Χαιρετω


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
γεια σας με λενε νικο. το forum το βρηκα τυχαια μετα απο ψαξιμο διοτι θελω να παρω ενα cane corso και δεν θελω να παρω τυχαιο σκυλι.
Εχω ηδη δυο σκυλους ενα 50% κανις και αλλο τοσο απο κατι αλλο (ειχε μαμα γυρουλου) που τη λενε μαγια και ειναι δεκα ετων και εναν ακομα που ειναι και η αδυναμια μου που τον μαζεψα απο τον δρομο και ειναι ρατσας :-k :roll: .και τον λενε παρη και ειναι ενος χρονου+
 






















Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Καλώς ήρθες και..

κοίτα τι σου βρήκα.. :D
ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ CANE CORSO 7 ΜΗΝΩΝ,ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟ,ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ,ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΟ,ΣΕ ΖΩΟΦΙΛΟ,ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΩΡΟΥ.ΤΗΛ:6944-581258

Αφού έχεις μαζέψει απότο δρόμο μη χαλάσεις την παράδοση και αγοράσεις τώρα.. :D


Νικος said:
γεια σας με λενε νικο. το forum το βρηκα τυχαια μετα απο ψαξιμο διοτι θελω να παρω ενα cane corso και δεν θελω να παρω τυχαιο σκυλι.
Εχω ηδη δυο σκυλους ενα 50% κανις και αλλο τοσο απο κατι αλλο (ειχε μαμα γυρουλου) που τη λενε μαγια και ειναι δεκα ετων και εναν ακομα που ειναι και η αδυναμια μου που τον μαζεψα απο τον δρομο και ειναι ρατσας :-k :roll: .και τον λενε παρη και ειναι ενος χρονου+
 










Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
γεια σας και παλι.σημερα ειδα την αγγελια αλλα θελω να ξερω οτι το σκυλι που θα παρω θα ειναι πραγματικα καλο σκυλι να το μεγαλωσω σωστα ο ιδιος και να το εκπαιδευσω σε εκπαιδευτη της επιλογης μου και να ξερω τους γονεις .

ευχαριστω πολυ παντως
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
νίκο.. δεν νομίζω ότι χάνεις τίποτα να το κοιτάξεις....
άλλωστε 7 μηνών δείχνει αν είναι καλό σκυλί ή όχι,
αν έχει φοβίες.. κλπ... :wink:
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
ετσι και αλιως 3ο σκυλο τωρα δεν μπορω να παρω σε 3 μηνες που θα εχω μετακομισει στο καινουργιο σπιτι που θα εχει κηπο θα παρω το cane corso