Φωτογραφίες!




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Υπέροχες φωτογραφίες! Η καλύτερη είναι αυτή που κοιμάται στην φούξια πετσετουλα! Κούκλος! :)

Εδώ που τα λέμε όμως η πραγματικά cult φυσιογνωμία είναι ο «ρακετομανης» κυριουλης με το κατεβασμένο μαγιό στην 6η φωτογραφία! Τι στυλ, τι γραμμή, τι κορμί! Μουαχαχαχαχααα! :paja1::D:D
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Σε τέτοια ονειρικά μονοπάτια γυρνούσαμε κι εμείς. Σ' ένα απ' αυτά, σαν αυτό που έβγαλες, γεμάαααααατο τουρίστες προχωρούσαμε πρώτοι και τον είχα αφήσει το βλάκα ελεύθερο για λίγο να ανέβει πρώτος. Ξαφνικά, παίρνει τη βασιλική στάση μέσα στη μέση του μονοπατιού (!!!! :eek: !!!!) και αμολάει κάτι ωραιότατες κουραδούλες :mad: (ρεζίλι απίστευτο! Εκεί που όλοι έλεγαν "άχου το" και "oh what a sweet doggy!")
Μου ήρθε να του πετάξω πέτρα... του... παιδιού :mad: :D :D :D

Υπέροχο και μαγευτικό το Πήλιο και ο μικρός τέλειος! Καταπληκτικές φωτογραφίες!!! :D:D:D:D:D

Edit: Να συμπληρώσω το εξής: Αυτό που πραγματικά θυμίζει διακοπές, εκτός απ' τις θάλασσες και τα μαγευτικά τοπία είναι τα χύμα πράγματα θαλάσσης μέσα στην άμμο... Πετσέτες, γυαλιά, σαγιονάρες από δω κι από κει... Οπότε καταλαβαίνεις ποια είναι η αγαπημένη μου φωτογραφία/ες!
 
Last edited:


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
Εδώ που τα λέμε όμως η πραγματικά cult φυσιογνωμία είναι ο «ρακετομανης» κυριουλης με το κατεβασμένο μαγιό στην 6η φωτογραφία! Τι στυλ, τι γραμμή, τι κορμί! Μουαχαχαχαχααα! :paja1::D:D
εγω θελω να ειναι ο αντρας της ρε:eek:
ιιιιιχααααα!!!:D:p:D
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
πολύ ωραίες φωτό...
ζήλεψα που δεν σας λένε τίποτα στην παραλία... αλλά έχουμε και μία διαφορά 60 περίπου κιλών... :D
να.. σου θυμίσω τον διαγωνισμό φωτογραφίας..?
αν βάλεις δε αυτή με τις πετσέτες,... έχεις ήδη έναν κριτή δικό σου.... :p
 


dali

Well-Known Member
5 Ιουνίου 2008
335
0
37
Διόνυσος
Πολύ ωραίες φωτογραφίες και πολύ κουκλί το παιδάκι σου... Μιας και γυρίσαμε και μεις από τις διακοπές μας, αύριο θα βάλουμε και μεις φωτογραφίες γιατί ζηλέψαμε... :p
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Εμένα μου αρέσει εκείνο το κοντινό στην μυτούλα. Μου δημιουργεί μια ακατανίκητη μανία για ζούληγμα :D
 






denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Ρε παιδιά έχουμε πήξει στην φλοκάτη :D :shock:

camping ... χμμμ ... ας πούμε ότι μ'αρέσει ... :rolleyes:



έχει και τα καλά του σίγουρα :)



καλά ΠΟΣΕΣ φωτογραφιες θα με βγάλετε ... αι σιχτίρ μεσημεριάτικα ... :mad:



Στο νησί μ'αρέσει πιο πολύ σίγουρα ... 1ον φυσάει και δεν ζεσταίνομαι ... φυσάει εχμμμ ... πολύ :D



2ον έχει πιο ερημικές παραλίες και τρέχω πολύ :)



Εγώ δεν λέω και του χρονου έχει κι άλλο ... :)
 




Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Rottie τίποτα δεν σου ξεφεύγει :D:D:D
και για να απαντήσω στην γαλάζιο, όχι δεν είναι ο άντρας μου (και να ήταν δεν θα κυκλοφορούσε έτσι :p) :D:D

Dali & Denis πανέμορφες φωτογραφίες φαίνεται οτι περάσατε πολύ ωραία!!

Άντε, παιδιά, συνεχίστε τις φώτο να το γεμίσουμε με καλοκαιρινές :):):)
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Εμένα μου αρέσει εκείνο το κοντινό στην μυτούλα. Μου δημιουργεί μια ακατανίκητη μανία για ζούληγμα :D
Κι επαυξάνω!!!! *agapoylas**agapoylas**agapoylas*

Denis πολύ ωραίες! Οι κοντινές που ανεμίζουν τα αυτιά είναι όλα τα λεφτα! :D Ποιο είναι το νησί?
 














sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Είπα κι εγώ! Τόσο έρημη παραλία στην Πάρο! :confused::confused::confused:

Chloe να τα προσέχεις αυτά τα όνειρα, βγάζουν απωθημένα! :D:D:D