Φωτογραφίζοντας τα αστέρια μας, κόβοντας πρωτοχρονιάτικη πίτα 2011


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
θελετε να οργανωσουμε συναντηση με τα καμαρια μας για να τα κανουμε μοντελα ?
να τα μπανιαρουμε να κανουμε κουκλια να τους βαλουμε σιλικονες ,να τα χτενισουμε και οτι αλλο χρεισιμοποιει ο καθενας μας και να παμε σε ομορφιες και πρασιναδες και να βγαλουμε φωτο ? μπορουμε και για προσωπικη μας χρηση αλλα αμα θελουμε μπορουμε να φτιαξουμε και ενα κολαζ για εδω το φορουμ ,οσοι βεβαια δεν ειναι εδω
κοντα μας μπορουν να μας στειλουν φωτο απο εκει που βρισκονται

τι λετε ?
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
καλημερα...
να την μπανιαρω.... να την φερω....με αλλα σκυλια.... σε δευτερολεπτα δεν θαναι ασπρη... :(
εχω και θεμα με την μικρη αυτες τις μερες.... εχμ.. ετοιμαζεται να γινει γυναικα....
παλι στην απεξω εγω.... :mad:
 


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
μπορουμε να το κανονισουμε Χριστουγεννιατικο ,ετσι και εσυ θα μπορεσεις να εισαι κοντα μας:)

επισης μπορουμε να εχουμε box ,τα σκυλια θα παραμενουν μεσα στα box και καθε ενα οταν ερχεται η σειρα του θα βγαινει εξω θα φωτογραφιζεται και μετα ελευθερο να βρωμιστει και να πεξει οσο θελει ;)
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
ααα
αντι της μικρης θα μπορουσα να φερω το cur...
τα αλλα ειναι πολυ μεγαλα αρσενικα πια για κοινωνικες συναθροισεις....
για να βλεπω συμετοχες....
( κυριακη... να το προγραματισετε...)
 




Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
Αμαλια ποτε θα φυγετε ?αρκετοι ισως φυγουν τα χριστουγεννα ,να βγαλουμε μια χρονικη περιοδο εξω,μπορουμε να το κανουμε κανα 2-3 μερες πριν ή μετα ,μια σκεψη λεω ,ας πειτε και εσεις και ολοι οσοι ενδιαφερονται

πολυ ωραια εμενα μου φαινετε στις 2 Ιανουαριου ημερα Κυριακη ,θα ειναι και πρωτοχρονιατικα τα καμαρια μας ,πειτε αν θα ειστε εδω,Αχ soyper νομιζω ,θα κοψουμε και πιτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Last edited:


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Nαι καλυτερο μου ακουγεται αυτο. Μπορουμε και την Κυριακή μετά των Φώτων. Να βοηθάει και ο καιρος βέβαια.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Επειδή εγώ δεν σκαμπάζω από φωτογραφίες, να φέρω τις δικές μου να μου τις φωτογραφίσετε (χοχοχό!)?

Μπάνιο επί τούτου δεν τις κάνω γιατί θέλουμε να βγάλουμε ...βρώμικες πόζες! :D
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
αλλά να φτιάξουμε πίτα για σκυλάκια-αντί για αλευρι να τρίψουμε σκυλοκροκέτες!!!!!!!!!
 




marilena83

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2010
549
0
Κυψέλη
Κι εμείς τα Χριστούγεννα θα είμαστε στα βουνά (Αμαλία μπορεί να σας πετύχουμε :D) οπότε καλύτερα μια από τις άλλες μέρες! Ψηφίζω για 2 Ιανουαρίου, καθότι θα μ έχει πιάσει η κατάθλιψη για το τέλος των γιορτών και θέλω κάτι να μ ανεβάσει! Και για φώτων οκ είμαι πάντως!
 




cocker-fan

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2007
264
1
Acharnai
μπορουμε να το κανονισουμε Χριστουγεννιατικο ,ετσι και εσυ θα μπορεσεις να εισαι κοντα μας:)

επισης μπορουμε να εχουμε box ,τα σκυλια θα παραμενουν μεσα στα box και καθε ενα οταν ερχεται η σειρα του θα βγαινει εξω θα φωτογραφιζεται και μετα ελευθερο να βρωμιστει και να πεξει οσο θελει ;)
Πολυ ωραια ιδεα η συγκεκριμενη συναντηση!!!!
Αλλα...
για μενα καθολου πρακτικη!:confused:
Θα την φερω κουκλα ,μπανιαρισμενη κτλ κτλ!Πες οτι την βαζω στο μποξ της μεχρι να φτασουμε την πρασιναδα την ομορφη(αν και περιττο μιας και με το που θα πατησει,θα γινει αγκαθωτη μπανιαρισμενη κουκλα:p),μετααα απο την βολτα και τις φωτογραφιες που θα ειναι κατα πασα πιθανοτητα βρωμικη σε ολες τις ποζες,ή βρεγμενη απο υγρασιες ή καφε απο συνδυασμο υγρασιας με χωμα...Θα πρεπει να ξανακανει μπανιο!!
Εχουμε καθιερωσει οτι το μπανιο μας ειναι παντα μετα την Κυριακατικη βολτα μας στο δασος,γιατι δεν γινεται και αλλιως!

Μπορει η δικια μου να ερθει βρωμιλω και να βγαλει φωτος μαζι με τις βρωμιλες της vrmode??:D
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
θα μπορούσε να βγεί και ένα ημερολόγιο με τα σκυλιά μας...και τις φωτογραφικές μας απόπειρες...:)
κάτι αντίστοιχο κάνουν κάθε χρόνο σε ένα πολωνικό φόρουμ για τα βέλγικα..

kalendarz_2011_15&#57.jpg


η φωτογραφία βγήκε τεράαααααστια....αν μπορεί να την μαζέψει κάποιος....!!!!!!!

επίσης θα μπορούσε το ημερολόγιο να διατεθεί μεταξύ μας με ένα ανάλογο ποσό και τα χρήματα να δοθούν σε κάποιο καταφύγιο....(ιδέα...?)
 
Last edited by a moderator:






marilena83

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2010
549
0
Κυψέλη
Μόνο που εδώ για να δούμε χιόνι...](*,)

Στην Ελλάδα πλέον (τουλάχιστον προς τα κάτω) μόνο σκύλους στη θάλασσα θα φωτογραφίζουμε μου φαίνεται...
Ωραία η ιδέα του ημερολογίου πάντως!
 


ninaioanna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2009
332
1
Ναι, ναι, ναι. Συμφωνω σε ολα, και φωτο, και ημερολογιο, και εσοδα για καταφυγιο. Ποιος θα βγαλει τις φωτο μονο, για να ειναι καλες και του ιδιου υφους? Και απο τα εσοδα, μπορουμε να δωσουμε και κατι στο φωτογραφο για τον κοπο του. Τι λετε? Xotikouli? Η καποιος αλλος επαγγελματιας η καλος ερασιτεχνης?
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Τι καταφύγια λέτε ρε παιδιά; :nono:
Οτι φράγκα μαζέψουμε, θα κάνουμε μια ωραία συνάντηση, άνευ σκύλων και θα τα φάμε σουβλάκια :fan:
Εύγε Μαργαρίτα...\\:D/
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU