Φοίβος ο πανέμορφος


Ilias12345

Member
10 Νοεμβρίου 2021
7
7
29
Καλησπερα σε ολους.Πριν καποιους μηνες βρηκα στο γυρισμο μου προς Αθηνα, ενα κουταβακι περιπου 2 μηνων.Το πηρα αμεσως γιατι ηταν μωρακι και ηταν και σε ασχημη κατασταση.Το πηγα στον κτηνιατρο αμεσως και εκει μου ειπε οτι εχει ψωρα η οποια θα κανει ενα διμηνο,να περασει.Ειπα οτι προς το παρον θα το φιλοξενησω,στο σπιτι προς δυσκολια μου γιατι εχω ηδη ενα ακομη σκυλο αρσενικο που δεν ενθουσιαστηκε καθολου στην ιδεα, να εχουμε ενα αρσενικο κουταβι σπιτι.Τελοσπαντων περασαν οι 2 μηνες,του εκανα και τα εμβολια και ειπα μολις ανοιξουν λιγο τα πραγματα με τον κορωνοιο να ξεκινησω τις προσπαθειες για υιοθεσια.
Ετσι λοιπον ειπα να γραψω και εδω για οποιον ενδιαφερεται.
Το σκυλακι πια ειναι περιπου 10 μηνων,ειναι ημιαιμο τσοπανοσκυλο και ο γιατρος ειπε οτι θα γινει περιπου 30-35 κιλα.Ειναι πολυ ομορφος,γλυκος και αρκετα παιχνιδιαρης.Του εχω κανει ολα του τα εμβολια και εχει και βιβλιαριο υγειας.Ειναι ολοκληρος λευκος και τον εχω ονομασει Φοιβο.Οποιος ενδιαφερεται να υιοθετησει ενα αξιαγαπητο πλασμα σαν αυτο ας μου στειλει ενα μηνυμα για να στειλω και φωτο να τον δει.Μενω Αθηνα αλλα μπορω να τον στειλω οπουδηποτε στην Ελλαδα με δικα μου εξοδα.Το σκυλι ειναι υγιεστατο και τα παει πολυ καλα με ολους.
 


Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
554
527
49
Καλημέρα! Μπράβο που το πήρατε, το φροντίσατε, το κρατήσατε. Νομίζω θα βοηθούσε μια φωτογραφία. Επίσης μια ανάρτηση στο fb (αν έχετε) θα βοηθούσε επίσης!
 


Ilias12345

Member
10 Νοεμβρίου 2021
7
7
29
Καλημέρα! Μπράβο που το πήρατε, το φροντίσατε, το κρατήσατε. Νομίζω θα βοηθούσε μια φωτογραφία. Επίσης μια ανάρτηση στο fb (αν έχετε) θα βοηθούσε επίσης!
Καλησπέρα! ☺Δυστυχώς δεν έχω fb.Φωτό μπορώ να στείλω σε όποιον ενδιαφέρεται για το σκυλάκι
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Κανε εγγραφη στο dogsvoice και ανερτησε τον και μπορεις να ζητήσεις απο καποιον φιλος σου, γνωστος σου με social να τον αναρτησει σε σχετικες σελίδες. Χωρις φωτογραφια βεβαια ειναι δύσκολο να αποκριθει καποιος.
Σκεψου οτι υπαρχουν μυρια αδεσποτα ανερτημενα με φωτογραφιες, περιγραφες και ποστ στα σοσιαλ καθημερινα και πολλα κανουν μήνες και χρόνια να βρουν.

Διαφορετικα πας με την κλασσικη οδο, αφισακια σε κτηνιατρεια πετσοπ ή ψαχνεις απο γνωστους.
 


Ilias12345

Member
10 Νοεμβρίου 2021
7
7
29
Κανε εγγραφη στο dogsvoice και ανερτησε τον και μπορεις να ζητήσεις απο καποιον φιλος σου, γνωστος σου με social να τον αναρτησει σε σχετικες σελίδες. Χωρις φωτογραφια βεβαια ειναι δύσκολο να αποκριθει καποιος.
Σκεψου οτι υπαρχουν μυρια αδεσποτα ανερτημενα με φωτογραφιες, περιγραφες και ποστ στα σοσιαλ καθημερινα και πολλα κανουν μήνες και χρόνια να βρουν.

Διαφορετικα πας με την κλασσικη οδο, αφισακια σε κτηνιατρεια πετσοπ ή ψαχνεις απο γνωστους.
Το σκυλάκι είναι αυτό εδώ το πανέμορφο!
 

Attachments



Ilias12345

Member
10 Νοεμβρίου 2021
7
7
29
Καλησπέρα σε όλους και πάλι.Αν κάποιος από εσάς θελει να υιοθετήσει το Φοίβακο ή αν ξέρετε κάποιον που να θελει σκυλάκι ή κάποιος γνωστός σας,σας παρακαλώ ας μου γράψει από κάτω! Θέλω να του βρω ένα σπίτι που να τον αγαπούν και να τον φροντίζουν όπως του αξιζει άλλωστε! Εγώ επειδή έχω και ένα ακόμη μεγαλόσωμο σκυλάκι δεν μπορώ να τον κρατήσω γιατί ο μεγάλος μου συνέχεια του γρυλιζει και έχω πρόβλημα!
 
  • Like
Reactions: Orjo




Ilias12345

Member
10 Νοεμβρίου 2021
7
7
29
Καλησπέρα σε όλους.Ανεβάσω πάλι την αγγελία του Φοιβακου,μήπως θέλει κάποιος αυτό το πολύ γλυκό και καλό μωρό!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3