Φιλάτε το σκύλο σας;

Φιλάτε το σκύλο σας;

  • Συνέχεια

    Votes: 234 64,8%
  • Μερικές φορές

    Votes: 104 28,8%
  • Ποτέ

    Votes: 23 6,4%

  • Total voters
    361

Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Καθε μερα μου γλειφουν ενας ενας το πηγουνι και κανουν και πως το δαγκωνουν(ολα εκει)και μετα με καθαριζουν απο τσιμπουρια και ψυλους,αυτο σημαινει οτι με τα τεραστια κεφαλια τους πιανουν το δερμα μου λες και με λαβιδα χειρουργου μιλαμε χιλιοστα και τραβανε γαζωνουν ,ο πονος ειναι αφορητος,τον χειμωνα πιανουν ρουχα μονο ευτυχως,και οταν το κανουν νομιζουν οτι πρεπει να πω και ευχαρστω και με κοιταζουν στα ματια κανοντας το.
Πω πω ρε Ηλια! Τι σπαστικο και αυτο! Και ο Ντιεγκο το κανει ολη την ωρα!! Ποναει ρε συ!
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Συνέχεια:D:D:D Με φιλάει ανταποδίδω τη φιλάω ανταποδίδει! Εκεί που γίνεται πόλεμος από φιλάκια είναι το πρωί που με ξυπνάει!
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Ποναει δεν λες τιποτα,ασε να μην πω τι κανει,αλλα ευτυχως οχι παντα,αλλα τους γυριζω και εγω μετα δαγκωνια και εκει να δεις εκπληξη,η πλακα ειναι οτι το κανουν για καλο,τους λεω ευχαριστω και σταματανε,αλλα απο καμια ξεφευγει.
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Φιλιά συνέχεια και στους 3...Εκεί που κάθομαι καμιά φορά και βλέπω τηλεόραση με πιάνει μία μανία να τους φιλήσω και πέφτω στο πάτωμα και κάνω επίθεση φιλιών , μούρη, αυτιά, μάγουλα, κοιλιές και όπου τους πετύχω
 


flygirl

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2010
335
49
Kefalonia
Εγω επειδη την εχω λιγο καιρο ειμαστε σαν τους φρεσκοερωτευεμενους!
Θελουμε να χαιδευομαστε και να φιλιομαστε συνεχεια!
 


BiggBilly

Well-Known Member
28 Μαϊου 2010
4.237
407
Γλυφάδα
ΠΑΝΤΑ!!!
Ενοείται ότι όλοι μας ακούμε τα κλασικά... "Οουουου, κάθεται και γλύφεται και μετά το φιλάς μπλιαχ", "Όλες οι αρρώστιες στο στόμα του είναι και το αφήνεις να σου γλέιφει αυτιά, μύτες και στόμα μπλιαχ" :)
 




Napalina Lacrimal

Well-Known Member
20 Μαϊου 2010
241
0
Serres
www.myspace.com
Το λαιμουδακι ειναι το αγαπημενο μου!:D Καμια φορα την φιλαω ολοκληρη η την δαγκωνω κιωλας! Τρελες χαρες και φιλακια εχουμε οταν την ανεβαζουμε στον καναπε η στο κρεβατι η αντιστοιχα οταν κατεβαινουμε εμεις και καθομαστε στο πατομα, μεχρι που ανεβαινει ολοκληρη στο προσωπο και γλυφει τα παντα εκτος απτα αυτια,δεν ξερω αλλα εκει γουσταρει να μας δαγκωνει! Εγω δεν ειμαι τοσο πολυ του γλωσσοφιλου ενω ο ανδρας μου μολις τη φιλαει του χονει την γλωσσα μεσ στο στομα...:eek:
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Napalina Lacrimal στην θέση σου δεν θα άφηνα τον άνδρα σου να έχει τόσα πέρα-δώθε με την σκυλίτσα :) :) :)
Η με την ίδια, μετά τα τόσα υγρά πάρε-δώσε με την σκυλίτσα... μπλιάχ..........:D
 






Napalina Lacrimal

Well-Known Member
20 Μαϊου 2010
241
0
Serres
www.myspace.com
Και ομως δεν τον εχει τοσο αδυναμια οσο εμενα... Παει σε αυτον και ζητιανεβει παιχνιδια και φιλια μονο οταν δει οτι απο μενα δεν εχει αλλο φιλι.Γιατι η κοπελια μας δεν εχει οριο στα φιλια...Ετσι και την ανεβασουμε πανω στο κρεβατι στον υπνο μας δεν προκειται να μας αφησει να κοιμηθουμε τουλαχιστων το πρωτο τεταρτο...
 


Azk

Member
8 Αυγούστου 2010
22
0
Απο τότε που πήρα το bully μου συνέχεια τον φιλάω και όποτε το κάνω τρελλαίνεται. Σίγουρα όταν το κάνω καταλαβαίνει πως νιώθω γι αυτόν και ανταποδίδει πάντα! Ωστόσο δέν θα το έκανα μετά απο μία βόλτα ;)
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ναι τον φιλάω στο κεφάλι ανάμεσα στα αυτιά!
Επίσης τον πιανω από τα μπούτια και το σηκώνω και προχωράει με τα μπροστινά πόδια!Ναι από την χαρά μου του πιανω και τα αυτιά και τα "κολλάω" και φαίνεται σαν καημένος!
Το αγαπημένο του όμως είναι όταν θέλω να τον ευχαριστήσω για κάτι το χτύπημα στα πλευρά συνοδευόμενο από ένα μπράβο!
Σταματήστε με...έλεος!

Και οποίος πει κάτι περί μετάδοσης μακροβιών με τα φιλιά και διάφορα συναφή μπλιαχσιξοειδή όπως εχω πει και άλλες φορές...αρκεί μια ματιά του Αδαμ και μόκο!Μουαχαχαχα!

...(αποφεύγω να τον φιλάω όταν είναι η κοπελιά μου μπροστά!)
 


DOG.CRIME

Well-Known Member
5 Ιουλίου 2010
1.289
7
τον σκύλο που είχα που και που μου έσκαγε κανά πεταχτό φιλάκι αλλά συνίθως του το έπαιζα δύσκολος γυρνόσα μάγουλο:p
όταν το είδα μετά από 2-3 μήνες αν μας έβλεπε κανείς θα έλεγε το παιδί είναι ανώμαλο:D:D:paja1:
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ο Πέτρος ο Πέτρος!
3 στους 4 δεν τους φιλάει!Μπλιάχ λέει...
Καλά δικαιολογείται βέβαια γιατί από θέμα χρόνου είναι ασύμφορο!
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
εγω τους φιλαω και τους δυο στη μουσουδα,τους αφηνω να με φιλανε στη μουρη αν και με το τζαγκα που χει μια γλωσσα να θελω μπανιο μετα.το μπαμπη τωρα τελευταια δεν γιατι μεσα σε δυο βδομαδες μου χει φερει 5-6 ποντικια ισα με το μποι του και δεν μου παει οσο το σκεφτομαι...μεασ εχουν τρελανεικαι αυτα επδρομη
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
ο ενας ειμαι εγω

ετσι και αλλιως το να κολλας την μουρη σου στην μουρη του δεν ειναι φιλικη κινηση , και σιγουρα ο Παρης δεν πιστευει οτι ειναι το κοριτσι μου