Φυλές και χούγια


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Γερμανικός ποιμενικός

Τύπος σταθερών αξιών, τόσο σταθερών που πιο βαρετά πεθαίνεις, μονόχνωτος, αγοράζει πάντα την ίδια οδοντόκρεμα επειδή "αυτή είναι η καλή, χρόοοονια τώρα".
- Τους τύπους με τα μπουλοειδή και τα μαστιφοειδή γενικότερα γιατί το αρχέτυπο του σκύλου είναι ο λύκος και αυτά που λένε με τους μολοσσούς στα παλιά τα χρόνια είναι μπουλσιτ, άμα θες σκύλο για δουλειά παίρνεις γουπού, τέλος.
Ένα θα σου πω, το διάβασε ο Μάκης χθες και σήμερα λέει στη δικιά του
'Τι είσαι; Είσαι ΓουΠου. Γερμανική Πατσαβούρα" :ROFLMAO:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Και θα μπει ο μελλοντικός αναγνώστης, και θα αναρωτιέται, ποιός μπορεί να έχει στην Ελλάδα, ρουμάνικο τσοπανόσκυλο, και αν υπάρχει εκτροφέας :rolleyes::whistle::ROFLMAO:
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
Και θα μπει ο μελλοντικός αναγνώστης, και θα αναρωτιέται, ποιός μπορεί να έχει στην Ελλάδα, ρουμάνικο τσοπανόσκυλο, και αν υπάρχει εκτροφέας :rolleyes::whistle::ROFLMAO:
Υπάρχει, εκτρέφει 2 ρουμάνικες φυλές, Μιορίτικ και Καρπατιν.
 


Pepev50

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2016
460
2.570
38
English Bulldog


Αθλητικός τύπος με περίεργα γούστα, ορκισμένος εργένης, συνήθως ζει στο κέντρο σε wannabe loft διαμέρισμα. Πιστεύει ότι το πολύ άσχημο είναι συμπαθητικό και όμορφο (ισχύει). Ήλπιζε ότι θα πάρει βρετανικό ατσάλι αλλά πήρε Εγγλέζικο ζαμπόν. Έχει καταλάβει ότι ο σκύλος είναι γκομενομαγνήτης για να προσελκύσει εναλλακτικές κοπελιές. Το κυνήγι περιορίζεται σε ακτίνα 500m από το σπίτι καθώς ο σκύλος κλάνει μαλλί, ροχαλίζει όρθιος, γεμίζει σάλια και λακίζουν τα γκομενέτα, έτσι μετακομίζει κάθε 1-2 χρόνια.


Συμπαθεί

Όλα τα σκυλιά εκτός από τις Λάσυ, καθότι τόσο είναι τόσο elegant που καταντάει αηδία.


Ατάκα σε γυναίκες

Οποιαδήποτε ατάκα Ψάλτη από τα 90s (ξέρει ότι λέει σάχλες αλλά τις λέει γλυκούλικα και πιάνουν)


Του αρέσει

Να βλέπει μπάλα παρέα με τους κολλητούς και το σκύλο

Να λείπει 2 ημέρες και να βρίσκει τον σκύλο ακριβώς εκεί που τον άφησε


Δεν του αρέσει :

Που τις αμολάει ο σκύλος μπροστά σε ψημένα γκομενάκια (αν και είναι εθισμένος στην μυρωδιά)

Που αλλάζει καναπέ κάθε 3 χρόνια

Που δεν μπορεί να πάει βόλτα το καμάρι του πάνω στη vespa.


Επόμενο κατοικίδιο : teacup pig


Πως θα τους καταλάβεις όταν είναι άσκυλοι
Μόνο από τη vespa, πάντα μοντέλο πριν την δεκαετία του 80. Μεταλλικό σασί δηλαδή όχι πλαστικό, “Classic not plastic “
 


Pepev50

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2016
460
2.570
38
Caucasian shepherd


Πρότυπο οικογενειάρχη, συνήθως μένει σε αγρόκτημα μαζί με πουλερικά. Ασχολείται με αγροτικές καλλιέργειες, έχει τρακτέρ Deutz και κομπίνα John Deer. Τρώει καθημερινά κόκκινο κρέας και μια φρατζόλα ψωμί. Είναι τίγκα στη χοληστερίνη αλλά πιστεύει ότι είναι κληρονομικό. Αγαπημένη ασχολία το κουτσομπολιό στο καφενείο συνοδευόμενο από ρετσίνα ενώ υποστηρίζει ότι συζητάνε για αγροτικά θέματα. Επισκευάζει τα πάντα με τα χεράκια του και λίγο σύρμα. Του αρέσει το πρωινό ξύπνημα και πίνει τον καφέ βραστό - σκέτο.


