Χάθηκε Λαμπραντόρ στην Γλυφάδα






mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Πριν την βόλτα στην θάλασσα, να φροντίσουν [όσο περνάει απ'το χέρι τους] να δηλώσουν το chip και αφού τον έχουν σε αυλή [με όλα αυτά τα αυξημένα ρίσκα], να του φορέσουν και ταυτότητα. Για να μην κινδυνεύσουν πάλι [δίκαια ίσως τελικά], τα κοσμήματά του.
Καλημερα.να κάνω μια ερώτηση.τον αριθμό απο το τσιπ που πρεπει να το δηλώσουμε;;
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Ο κτηνίατρος το δηλώνει, στο Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων.
Ο ιδιοκτήτης, πρέπει όμως, να επιβεβαιώνει την καταχώρησή του, με τηλέφωνο στην αρμόδια υπηρεσία του Υπουργείου.

Για περισσότερες λεπτομέρειες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους:
Γενικό Διευθυντή κ. Ντουντουνάκη τηλέφωνο 2102125735 -738
Προϊστάμενο της Διεύθυνσης Διοικητικών Υπηρεσιών και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης κ. Αληφραγκή τηλέφωνο 2102125357 και στα παρακάτω e-mails: [email protected], [email protected]
 


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Πριν την βόλτα στην θάλασσα, να φροντίσουν [όσο περνάει απ'το χέρι τους] να δηλώσουν το chip και αφού τον έχουν σε αυλή [με όλα αυτά τα αυξημένα ρίσκα], να του φορέσουν και ταυτότητα. Για να μην κινδυνεύσουν πάλι [δίκαια ίσως τελικά], τα κοσμήματά του.
Καλημερα.να κάνω μια ερώτηση.τον αριθμό απο το τσιπ που πρεπει να το δηλώσουμε;;
Ο κτηνίατρος το δηλώνει, στο Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων.
Ο ιδιοκτήτης, πρέπει όμως, να επιβεβαιώνει την καταχώρησή του, με τηλέφωνο στην αρμόδια υπηρεσία του Υπουργείου.

Για περισσότερες λεπτομέρειες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους:
Γενικό Διευθυντή κ. Ντουντουνάκη τηλέφωνο 2102125735 -738
Προϊστάμενο της Διεύθυνσης Διοικητικών Υπηρεσιών και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης κ. Αληφραγκή τηλέφωνο 2102125357 και στα παρακάτω e-mails: [email protected], [email protected]
@mareco σε ευχαριστω πολυ
 


panagiotisgp

Well-Known Member
3 Μαϊου 2012
1.001
423
52
Β.Α Αττική
Ο κτηνίατρος το δηλώνει, στο Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων.
Ο ιδιοκτήτης, πρέπει όμως, να επιβεβαιώνει την καταχώρησή του, με τηλέφωνο στην αρμόδια υπηρεσία του Υπουργείου.

Για περισσότερες λεπτομέρειες μπορείτε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους:
Γενικό Διευθυντή κ. Ντουντουνάκη τηλέφωνο 2102125735 -738
Προϊστάμενο της Διεύθυνσης Διοικητικών Υπηρεσιών και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης κ. Αληφραγκή τηλέφωνο 2102125357 και στα παρακάτω e-mails: [email protected], [email protected]
Εγώ δεν έχω πάρει κανέναν τηλέφωνο.
Λέτε να έχω θέμα;
Βέβαια πέρσι που βρήκα τον Πάρη και ψάξαμε το τσιπ του είπαμε με την γιατρό να κάνουμε και έναν έλεγχο στη Δάφνη.
Τζίφος. Ήταν αδήλωτη. Σίγουρα δεν ευθύνεται η γιατρός γιατί το είχαμε κάνει στο ιατρείο μαζί.
Τέλος πάντων τα φτιάξαμε τελικά.
Πρέπει να πάρω και τηλέφωνο τώρα;
 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Κορίτσι είσαι ε; Γιατί αλλιώς θα το είχες πιάσει στον αέρα τον συμβολισμό :p
Ε ναι... Άργησα να πάρω χαμπάρι ότι η λέξη "κόσμημα" έχει πολύ ευρεία έννοια :p
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli






Beyond Wonderland

Well-Known Member
6 Μαϊου 2013
1.108
1.753
Τουλαχιστον εχει απλετο χωρο στην αυλη να παιζει το σκυλι,μην μελαγχολησει εντος σπιτιου :whistle:
 




HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Α ωραία γιατί εγω να πάω στο Δήμο Αθηναίων άμεσα..δεν προβλέπεται. Μου είπαν ότι δεν είναι καν έτοιμοι ακόμα και να πάω δηλαδή. Αλλά αν δε μου δημιουργεί πρόβλημα, οκ.
 
  • Like
Reactions: kosmaki


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
  • Like
Reactions: HolywoodBrn


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Ναι έχω γνωστό. Δεν υπάρχει καν πλατφόρμα δεδομένων. Οπότε το πας δεν το πας...εκεί θα μείνει. Αυτο μου είχε πει. Ότι ακόμα είναι όλα under construction. Αυτό ήταν το Μάρτιο κάπου. Τώρα αν έχει αλλάξει κάτι σήμερα δε ξέρω. Μπορώ να ρωτήσω.
 
  • Like
Reactions: anastasiak


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
οργανώθηκαν στους δήμους? θυμάμαι όταν το είχα βάλλει ότι δεν υπήρχε αντίστοιχη υπηρεσία και πως μονο στα χαρτιά υπήρχε... Πρέπει αν παμε από εκεί? με email λες να μην γίνεται?
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Οπότε το πας δεν το πας...εκεί θα μείνει.
Classic αλλά...εσύ, είσαι υποχρεωμένος να το στείλεις/πας και να έχεις και απόδειξη επί αυτού. Ο Νόμος έχει ψηφιστεί και ισχύει. Το τι θα το κάνουν εκείνοι, δεν είναι δικό σου πρόβλημα ;)
 
  • Like
Reactions: HolywoodBrn




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Λοιπόν επειδή δεν τα είχα κάνει... πήρα υπουργείο ανάπτυξης 1540 και μου ζήτησαν κινητό σήμερα η αύριο λέει θα με πάρουν!

Πήρα και δήμο και θα πάω να το πρωτοκολλήσω σε λίγο και τέλος!!!

ζήτησαν να δούνε στον δήμο στο πρωτόκολλο και το βιβλιάριο υγείας...
 
  • Like
Reactions: mareco


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf