Χάθηκαν οι φωτογραφίες απο τα προφίλ ;


















ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Eκανα! Και παλι το ιδιο και με ΙΕ και με Firefox...:mad::mad:
Tελος παντων, αφου δεν ειναι προβλημα του φορουμ ας μην το συζηταμε....
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Google Chrome δοκιμασες?
Τοσο καιρο δεν ειχα προβλημα, κατι αλλο γινεται θα το βρω. Δεν δοκιμασα τον google, αλλα δεν μπορει να μην δουλευει με τους αλλους δυο και να δουλεψει με αυτον...
 


Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
Τοσο καιρο δεν ειχα προβλημα, κατι αλλο γινεται θα το βρω. Δεν δοκιμασα τον google, αλλα δεν μπορει να μην δουλευει με τους αλλους δυο και να δουλεψει με αυτον...
To ανεφερα γιατι πριν καποιο διαστημα δεν μπορουσα να μπω σε καμια σελιδα με το google κ τον explorer κ μπορουσα μονο με την αλεπουδιτσα
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Mπαινω σε ολες τις σελιδες κανονικα, βλεπω παντου ολες τις φωτογραφιες, δεν βλεπω τις φωτογραφιες των αλμπουμ των μελων του dogforum...:-k:mad:
 


Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
Mπαινω σε ολες τις σελιδες κανονικα, βλεπω παντου ολες τις φωτογραφιες, δεν βλεπω τις φωτογραφιες των αλμπουμ των μελων του dogforum...:-k:mad:
Αφου δεν ξεκολησε με την επανεκινηση εγω δεν ξερω τι αλλο θα εκανα..
Μακαρι να φτιαξει χωρις να σε παιδεψει..
 




mAthosalas

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2011
1.053
2
52
Πάτρα
Κι εγω με Mozilla που μπαινω,εχω θεμα με τις φωτο στις υπογραφες...μια φαινονται μια οχι...δεν ξερω γιατι :confused:
 


mAthosalas

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2011
1.053
2
52
Πάτρα
Αφου δεν ξεκολησε με την επανεκινηση εγω δεν ξερω τι αλλο θα εκανα..
..
Για κανε κλικ στο λινκ παρακατω εσυ και οσοι αλλοι εχουν προβλημα...να δεις μηπως ενα καλο καθαρισμα δωσει καποιο αποτελεσμα :rolleyes:
Clean your PC, iPod, iPhone screen with The Slurps : original iPhone app, widgets, Screensavers, videos for mobiles. ...
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον Mozilla, τα βλέπω όλα τα άλμπουμς κανονικά.

Μήπως οφείλεται στις εργασίες που γίνονται στο φόρουμ, αυτές για τις οποίες προειδοποίησε ο admin?
Δεν κάνεις λίγο υπομονή μέχρι αύριο, μπορεί να μην φταίει το pc σου.