Χρόνια πολλά, καλή χρονιά!












darkok4

New Member
27 Δεκεμβρίου 2009
3
0
χρονια πολλα παιδια σε ολους και με το καινουργιο ετος πανω απ΄ολα υγεια.ολα τα αλλα θα τα παλεψουμε.:D
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Κι απο μένα καλή χρονιά σε όλους! Δίποδους και τετράποδους! :)

Ευχομαι το 2010 να μας βρεί λίγο καλύτερα απο το 2009, με μεγαλύτερη υπευθυνότητα απέναντι στα ζώα, με λιγότερα αδέσποτα, με λιγότερα puppy mills, με λιγότερα σκυλιά δεμένα σε βαρέλια ή μόνα σε ταράτσες, με περισσότερες χαρούμενες σκυλόφατσες γύρω μας να μας χαρίζουν άπλετα την αγάπη τους, το χιούμορ τους, τις αγκαλιές και τα φιλιά τους!:)

Υγεία και χαρά σε σας και τις οικογένειες σας!
 


bull

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2009
529
2
Αθήνα
Καλή Χρονιά σε όλους, πρώτα απ' όλα με υγεία και ευτυχία για εσάς και τους τετράποδους φίλους σας...:)
 




kat201161

Well-Known Member
5 Μαϊου 2009
436
7
ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΑΘΗΝΑ
Να είμαστε καλά παιδιά, να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας, τα σκυλάκια μας, να συναντιόμαστε και να τα λέμε όσο συχνότερα γίνεται.
Υγεία, αισιοδοξία, κέφι και χαρά για τον καινούργιο χρόνο:)
 






scooby doo

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2009
612
3
Ναύπλιο-Αθήνα
Χρόνια πολλά σε όλους και όλες, δίποδους και τετράποδους..
Εύχομαι αυτή η χρονιά να ανοίξει το δρόμο σε μια πολύ όμορφη και δημιουργική δεκαετία για όλους!!:):):)
 


mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
αν και κατοπιν εορτης καλη χρονια σε ολους!!!:p
να εχετε υγεια και ευτυχια στη ζωη σας να χαιρεστε,να αγαπατε και να ΖΕΙΤΕ την καθε μερα παρεα με τους τοσο γλυκους και πλεον απαραιτητους τετραποδους συνοδοιπορους μας!!!
 






Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Καλή χρονία με υγεία και ευτυχισμένες καθημερινές στιγμές με όσους αγαπάτε! Δίποδους και τετράποδους αγαπημένους!
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Πολλές ευχές για μια πολύ καλή χρονιά σε όλους και από μένα! (τελευταία και καταϊδρωμένη :p ).

Ο Αγ.Βασίλης με ξέχασε φέτος και δεν μου έφερε το πολυπόθητο κουτάκι της Forthnet ώστε να σας διαβάζω/γράφω συχνότερα αυτές τις μέρες... :( Ελπίζω να με θυμηθεί, έστω και αργά! :)

(Ως τότε πάω να μου κάνω λίγο αέρα να συνέλθω, αφού είδα τον αριθμό των αδιάβαστων μηνυμάτων... :D )
 


Teobullmastiff

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2009
4.816
3
39
Πεντελη,Αθηνα
αυτο με το unread posts το εχω παθει και εγω...σε ταξιδι,εχω λειψει μερικες μερες...οταν μπαινω στο φορουμ....1500+ unread...:eek:...δυναμη το φορουμ!:)

(sorry για το offtopic.)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981