει, γιατί αν το πείρε από pet shop να μην προτήνει και άλλους...;)!!!Και από την άλλη τη να κάνω μικρό παιδί είμαι, με έχουν παρασήροι!!!:D:D:D:D:D
 
Last edited:




georgia s

Member
1 Απριλίου 2010
9
0
Mytilini
Καλώς ήρθατε!
Φοβερο το όνομα είναι και μαυρούλα, της πάει γάντι!!! Όταν κοιμάται ροχαλίζει?
 




Meligra

Well-Known Member
12 Μαρτίου 2010
64
0
Καλώς ήρθατε!
Φοβερο το όνομα είναι και μαυρούλα, της πάει γάντι!!! Όταν κοιμάται ροχαλίζει?
Όχι...Μέχρι σήμερα δεν έχει εμφανίσει κανένα πρόβλημα με την αναπνοή!!!
 


georgia s

Member
1 Απριλίου 2010
9
0
Mytilini
Μπράβο! Καλό αυτό. Τα περισσότερα bulldog (είτε είναι γαλλικά είτε αγγλικά) συνήθως έχουν δυσκολία στην αναπνοή. Στο μεταξύ είναι εντελώς κατάμαυρη??? Ίχνος άλλου χρώματος???
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.115
Μηνύματα
895.843
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981