Χάθηκαν οι φωτογραφίες απο τα προφίλ ;






mAthosalas

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2011
1.053
2
52
Πάτρα
Όντως καταπληκτικό αυτό το μαύρο πύρινο ροτ!
Αααα δεν σας τα'πα//ο Φοιβος εφυγε για Κογκο και γυρισε αλλος ...σκυλος...:D
(παλιοχαρακτηρες τεντυμποηδες που με δουλευετε...:p )
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Γεια χαρα και παλι. Επειδη σε μενα συνεχιζει να υπαρχει το προβλημα της εμφανισης των φωτογραφιων στα αλμπουμ(δεν βλεπω καμια, κανενός), θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει αλλος με το ιδιο ή μερικό προβλημα εμφανισης φωτογραφιων.
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Γεια χαρα και παλι. Επειδη σε μενα συνεχιζει να υπαρχει το προβλημα της εμφανισης των φωτογραφιων στα αλμπουμ(δεν βλεπω καμια, κανενός), θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει αλλος με το ιδιο ή μερικό προβλημα εμφανισης φωτογραφιων.
εγώ με ενα αλμπουμ λιγότερο
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Και εγώ έχω πρόβλημα!!!
Αν πατήσω στο προφίλ ενός μέλους και μετά πατήσω πάνω στο άλμπουμ του θα με πετάξει στα άλμπουμς όλων των υπόλοιπων μελών κοκ.!
 




Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Και εγώ έχω πρόβλημα!!!
Αν πατήσω στο προφίλ ενός μέλους και μετά πατήσω πάνω στο άλμπουμ του θα με πετάξει στα άλμπουμς όλων των υπόλοιπων μελών κοκ.!
Κι' εδώ μία από τα ίδια....
Δεν βλέπω όμως όλα τα άλμπουμς όλων των μελών. Μου έβγαλε μόνο καμιά 15αριά...
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Εγω δεν βλεπω κανενός το αλμπουμ, καμια φωτογραφια, ουτε καν τις δικες μου! :rolleyes::(
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Εγώ βλέπω κανονικά και τις δικές μου και άλλων μελών.....(τουλάχιστον ένα άνοιξα και τις έβγαλε όλες τις φώτο του άλμπουμ...)
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Εγω για να ''βοηθησω'', να πω οτι ανοίγοντας το δικο μου αλμπουμ βλεπω λευκα τοπια(πλαισια) τα οποια οταν κλικαρω ανοιγει το παραθυρο το οποιο εχει και τους 2 συνδεσμους κανονικα, αλλα χωρις εμφανιση και παλι της φωτογραφιας. Οταν λοιπον αντιγραφω τον Picture URL στην μπαρα διευθυνσης ανοιγει η φωτογραφια και την βλεπω μονη της. Τελικα(σε μενα) δεν δουλευει το αλμπουμ. Το γιατι, δεν το ξερει κανεις μεχρι στιγμης...
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Νομίζω οτι παλεύεις με αυτά τα άλμπουμ κατι μέρες....!Μήπως να τα αφήσεις λίγο...?χιχιχιχι! Εμένα σήμερα μου ανοίγει τις δικές μου αλλά αλλων μελων "τσου"!!!!!!!Ανοίγει μια σελίδα που απο δεξιά ειναι τα αλμπουμ μου και αριστερά αλμπουμ αλλων μελων,μάλλον τα πιο πρόσφατα.
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Εμένα το άλμπουμ με την chanell βρέθηκε στο προφίλ του st3lios
( όχι τίποτα άλλο, αλλά φοβάμαι μη ζευγαρώσει με το σκύλο του και μετά μας κατηγορήσετε για byb)
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Εμένα το άλμπουμ με την chanell βρέθηκε στο προφίλ του st3lios
( όχι τίποτα άλλο, αλλά φοβάμαι μη ζευγαρώσει με το σκύλο του και μετά μας κατηγορήσετε για byb)
Οχι ρε φιλε!!! Αστείρωτος ειναι ο Αδάμ?????
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Η πλάκα είναι ότι μπαίνεις στο προφίλ του st3lios και βλέπεις κανονικά ένα άλμπουμ , αν το ανοίξεις βλέπεις μέσα και τα δυο δικά μου , εκ των οποίων το ένα είναι κενό.
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Τωρα θα το πω αυτο που σκεφτομαι, δε μπορω...:rolleyes:

Φανταζεστε εκτος απο μετακινησεις φωτο, να γινουν και αλλες μετακινησεις αλλων αρχειων πχ, πμ; :p Αχαχαχαχααααχα!!!!!! Ψυχραιμια, αλλωστε ''καθαρος ουρανος, ατραπες δεν φοβαται''...:D:D
 






vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Αρχικά αν έχει γίνει κάποιο μπέρδεμα με το σύστημα και αρχίσουν να αναμιγνύονται όλα θα πρέπει μάλλον να γίνει κάτι σύντομα για να αποφευχθεί η σύγχυση .

Φαντάζεσαι να δω στο προφίλ σου φωτογραφίες από άσχετο σκύλο και να σου στέλνω πμ για πληροφόρηση και να μου λες………
<< ναι το σκυλί αυτό έχει τρομερό ταπεραμέντο , κάνει πολύ καλές επιθέσεις κοντινές - μακρινές , έχει πολύ μυώδες κορμί και εγώ να έχω δει ένα Τσιουάουα>>:eek::confused::eek: