Φυλές και χούγια


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Είχε παίξει κάποτε στο Κων/νου & Ελένης και τώρα είναι ένας από τους ήρωες του Survivor
Σε αυτο τον τομεα, TV και σταρ ειναι λες και ημουν στη ζουγκλα για 15 χρονια. Θα το γκουγκλαρω ομως.
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Μπουλουρούμμπλουρουμμπλρμπλρ, άχου το μωρό μου, τι'ναι μωλέ, πες στη μαμά, αχ κάτι λέει, θα τρελαθώ!
Μαλτέζ & κανίς γκριφόν
(ό,τι άσπρο και μικρό δηλαδή -ο Μπουμπουμπάκος είναι σίγουρα μαλτέζ.
....
Θυμώνει:
Με την κακία του κόσμου
Με όσους καταπιέζουν τα σκυλάκια τους
....
να συμπληρώσω οτι μισεί θανασιμα όσους :
-τη ρωτησαν αν ο μπουμπουκάκος είναι θηλυκο, γιατι μπερδευτηκαν απο τα κοτσιδάκια και τα φρουφρου, μα πως γίνεται να προσβαλαν το αρσενικό,, τον γιο τον μονακριβο
-τους απαραδεκτους που τολμησαν να της πούνε οτι δε χρειάζεται να αποκτήσει εγγονάκια με το αίμα του μπουμπουκάκου, ειναι δυνατον αυτο το DΝΑ να μην διαιωνιστεί και να στερηθεί τη χαρα να γίνει γιαγια
 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
να συμπληρώσω οτι μισεί θανασιμα όσους :
-τη ρωτησαν αν ο μπουμπουκάκος είναι θηλυκο, γιατι μπερδευτηκαν απο τα κοτσιδάκια και τα φρουφρου, μα πως γίνεται να προσβαλαν το αρσενικό,, τον γιο τον μονακριβο
-τους απαραδεκτους που τολμησαν να της πούνε οτι δε χρειάζεται να αποκτήσει εγγονάκια με το αίμα του μπουμπουκάκου, ειναι δυνατον αυτο το DΝΑ να μην διαιωνιστεί και να στερηθεί τη χαρα να γίνει γιαγια
1. είναι Μπουμπουμπάκος, σε παρακαλώ :p:p
2. νομίζω και μόνο με αυτά ήδη έχουν παρεξηγηθεί, τώρα θ'αποφεύγουν κι εσένα :ROFLMAO::ROFLMAO:

Άρα πάμε:
Αγαπημένη φράση:
Δείξε, Μπουμπουμπάκο, το πουλάκι σου στην κυρία που σε λέει κοριτσάκι :p
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
1. είναι Μπουμπουμπάκος, σε παρακαλώ :p:p
2. νομίζω και μόνο με αυτά ήδη έχουν παρεξηγηθεί, τώρα θ'αποφεύγουν κι εσένα :ROFLMAO::ROFLMAO:

Άρα πάμε:
Αγαπημένη φράση:
Δείξε, Μπουμπουμπάκο, το πουλάκι σου στην κυρία που σε λέει κοριτσάκι :p
Πέθανα στο γελιο με το τελευταιο... Εχω ηδη αποκτησει αντιπαθειες στο παρκο για αυτα που ανεφερα.

Δυο τυπισες γιατι εξακολουθω να ρωταω καθε φορα αν ειναι κοριτσακια, επειδη ξεχναω και το εκανα ακομα χειροτερο με το να συμπληρωσω σαν δικαιολογια, οτι δε φαινεται το πουλακι κατω απο το τριχωμα και με μπερδεψαν τα κοτσιδακια
Ο δευτερος ηθελε να ζευγαρωσει το σκυλι και ειχε βρει και 3 γαμπρους γιατι ηθελε εγγονακια. Του ελεγα λογους για τους οποιους δε χρειάζεται. Οταν ακουσε για στειρωση επαθε αμοκ. Εν τελει η σκυλα του δεν εκατσε σε κανεναν και δεν εγινε παππους. Κατα βαθος πιστευει οτι τον γρουσουζεψα. Παντως το ευχαριστηθηκα
 
Last edited:


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Τωρα μου βαζεις δυσκολα, δε ξέρω ποιος ειναι αυτος. Αν ειναι καποιος της ΤV, κλεινω 15 χρονια χωρις τηλεοραση σπιτι :LOL:
Αχαχαχχαχαχαχαχαχχα αυτο και του @dimitris-skg ειναι σποτ ον.
Μονο ξεχασες να βαλεις στα χαρακτηριστικα
- Κλεινει τοσα χρονια χωρις τηλεοραση. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:(Αυτο δε σημαινει οτι δεν βλεπει απειρη σαβουρα ονλαιν :oops:)

Δεν μπορω γελαω με τις καφετεριες με τζαμαρια. Μα! Αδικο εχουν! :oops::ROFLMAO::ROFLMAO:
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
APT ( American Pitbull Terier)

Ειναι συνηθως τυποι "πολλα βαριοι και ασηκωτοι" και οχι στα κιλα...και συνηθως ξεροκεφαλοι καθοτι αν πας να τους πεις και μια συμβουλη παραπανω...αυτοι ξερουν καλυτερα και ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα. Επισης ειναι ανθρωποι με εντονη αγαπη για τα χρωματα, ξερουν την διαφορα σε bluenose, rednose, blacknose κτλπ και φυσικα ολοι εχουν σκυλο απο πατερα οπου οταν κλεινανε τα σαγονια....δεν ανοιγανε ουτε με ταναλια. Κατα τα αλλα τυποι λιγον "αρνταν" και φαση οτι τα δοντια που βγαζει το σκυλι μου και το γρυλισμα ειναι για παιχνιδι...και μην αγχωνεσαι δεν θα γινει μαχη. Εχουν μια ταση μεταξυ τους να συγκρινουν φαρδος κεφαλιων και ποσο πετανε οι μυες σαν δειγμα του "τουμπανειροζ" που ναι ο σκυλος τους. Οποτε τους ρωτας απο που ειναι ο σκυλος σου εχουν ολοι απο ενα φιλο που ειχε μια θυληκια και τους χαρισε κουταβια,,και φυσικα εχουν ολοι στο κινητο τους φωτογραφια και των δυο γονιων...για να δεις τι τουμπανα ηταν και τι ωραια χρωματα και γραμμες!
Στην βολτα θα τους δεις απο μακρια να ξεχωριζουν καθοτι εχουν ντυσει τον σκυλο σαν ρομποκοπ
με διαφορα αξεσουαρ τυπου κολαρα με καρφια απεξω, στηθολουρο με καδρφια απεξω, και που και που πνιχτες που ποτε δεν ειναι το σωστο νουμερο, αλλα παντα 2-3 νουμερα μεγαλυτεροι.
Αγαπημενοι τους ατακα:
1." ΩΩΩΩπ φιλε, φιλε μην πλησιαζεις...ο δικος μου δεν ειναι για πολλα πολλα"!
2."Αν το δικο σου ειναι αγριο μην το φερνεις κοντα, θα εχουμε παρατραγουδα"!
Με έχεις προσβάλλει ανεπανόρθωτα να ξες :LOL::ROFLMAO:
 








Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Μη μιλαει κανεις!
Τι να πουμε κ εμεις που (προφανως) κανεις δε μας γουσταρει?[/QUOTE ]
πραγματικα...περαν του χιουμοριστικου του ποστ, αρχιζω να εχω βασιμες υποψιες οτι ολοι μας μισουν καθενας για διαφορετικο λογο. Να δεις που θα φταιει εκεινη η ταινια το OMEN III (http://www.imdb.com/title/tt0082377/ ) που παρουσιαζε την φυλη σαν devils dog... δεν εξηγειται αλλιως.
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ειλικρινά θεοχαζες ταινιες...
Αλλα υποθετω για τα τοτε δεδομενα μια που θα την βλεπαν κ μια που θα τα χρειαζονταν.

Μας ζηλευουν μανιτσα μου,αυτο ειναι,γιατι ήμαστε κουκλακια ζωγραφιστα!
 


Vanessa99

Well-Known Member
28 Ιανουαρίου 2017
250
282
Ειλικρινά θεοχαζες ταινιες...
Αλλα υποθετω για τα τοτε δεδομενα μια που θα την βλεπαν κ μια που θα τα χρειαζονταν.

Μας ζηλευουν μανιτσα μου,αυτο ειναι,γιατι ήμαστε κουκλακια ζωγραφιστα!
Μιας και αναφερθηκε μια ταινια... εχουμε και ολο δικια μας ταινια: http://m.imdb.com/title/tt0131359/
Θα μπορουσαν να μας μισησουν και για αυτην:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

(Συγνωμη για το off αλλα δεν κρατηθηκα:p)
 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Μιας και αναφερθηκε μια ταινια... εχουμε και ολο δικια μας ταινια: http://m.imdb.com/title/tt0131359/
Θα μπορουσαν να μας μισησουν και για αυτην:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

(Συγνωμη για το off αλλα δεν κρατηθηκα:p)
Ε και μιας και το πάμε στα off topic, είναι και το βιβλίο Σκυλίσια μέρα το οποίο για μένα είναι λίγο πατάτα αλλά το ροτβάιλερ κυριαρχεί :ROFLMAO:

Και πείτε καμιά ακόμα φυλή να αναλύσουμε
 








zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
@Vanessa99 τι φωτογραφιαρα ειναι αυτη?? Που τη βρηκες αυτη τη γλωσσα με σκυλο?? Εχουμε καποια παρουσιαση που την εχασα??

Παιδια να ξερετε οτι κ να γραψετε εμενα θα μου αρεσει, κ οσο πιο καυστικο τοσο καλυτερα! Απλα το θεμα ειναι να εχεις και καποια επαφη τριβη. Θα κανω μια 2η αποπειρα για το σκυλι του κυνηγου.

Υγ πρεπει να μετρησω απο τις οσες φυλες παρουσιαστηκαν ποιες ΔΕΝ εχουν προβλημα με τα Ροτ!!!
 
  • Like
Reactions: mareco and myEnzo


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Υγ πρεπει να μετρησω απο τις οσες φυλες παρουσιαστηκαν ποιες ΔΕΝ εχουν προβλημα με τα Ροτ!!!
Παρατήρησα γιατί το'χω και φρέσκο ότι στο Ιαπωνικό ακίτα δεν αναφέρθηκαν τα ροτ :cautious: Ότι τι, ας πούμε, τόσο ψωνάρες και απαξιούν;; :cautious:
 


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
@Vanessa99 τι φωτογραφιαρα ειναι αυτη?? Που τη βρηκες αυτη τη γλωσσα με σκυλο?? Εχουμε καποια παρουσιαση που την εχασα??

Παιδια να ξερετε οτι κ να γραψετε εμενα θα μου αρεσει, κ οσο πιο καυστικο τοσο καλυτερα! Απλα το θεμα ειναι να εχεις και καποια επαφη τριβη. Θα κανω μια 2η αποπειρα για το σκυλι του κυνηγου.

Υγ πρεπει να μετρησω απο τις οσες φυλες παρουσιαστηκαν ποιες ΔΕΝ εχουν προβλημα με τα Ροτ!!!
Εσενα περιμενουμε πρωτα ασε τα σαπια...
 
  • Like
Reactions: zenio


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf