Χάθηκαν οι φωτογραφίες απο τα προφίλ ;


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
We 're back :)
όχι ρε γαμ#το....
δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα...



μμμμάιστα....
Τα unread threads δεν είναι πιο έντονα και δεν βρίσκω και το "view first unread"κουμπι για τα ποστς....
In admin we trust....

Και μάλιστα έχω 1 μόνο unread post!!!!
Για να μην λέτε ότι δεν ψάχνουμε πριν γράψουμε...:p
 
Last edited:


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Επανήλθε και ευτυχως γρηγορα, αλλα τις φωτο στα αλμπουμ δεν τις βλεπω παλι! Ζηταω πολλα? :p:D
 










Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Εγω συνεχιζω να βλεπω μονο ΧΙΟΝΙ στα αλμπουμ(πολυ ομως)...:rolleyes::D
Εγώ γιατί τα βλέπω όλα μια χαρά ????
Άνοιξα δειγματοληπτικά καμιά 15αριά άλμπουμς και ήταν όλα αφ' ενός στη θέση τους, αφ' ετέρου οι φωτογραφίες πολύ καθαρές.
Μήπως φταίει κάτι άλλο?
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Το μονο σιγουρο ειναι οτι φταιει κατι αλλο. Το τι φταει, το ξερει μονο ο Θεος και ο admin! :D
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
To ξερω ρε παιδια, απο την αρχη που ανοιξα το θεμα οι πιο πολλοι δεν ειχαν προβλημα. Στην πορεια εμφανιστηκαν τα μεγαλα προβληματα σταθεροτητας που αντιμετωπιστηκαν, και τωρα εγω ακομα εχω το θεμα με τα αλμπουμ...Ομως, θα υπομεινω εως τελους!
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Παιδιά εμενα μου κανει "νερα"! Μια ανοίγουν μια όχι!!!Υπομονή...θα έρθει ασπρη μέρα και για μας!!!!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Επανέρχομαι και χαιρετω! Εκτος απο την μή εμφανιση των φωτογραφιων στα αλμπουμ(σχεδον το αποδεχτηκα), σημερα παρατηρησα και μια αλλη ''δυσλειτουργια'' και θα ηθελα να μαθω αν καποιος αντιμετωπιζει το ιδιο, ή ειμαι μονο εγω ο ''παθών'' :p

Χωρις καμια αλλαγη απο μερους μου, και με τσεκαρισμενες σωστα τις ρυθμισεις επιλογων, επαψε να μου ερχεται ειδοποιηση μεσω mail οταν εχω προσωπικο μηνυμα. Το παρατηρησε κανεις αλλος;
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Εγώ μέχρι πριν 5 μέρες δεχτηκα inbox. Τώρα δεν ξέρω....μπήκα και δεν ειχα κατι άρα ίσως ειναι σωστό μεχρι στιγμής.
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Το προβλημα ειδοποιησεων μεσω mail δεν υφισταται πλεον ερχονται κανονικα. :cool:
Το θεμα με τις φωτογραφιες των αλμπουμ βεβαια παραμενει, θα ζητησω αποζημιωση! :arrow::paletas:
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Το προβλημα ειδοποιησεων μεσω mail δεν υφισταται πλεον ερχονται κανονικα. :cool:
Το θεμα με τις φωτογραφιες των αλμπουμ βεβαια παραμενει, θα ζητησω αποζημιωση! :arrow::paletas:

Αγαπητέ φίλε ICE είναι καιρός να το πάρουμε απόφαση ποια , πάνε , έφυγαν και δε γυρνάμε .
Ευτυχώς που υπάρχει και το back up:p