Συμπαθεί
Την Ελεονόρα Μελέτη (η Μενεγάκη μπαγιάτεψε)

Ατάκα σε γυναίκες
Είπαμε… πρότυπο οικογενειάρχη

Του αρέσει
Να λαμβάνει τις αγροτικές επιδοτήσεις.

Δεν του αρέσει :
Να πηγαίνει στο γιατρό

Τα οικιακά

- Καλά ρε, για το σκυλί δεν θα πείς?

- Είναι πίσω

- Που πίσω?

- Δεμένο … αλλά μην πας.

- Γιατί ?

- Διότι δεν θες να εξαγριώσεις ένα κτήνος 90 κιλών το οποίο τρώει ωμό κρέας.

- Αν πάμε μαζί… θέλω να το δω.

- Φίλε το σκυλί αυτό δεν είναι για όλους και δεν είναι για πολλά πολλά.

- Τόσο άγριο δηλαδή… ?

- Γαυγίζει ο σκύλος και οι αρκούδες τρέχουν πίσω στον Αρκτούρο.
 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Μπουλουρούμμπλουρουμμπλρμπλρ, άχου το μωρό μου, τι'ναι μωλέ, πες στη μαμά, αχ κάτι λέει, θα τρελαθώ!
Μαλτέζ & κανίς γκριφόν
(ό,τι άσπρο και μικρό δηλαδή -ο Μπουμπουμπάκος είναι σίγουρα μαλτέζ.
-Το δεύτερο μπορεί καμιά φορά να είναι ημίαιμο, να τα λέμε κι αυτά)

Η χαρά των Jumbo. Εντοπίζεται μεταξύ των διαδρόμων με τα κλαμμεράκια να διαλέγει τα πιο στρασαριστά, με τα παιδικά ρουχαλάκια να διαλέγει τα πιο χαριτωμένα και με τα αρκουδάκια να διαλέγει τα πιο αφρατούλικα. Ξεχωρίζει από τις μαμάδες των δίποδων γιατί δεν έχει μαύρους κύκλους και νεύρα τσατάλια.
Ο Μπουμπουμπάκος αξίζει το πιο όμορφο μπλε μπουμπλουζάκι και πάντα έχει μια φίλη κολλητή, την Μπουμπού, ανάλογης εμφάνισης που φοράει μόνο ροζ.
Η μαμά του Μπουμπουμπάκου είναι "μια γυναίκα όπως όλες οι άλλες, μια γυναίκα όπως εσύ". Έχει τη δουλειά της, τους φίλους της, την οικογένειά της. Κυκλοφορεί με corsάκι, ενίοτε τρακαρισμένο και ενίοτε έχει ξεχάσει να ανανεώσει την ασφάλεια και να το περάσει ΚΤΕΟ -μια κλασσική γυναίκα δηλαδή (σα να βλέπω εμένα).
Είναι ενεργό μέλος στα groups IHeartMaltez και Μαλτεζομαμάδες του fb και ξεδιπλώνει το ταλέντο της στη φωτογραφία & το κολάζ καθημερινά, βάζοντας αστεράκια & κορώνες στο κεφαλάκι του Μπουμπουμπάκου.

