Φυλή σκύλου


ondin

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2018
209
123
Γιατί μόνο 2 γενιές pedigree? Κάτι βρωμάει εδώ..
Μην το ψάχνεις εδώ μιλάμε για μεγάλη κομπίνα....εκτρέφουν 10 ράτσες !! Είναι δυνατόν....? Απλά αγοράζουν γέννες από τους γύρω γύρω.Τα κουτάβια τα έχουν σε κλουβιά ,δεν υπάρχουν γονείς πουθενά.Τα χαρτιά τα περνούν με ανθρώπους πού έχουν μέσα στον κοινολογικο της Βουλγαρίας. Καλή μπίζνα. Έμπα στο σάιτ πού έγραψα ποίο πριν και θα καταλάβεις.
 


theodss1

Well-Known Member
8 Απριλίου 2021
430
453
31
Μόλις το είδα σίγουρα είναι απάτη όπως και να χει να είναι καλά και να έχετε μια υπέροχη συμβίωση!!!
 
  • Like
Reactions: Cont


Cont

Member
21 Αυγούστου 2021
20
3
23
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την βοήθεια. Τουλάχιστον θα ξέρω για την επόμενη φορά να είμαι πιο προσεκτική.
 


Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
554
527
49
Καλησπέρα. Έχω ένα κουταβάκι 2 μηνών και 20 ημερών το οποίο πέρασε κορωνοιο και γκαντια με αποτέλεσμα να χάσει αρκετά κιλά. Πλέον ζυγίζει 3.500 κιλά. Κάποιοι μου λένε ότι είναι λαμπραντορ καθαρόαιμο ενώ άλλοι πιστεύουν απλά ότι μοιάζει αρκετά. Θα ήθελα τη γνώμη σας, χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι θα τον νοιάζομαι λιγότερο θα ήθελα από περιέργεια να μάθω. View attachment 74982
Να σας ζήσει το κουκλάκι. Πέρασε κορωνοιό? πώς το καταλάβατε? είχε συμπτώματα???
 


Cont

Member
21 Αυγούστου 2021
20
3
23
Να σας ζήσει το κουκλάκι. Πέρασε κορωνοιό? πώς το καταλάβατε? είχε συμπτώματα???
Ευχαριστούμε πολύ!! Πέρασε κορωνοιο των σκύλων μαζί με giardia και των πήγα στον κτηνίατρο γιατί έκανε 2 φορές εμετό και διάρροια και έτρωγε μειωμένη ποσότητα φαγητού για 2 μέρες.