Χαρίζεται ποσαβατς


pasulisdog

Active Member
11 Φεβρουαρίου 2012
36
0
Αρσενικό 7 ετων άριστο στο αγριογούρουνο ξεκινημένο στο λαγό , γραμμένο στον ΚΟΕ τσιπαρισμένο . Ξεκίνησε θεραπεία καλαζαρ. τηλέφωνο: 6977913781 ώρες 6-9 μμ
 






johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Γιατί χαρίζεται;
Χαρίζεται, ρε παιδί μου... τι "γιατί"???

Γιατί είναι 7 ετών κουτάβι!
Γιατί είναι άριστο στο αγριογούρουνο!
Γιατί είναι ξεκινημένο με λαγό!
και σαν extra bonus, ξεκίνησε ΗΔΗ τη θεραπεία για καλαζάρ!!!

Δεν είναι αρκετά αυτά?:mad:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Εσείς οι από πάνω...αμφότεροι...δεν είναι τυχαίο ότι κάνουμε πολύ παρέα ε;
Τα ίδια μυαλά κουβαλάμε; :rolleyes:
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Εσείς οι από πάνω...αμφότεροι...δεν είναι τυχαίο ότι κάνουμε πολύ παρέα ε;
Τα ίδια μυαλά κουβαλάμε; :rolleyes:
Δεν ξέρω τι μυαλά κουβαλάτε "εσείς"...;)
Αλλά, θα μπορούσε να πουλιέται κιόλας! Είναι "bargain", που θα λέγαμε...:cool:
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Τι εγινε ρε παιδια τι παιζει με το καλαζαρ και το κυνηγι ? τοσο πολυ "επιρρεαζει " το καλαζαρ το κυνηγι?
Ναι...
το θήραμα κοστίζει αρκετά πιο ακριβά...
 


pasulisdog

Active Member
11 Φεβρουαρίου 2012
36
0
Χαρίζεται, ρε παιδί μου... τι "γιατί"???

Γιατί είναι 7 ετών κουτάβι!
Γιατί είναι άριστο στο αγριογούρουνο!
Γιατί είναι ξεκινημένο με λαγό!
και σαν extra bonus, ξεκίνησε ΗΔΗ τη θεραπεία για καλαζάρ!!!

Δεν είναι αρκετά αυτά?:mad:
Ας αφήσουμε τις εξυπνάδες και τις ειρωνείες πονηρά και καχύποπτα παιδιά. Να σας λύσω τις απορίες λοιπόν. Αυτός που έχει τον σκύλο η δουλειά του είναι σήμερα 350 χιλιόμετρα μακρυά από το σκύλο. Η θεραπεία για το καλαζάρ δεν γίνεται με αλληλογραφία ούτε με τηλέφωνο. Θέλει καθημερινή φροντίδα που πλέον δεν μπορεί να την προσφέρει.
 




christos79

Well-Known Member
20 Νοεμβρίου 2011
633
27
Ας αφήσουμε τις εξυπνάδες και τις ειρωνείες πονηρά και καχύποπτα παιδιά. Να σας λύσω τις απορίες λοιπόν. Αυτός που έχει τον σκύλο η δουλειά του είναι σήμερα 350 χιλιόμετρα μακρυά από το σκύλο. Η θεραπεία για το καλαζάρ δεν γίνεται με αλληλογραφία ούτε με τηλέφωνο. Θέλει καθημερινή φροντίδα που πλέον δεν μπορεί να την προσφέρει.
Και το φαΐ, νερό, βόλτα , παρέα, παιχνίδι, πως γινόταν απο 350 χλμ ???
μονο στο καλαζαρ δεν γίνεται???
α ρε τι υπάρχει εκεί έξω
 


pduke

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2012
56
0
Υποθέτω ότι πήρε μετάθεση ο άνθρωπος...
αν δεν βρεθεί όμως άνθρωπος να τον πάρει....(το βλέπω πιθανό), θα τον πάρει στα 350 μαζί του?
χρειάζεται μια ένεση συναισθήματος το ποστ mr , μιλάμε για σκύλο στο κάτω κάτω.
μέχρι τώρα χωρίς διάθεση παρανόησης, ακούγεται λίγο "- πάρτονε για θα τον πετάξω"
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Εγω δεν καταλαβαινω κατι , που το προβλημα στο αν ο κυριος που εχει το σκυλο αρχισε / μετατεθηκε 350 κμ μακρια, ετσι αλλιως δεν θα βρει σπιτι στην νεα πολη / χωριο οπου θα δουλευει? γιατι δεν θα μπορει να τον παρει μαζι του?
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Εγω δεν καταλαβαινω κατι , που το προβλημα στο αν ο κυριος που εχει το σκυλο αρχισε / μετατεθηκε 350 κμ μακρια, ετσι αλλιως δεν θα βρει σπιτι στην νεα πολη / χωριο οπου θα δουλευει? γιατι δεν θα μπορει να τον παρει μαζι του?
Να στο εξηγήσω αλλιώς, "παιδί μου":
Κι εγώ έχω "κάτι" σκυλιά που τα λατρεύω, σε 400km από το σπίτι μου... αλλά ανήκουν στον κ. Χρήστο Χατζή... λέω εγώ, τώρα...

Ομως, έχω ΔΥΟ σκυλιά (και ένα @#$%#@@@ γάτο, που με έχει εξουθενώσει σήμερα - πρώτη μέρα των σύντομων διακοπών μου!!!) ΜΕΣΑ ΣΤΟ σπίτι μου... Έ, λοιπόν, δεν τα χαρίζω, ότι και να συμβεί! Και άστεγος ακόμα... ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!

Υ.Γ. Είμαι λίγο brutal, ή μου φαίνεται εμένα? Ας το αφήσω, όμως, έτσι το post...