Παρόλη τη ρόδινη κι ανέμελη εικόνα που παρουσιάζεται προς τα έξω, η μαμά αυτή έχει πολλά βάσανα να αντιμετωπίσει... Το πονεμένο χέρι της όσο κρατάει τον Μπουμπουμπάκο αγκαλιά στη βόλτα (που αλλάζει ο καιρός και την πονάει, τι στο καλό αυτό το παιδί, με τον αέρα παχαίνει?), το άγχος για την επικίνδυνη κοινωνία όπου ζει ο Μπουμπουμπάκος, τα αγκυλωμένα δάχτυλα που πατάνε <3 συνεχώς και που παρόλα αυτά έχει το κουράγιο να του χτενίζει το μαλλί συντριβανάκι.
Λατρεύει το ίντερνετ γιατί εκεί μπορεί να μιλάει με πολλές άλλες μαμάδες, ενώ δίνουν και πολύ καλές συμβουλές για να μην τρέχει στον κτηνίατρο. Παράλληλα κατασκοπεύει και κάνει λίστα για να βρει νύφη καλύτερη από την Μπουμπού και να γίνει επιτέλους γιαγιά (του παιδιού μου το παιδί, αχ <3), αφού ο Μπουμπουμπάκος είναι το καλύτερο σκυλάκι στον κόσμο, υγιής σαν τα ψηλά βουνά (έχει κάνει όλα τα εμβόλια, το λέει κι ο γιατρός) και έχει μεγαλώσει με πολλή πολλή αγάπη -η αγάπη όλα τα γιατρεύει, η αγάπη όλα τα μπορεί.

Θα την βρεις:
Στα Jumbo προφανώς & στο Ίντερνετ.
Ή και στα δύο ταυτόχρονα ("Ποιο να πάρω στο μωρό μου, το μπλε ή το γαλάζιο;; <3 <3")

Θυμώνει:
Με την κακία του κόσμου
Με όσους καταπιέζουν τα σκυλάκια τους

Αναζητήσεις στο google:
"Ο σκύλος μου είναι ερωτευμένος με το πόδι μου"
"Γιατί ο σκύλος μου κάνει σεξ με το αρκουδάκι του;"
"Nail Polish for maltese"
"Βραστό κοτοπουλάκι με ρύζι θερμίδες"

Λέξεις:
Γλυκούλι, Άχου, Μωράκι, Μπεμπούλι, Ζουζουνάκι, Μπουμπουκουλίνι

Αποφεύγει:
Τα μεγάλα σκυλιά και κυρίως τα ροτβάιλερ
Όποιον της λέει ότι ο Μπουμπουμπάκος δεν είναι μαλτέζ
Εμένα στο dogforum από δω και πέρα
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Ιαπωνικό Ακίτα

Η adsl μου είναι για τα μπάζα και τα μόνα τόρεντ που κατάφερα να κατεβάσω είναι το Χάτσικο και το Κιλ Μπιλ. Πολύ σπουδαίο σκυλί το ακίτα - κάθεται και σε περιμένει ακίνητο με τις μέεεεερες όταν έχεις πάει για τσιγάρα. Άσε που είναι και της μοδός τα γιαπωνέζικα, το σούσι, το γιαπωνέζικο τατού, έχει και η γιαπωνέζικη κουλτούρα μια γκλαμουριά. Σκύλος μουράτος και γκλαμουράτος - όχι σαν τα άλλα τα βλαχαδερά που πάνε και παίρνουν λυκόσκυλα και άλλα τέτοια τετριμμένα. Θα το πάρω και θα το λέω Χατόρι.

Θα το ξαμολάω και στα σκυλοπάρκα με λυτές τις κοτσίδες για να κοινωνικοποιηθεί μια χαρά - που μου λένε οι δήθεν ξερόλες ότι είναι μυστήριος χαρακτήρας. Μαλακίες. Με λίγα αιθέρια έλαια και μερικές δεήσεις στο θεό των Ινδών Ζουμπαλάια θ' ανοίξουν τα τσάκρα του και θα 'ναι μια χαρά σκύλος. Αν και ο σκύλος το 'χει σου λέω - ολόκληρη ταινία έκανε.

Χατόρι πήγαινε να φέρεις φύκια για το σούσι. Χατόοοοριιιιι! Ρε μαλακισμένο φτύσε ρε το μαλτέζ που χεις στο στόμα $%#!!@#$!!!
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Ιαπωνικό Ακίτα

Η adsl μου είναι για τα μπάζα και τα μόνα τόρεντ που κατάφερα να κατεβάσω είναι το Χάτσικο και το Κιλ Μπιλ. Πολύ σπουδαίο σκυλί το ακίτα - κάθεται και σε περιμένει ακίνητο με τις μέεεεερες όταν έχεις πάει για τσιγάρα. Άσε που είναι και της μοδός τα γιαπωνέζικα, το σούσι, το γιαπωνέζικο τατού, έχει και η γιαπωνέζικη κουλτούρα μια γκλαμουριά. Σκύλος μουράτος και γκλαμουράτος - όχι σαν τα άλλα τα βλαχαδερά που πάνε και παίρνουν λυκόσκυλα και άλλα τέτοια τετριμμένα. Θα το πάρω και θα το λέω Χατόρι.

Θα το ξαμολάω και στα σκυλοπάρκα με λυτές τις κοτσίδες για να κοινωνικοποιηθεί μια χαρά - που μου λένε οι δήθεν ξερόλες ότι είναι μυστήριος χαρακτήρας. Μαλακίες. Με λίγα αιθέρια έλαια και μερικές δεήσεις στο θεό των Ινδών Ζουμπαλάια θ' ανοίξουν τα τσάκρα του και θα 'ναι μια χαρά σκύλος. Αν και ο σκύλος το 'χει σου λέω - ολόκληρη ταινία έκανε.

Χατόρι πήγαινε να φέρεις φύκια για το σούσι. Χατόοοοριιιιι! Ρε μαλακισμένο φτύσε ρε το μαλτέζ που χεις στο στόμα $%#!!@#$!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.....χατοοορι....εκλαψα..
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
sea-mol ΜτΗ θελουμε!
Μια και ο θαλασσόλυκος δεν το είδε (μάλλον) ας το τολμήσω εγώ.

Υποκατηγορία των ιδιοκτητών ελληνικων ποιμενικών φυλλών (όπως αυτές διατυπώθηκαν στα ποστς 32 και 34, αλλά χωρίς φιλελέδες).
Η σχέση τους με το σαπούνι είναι καλύτερη απο αυτην της κατηγορίας rural, αλλά όχι τέτοια που να κατηγορηθούν ως αστοί.

Γουστάρουν
-Τα σκυλιά του Τάκη
-Πρώτο τραπέζι στο τέννις κλαμπ της Άνω Τραχανοπλαγιάς (κι αν είναι πιασμένο θα φτιάξουν δκό τς στην Κάτω Τραχανοπλαγιά)
-Τα μαύρα (σκυλιά, ουίσκια, λεφτά)
-Τους φουρνάρηδες

Μισούν
-Τον Τάκη που δεν δίνει σκυλιά και ζευγάρωμα
-Τους ζαχαροπλάστες

Αγαπημένη ατάκα προς όλους
-ΕΓΩ

Απαξιούν
-Για τις κληρώσεις του λαχείου.

Πως θα τους καταλάβεις όταν είναι άσκυλοι
-Δεν θα τους καταλάβεις, η μοναδική σου ευκαιρία να τους δεις με σκύλο είναι σε έκθεση.
 




dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Ημίαιμο (πρώην αδέσποτο)

Συμπαθής νέος (ή νέα), 25-35 χρονών, που τα μόνα σκυλιά που γνώριζε μέχρι πρότινος ήταν τα λυκόσκυλα και η Λάση. Βρήκε το σκύλο του, ή μάλλον ο σκύλος του τον βρήκε ένα βράδυ στην ταβέρνα που έτρωγε ή στην παραλία που περπατούσε. Ενίοτε είναι και πάσα από αδερφό/αδερφή που ήθελε να πάει διακοπές και «κράτησέ τον μου για 2 εβδομάδες σε παρακαλώ», και οι 2 εβδομάδες έγιναν 15 χρόνια. Παίρνει τις πρώτες συμβουλές από τον φούρναρη της γειτονιάς που έχει 2 καυκάσια στο κτήμα, και από τον θείο Γιάννη που είχε 14 χρόνια χάσκι στην Λάρισα, το οποίο έβγαινε από την αυλή του σπιτιού μόνο για να πάει στον κτηνίατρο.

Εργάζεται σαν υπάλληλος σε γραφείο/εταιρεία, ως εκ τούτου περνάει όλο του το 8ωρο μπροστά σε έναν υπολογιστή. Δεν αργεί να ανακαλύψει το dogforum και να κάνει εγγραφή, βλέποντας όμως μεγαθήρια με 30.000 posts και άγνωστες λέξεις τύπου ΒΕΑ, IPO και SCHUTZHUND, κωλώνει, και γράφει το 1ο του μήνυμα μετά από 1,5 χρόνο. Σιγά-σιγά παίρνει θάρρος και συμμετέχει πιο ενεργά, γράφοντας κατά βάση σε θέματα για ξηρές τροφές και σιτρονέλες. Δηλώνει ότι θα πάει στο κοπή τη πίτα, σκεπτόμενος όμως κατόπιν ότι θα αισθάνεται σαν 1ετής φοιτητής σε συνέδριο με νομπελίστες ακυρώνει την συμμετοχή του, βρίσκοντας μια αστεία δικαιολογία όπως «αχ, παιδιά, τελικά δεν θα μπορέσω την Κυριακή, δουλεύω» ή «προέκυψε μια βάφτιση».

Εκτός φόρουμ είναι αρκετά δραστήριος, διαβάζει, ενημερώνεται, παρακολουθεί σεμινάρια και εκθέσεις, βοηθάει φιλοζωικές, ενώ πάντα στο πορτμπαγάζ του Toyota Yaris του υπάρχει ένα σακί τροφή (από τα Lidl) για τυχόν αδέσποτα που θα συναντήσει.

5 χρόνια αργότερα, θεωρεί πλέον τον εαυτό του «σκυλά», εξακολουθούν όμως να τον βασανίζουν αναπάντητα ερωτήματα :
Kυριαρχία ή ορμές;
Εργασιακός ή μορφολογικός;
Πώς να το δώσω το ρημάδι το χάπι;
Υπάρχει άραγε κάποιος που να ξέρει περισσότερα για τα ροτβάιλερ από τον zenio; :D
 
Last edited:










medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Ημίαιμο (πρώην αδέσποτο)

Συμπαθής νέος (ή νέα), 25-35 χρονών,
Υπάρχει και η παραλλαγή, κουλτουροιδιοκτήτης πρωην αδέσποτου απο αποψη

Ο ιδιοκτήτης εχει πολλες ομοιότητες με τον παραπάνω ιδιοκτήτη ημιαίμου. Ηλικιακα το ευρος είναι λίγο μεγαλύτερο , μπορεί να ειναι 20-40. Απεκτησε το σκύλο απο φιλοζωική ή τον βρήκε στο δρόμο. Διαφερει ως προς το εναλλακτικό επιμελως ατημέλητο στυλ στο ντύσιμο με ασορτί πινελιές στο σκύλο π.χ μπαντανα, τριμμένο λουρακι με εθνικ σχεδια. Κατι πρεπει να εχει ο σκυλος να ξεχωρίζει τελοσπαντων. Επισης συχνα ο σκυλος του μοιάζει με τον ίδιο για καποιο λόγο.

Επαγγέλεται κατι που εχει να κανει απαραίτητα με τεχνη, π.χ αρχιτέκτονας, μουσικός, ηθοποιός, ταττου αρτιστ, ναιλ αρτιστ , Installation artist παπ@ρια αρτιστ κ.τ.λ Αρκει να μη βγαζει λεφτα απο αυτο, γιατι δε πουλαει την ιδεολογία του στο χρήμα.

Τον συναντας σε συνεργατικό καφενείο σε περιοχές οπως πετραλωνα, κουκάκι, μεταξουργείο κ.τ.λ παντα με το σκύλο να πίνει ρακες, ή και σε πορείες και συναυλίες. Ενίοτε και σε παρκακια και αλσάκια π.χ φιλοππαπου να πίνει μπ@φους και ο σκύλος να παίζει λυτός. Το καλοκαίρι σε νησιά οπως αναφη, αστυπάλαια, σαμοθράκη.

Με dogforum δεν ασχολείται, αυτα ειναι για τους κυριλέδες, ο σκυλος ακολουθεί το ιδιο φλου πρόγραμμα σε διατροφή, βολτες κ.τ.λ, οι ιδιοκτήτες αυτοι δεν ακολουθούν καλούπια και σπάνε το κατεστημένο.

