Φιλάτε το σκύλο σας;

Φιλάτε το σκύλο σας;

  • Συνέχεια

    Votes: 234 64,8%
  • Μερικές φορές

    Votes: 104 28,8%
  • Ποτέ

    Votes: 23 6,4%

  • Total voters
    361

l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Αλλά σίγουρα καλό είναι ο καθένας να ρωτάει τον γιατρό του (και να τον αλλάζει αν του λέει να διώξει τα ζώα του :p )
Μαρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!! :d
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Άγγελε εγω ρωτησα και τον γυναικολόγο μου και την παιδίατρο μου. Όταν είμουν εγκυος στην μικρή είχα σπίτι 2 σκύλους και μία γάτα κανένα πρόβλημα μου είπαν φτάνει μέχρι να σταματήσω την αποστείρωση να κρατάω τους βασικούς κανόνες και αποπαρασίτωνα τοτε τα ζώα μία φορά τον μήνα γιατι ζούσα σε μονκατοικία και πέρναγαν ώρες στον κήπο.(που κυκλοφορούσαν και αδέσποτες γάτες)
Η brutta μου κοιμόταν στο δωμάτιο της κόρης μου απ΄20 ημερών, όταν την έβγαλα απ την κρεββατοκάμαρα μου. Όλοι μου οι σκύλοι φιλάνε στο προσωπο τον κτηνίατρο μου και φαντάζομαι και άλλοι πελάτες και τ καλύτερο στο φυλάω για το τέλος έχω δει το τζακράσελ του γυναικολόγου μου να του δίνει κάτι ξεγυρισμένα φιλιά.
Αλλά η αλήθεια είναι ότι τώρα με την μπαρφ έχω κόψει τα πολλά φιλιά με τον δικαστή ειδικά τις ώρες που είναι κοντά με τις ώρες του φαγητού

Δικαστη τον λέμε τώρα? Να σε παρει με τις πετρες/κακτους η αδερφη σου που εβγαλες το σκυλο Ντρέντ.

Εγώ δεν εκοβα τα φιλιά ουτε στην περιοδο οιστρου που διαρκώς γλυφοταν η μικρη...
 


maxoskulo

Well-Known Member
26 Νοεμβρίου 2013
102
4
Εγώ τον φιλάω συνέχεια παντού, κυρίως στη μουρίτσα!Ο Μαξ έχει μάθει και δίνει φιλάκια στα μάγουλα, μετά από εντολή βασικά, αλλά πολλές φορές παίρνει και πρωτοβουλία, ειδικά τα πρωινά που έρχεται και λέμε καλημέρα -κι όπου συνήθως από τον ενθουσιασμό του "φιλάει" μέχρι και μάτι :p