Γουστάρουν:
Να μιλάνε για τεχνη χωρις να την εξασκούν
Τα υπολοιπα χιπικα σκυλιά και ολα τα αδεσποτα
Να λύνουν τα σκυλιά τους
Τη φαβα και γενικα τη λιτοδίαιτη διατροφη,τα γνωστα τσιμπηματα
Το αλκοολ και κυρίως το φτηνο
Τα all star που είναι σκισμένα

Σνομπαρουν:
Οσους πληρωσαν για το σκυλί τους
Τους κατοχους πιτμπουλοειδών,μολοσοοειδων, πολυ λαικοδευτεροι
Τους αποπάνω που λύνουν τα σκυλιά τους
Τις καφετεριες με τις τζαμαρίες
Τα μαγαζιά με ακριβό αλκοολ
Τα παντελόνια και παπουτσια που φαίνονται καινουργια

(Σορρυ σε ολους τους φιλους μου αν διαβαζουν,αλλωστε σε μερικα πέρνει και εμενα η μπαλα, αχαχαχχα)
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Υπάρχει και η παραλλαγή, κουλτουροιδιοκτήτης πρωην αδέσποτου απο αποψη

Ο ιδιοκτήτης εχει πολλες ομοιότητες με τον παραπάνω ιδιοκτήτη ημιαίμου. Ηλικιακα το ευρος είναι λίγο μεγαλύτερο , μπορεί να ειναι 20-40. Απεκτησε το σκύλο απο φιλοζωική ή τον βρήκε στο δρόμο. Διαφερει ως προς το εναλλακτικό επιμελως ατημέλητο στυλ στο ντύσιμο με ασορτί πινελιές στο σκύλο π.χ μπαντανα, τριμμένο λουρακι με εθνικ σχεδια. Κατι πρεπει να εχει ο σκυλος να ξεχωρίζει τελοσπαντων. Επισης συχνα ο σκυλος του μοιάζει με τον ίδιο για καποιο λόγο.

Επαγγέλεται κατι που εχει να κανει απαραίτητα με τεχνη, π.χ αρχιτέκτονας, μουσικός, ηθοποιός, ταττου αρτιστ, ναιλ αρτιστ , Installation artist παπ@ρια αρτιστ κ.τ.λ Αρκει να μη βγαζει λεφτα απο αυτο, γιατι δε πουλαει την ιδεολογία του στο χρήμα.

Τον συναντας σε συνεργατικό καφενείο σε περιοχές οπως πετραλωνα, κουκάκι, μεταξουργείο κ.τ.λ παντα με το σκύλο να πίνει ρακες, ή και σε πορείες και συναυλίες. Ενίοτε και σε παρκακια και αλσάκια π.χ φιλοππαπου να πίνει μπ@φους και ο σκύλος να παίζει λυτός. Το καλοκαίρι σε νησιά οπως αναφη, αστυπάλαια, σαμοθράκη.

Με dogforum δεν ασχολείται, αυτα ειναι για τους κυριλέδες, ο σκυλος ακολουθεί το ιδιο φλου πρόγραμμα σε διατροφή, βολτες κ.τ.λ, οι ιδιοκτήτες αυτοι δεν ακολουθούν καλούπια και σπάνε το κατεστημένο.

Γουστάρουν:
Να μιλάνε για τεχνη χωρις να την εξασκούν
Τα υπολοιπα χιπικα σκυλιά και ολα τα αδεσποτα
Να λύνουν τα σκυλιά τους
Τη φαβα και γενικα τη λιτοδίαιτη διατροφη,τα γνωστα τσιμπηματα
Το αλκοολ και κυρίως το φτηνο
Τα all star που είναι σκισμένα

Σνομπαρουν:
Οσους πληρωσαν για το σκυλί τους
Τους κατοχους πιτμπουλοειδών,μολοσοοειδων, πολυ λαικοδευτεροι
Τους αποπάνω που λύνουν τα σκυλιά τους
Τις καφετεριες με τις τζαμαρίες
Τα μαγαζιά με ακριβό αλκοολ
Τα παντελόνια και παπουτσια που φαίνονται καινουργια

(Σορρυ σε ολους τους φιλους μου αν διαβαζουν,αλλωστε σε μερικα πέρνει και εμενα η μπαλα, αχαχαχχα)
Τον Χρανιώτη σκέφτηκα αλλά δεν ξέρω αν έχει σκυλί :p:p
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Τον Χρανιώτη σκέφτηκα αλλά δεν ξέρω αν έχει σκυλί :p:p
Τωρα μου βαζεις δυσκολα, δε ξέρω ποιος ειναι αυτος. Αν ειναι καποιος της ΤV, κλεινω 15 χρονια χωρις τηλεοραση σπιτι :LOL:
 
  • Like
Reactions: marytherion




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf